Královská fackaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:86
Počet zobrazení:8 975

Přepis titulků

Omlouvám se, že jdu pozdě. Spadl jsem do toxického odpadu a od té doby je to... zajímavé. Možná jsem hrozný člověk, když se směju u tohohle videa, ale je to tak. Za tři dny nasbíralo milion zhlédnutí a sice jsem hrozný člověk, ale když holčičku praští voják, co salutuje královně, co jiného máte dělat?

Tahle holčička dává květiny britské královně, která je na návštěvě v Cardiffu. Dávejte pozor na ruku tohohle vojáka. Chudák Maisie. Ale vzala to sportovně, a ani nebrečela. Je lepší než já. A všichni se chovají velmi britsky, nikdo ani nehne brvou. Není to rasistické? Asi jo. Zajímalo by mě, jestli věděl, že ji udeřil, ale nemohl se hýbat, a tak tam jen stál a cítil se hrozně.

Božínku, praštil jsem tu holčičku? Teď půjdu do britského pekla. To je jiné než ta ostatní. Nebo je ten voják hrdina, protože ta holčička je špiónka. Viděl jsem Spy Kids, takže vím, o čem mluvím. Jak to věděla? Zhatila mi plány. Dostanu tě příště, královno!

Tak jak tak, královna je v bezpečí. Dobrá práce, vojáku. Buď tak, nebo jsi praštil malou holku. Na netu se Američané poslední dobou hodně promenádují, provází je spousta rasismu, násilí a národního hněvu, který každým dnem sílí... Ale tohle další video ze 4. června je trošku méně kontroverzní. Video je z Rexburgu ve státě Idaho a policajti se v něm učí jezdit na segwayi.

Aspoň to tak vypadá. Ukážem ti jak na to. Kdo by řekl, že je tak těžké na nich jezdit? Vždyť na nich jezdí i turisti. Ti přece neumí dělat nic, jen konzumovat. Možná je tohle moderní vysokorychlostní policejní segway. Nebo rodeo býk v přestrojení.

Jsem kovboj! Vypadá to jako z filmu Policajt ze sámošky 3. Hlavně tenhle týpek. Ukážem ti jak na to. A hned nato to podělá. Ale možná, že tohle on dělá, možná je to místní kašpar. Pozor, tohohle dostanu! Safra, trefil jsem tě?

Promiň. Posuň se trošku doleva. Promiň. Ale je vidět, že mají smysl pro humor, protože to video poslali do televize, kde ho nahráli na YouTube. A teď vám ho pouštíme my. Potenciální kriminálníci ale teď znají jejich slabinu. - Sakra, poliši! Zdrháme? - Klid. Nechceš si dát mléčný šejk? Když už jsme u těch segwayů, popojedem.

Drogy jsou špatné, áno? Pokud nejste s rodiči v nemocnici, to jsou pak super. Rodiče, když nadrogujete své děti, můžete nasbírat až 2 miliony zhlédnutí. To já jen tak. Walker si zlomil ruku při pádu z lana a teď má sádru, což je asi ta nejlepší věc na světě. Já mám sádru! Koukejte na mou sádru!

- Dávej pozor. - Lehni si. Koukejte na mou sádru. Viděli jste ji? Moje sádra je nejlepší! Mám takovou radost! On je tak nadšený z pitomé sádry. Jen počkejte, až ho začne svědět ruka. Dělá, jako by měl robotickou ruku, která střílí rakety a oheň a umí ho poslat do videohry, kde může střílet na piráty a ninji. Ne, je to jenom robotická ruka?

Nejlepší na tom je, že se prý vzbudil několikrát a pokaždé byl z té sádry stejně nadšený. Mám sádru! Mám sádru! Úplné Na Hromnice o den více. Vy to neznáte? Vždyť je to klasika! Vzdělejte se! A pak je to ještě lepší. Chtějí Walkera zklidnit, a tak mu ruku přikryjou dekou, aby tu sádru neviděl.

Spoiler: Velká chyba! Kde mám ruku? Kde mám ruku? Nemůžu ji najít! Tady je! A moje sádra taky! Našel jsem ji! Co je lepší než mít sádru? Mít ruku. Když jsme u rukou, pamatujete na tohle?

Jo a slovo segway v angličtině znamená přechod... Vzdělejte se! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. A tentokrát to udělejte! Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Pořád blbnou: Policajti na segwayi. Nejezdí snad na segwayích taky tlustí a líní turisti? Omlouvám se, to je předsudek vůči turistům.

Je to urážlivé, nemůžou si pomoct, už se tak narodili. Je to kluk! Ale ne! Ty ses vyspala s nějakým turistou? Má kolem bříška ledvinku! A už začal fotit! Královna je v bezpečí, takže dobrá práce, vojáku. Překlad: Xardass www.vidacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Může být rád, že stejný průběh nadšení a zklamání nemusel prožívat na jiné části těla :D

02

Odpovědět

Drugs are bad.

20

Odpovědět

Dobrý.
Robby je fakt dobrý herec !

21

Odpovědět

A je to tu zas...AdBlock stačit nevypnulo, ten úplatek pro BugHera taky ne...co mám ještě udělat, aby to tady už nebylo :D asi zaplatím nějakým tureckým hackerům nebo co :D :D (RED ALERT- jedná se o vtip - RED ALERT)

110

Odpovědět

*vypnout nestačilo

40

Odpovědět

+eddie1211Těch posledních 8 dílů snad ještě přežiješ.
A co se úplatku týče, očividně to byla slabota, příště se víc snaž.

60