Míček, nebo mimino?Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:8 509

Přepis titulků

Ahoj, děti. Tuto epizodu vám přináší písmenko P. Jako ve větě: "Jděte do p***ele." Co je? Říkal jsem "do postele". Do postele! Předsudky? První video je pitomé, a to z mnoha důvodů. Jeden je ale docela široký. Týpek na něm zkouší skákat přes koleje metra.

Takže... Schválně co z toho bude. Víte co? To byla zcela a úplně tvá vina. Trapáku. Proč? Proč si tohle děláš? Je pravda, že na druhém nástupišti zrovna zastavuje vlak, možná na něj s kamarádem spěchali. Něco vám povím, děti.

Pokud vám kamarád říká, ať skáčete přes koleje, není to kamarád. Ujede nám to! Prostě to přeskoč, to dáš! Promiň. Ten chudák si pěkně nabije. A odrazí se, jako by to bylo z gumy. Ale ono není. Je to z cementu. Mohlo to taky dopadnout takhle. Děti, tohle nikdy nedělejte. Jinak si zraníte líčka a bříška.

Kdy se kvůli dochvilnosti vyplatí i zemřít? - SRAZ VELKÝCH KOZ - Tak to jo, tam jsou přísní. Týpek z dalšího videa dělá tátům po celém světě skvělou reklamu. Jen tak si krmí své dítě na baseballovém zápase, když tu náhle přiletí míček. Co uděláte? Mimimo, nebo míček? Obojí! Vypadalo to tak jednoduše.

Baseballista se asi styděl. Je to drsňácká reklama na otcovství. Hrát profesionálně baseball je náročné? Zkus být tátou. Při početí jsem ochranu nepoužil a teď taky ne. OTCOVSTVÍ! A pak začne oslavovat, zatímco krmí mimčo, které vypadá, že se mu to nelíbí. Hurá, taťko! Dusím se!

Video je z 23. června a objevilo se ve zpravodajských segmentech a různých YouTube kanálech. A protože zasáhl do hry, rozhodčí zahlásil out. Takže sorry, kámo, tentokrát jsi nepomohl. Ale to je mu jedno. Když ho budou svobodní kamarádi otravovat, že je jen nudný fotr, stačí jim ukázat tohle video a oni sklapnou...tati! To, že jste otec, vám nebrání dělat, co máte rádi.

Tak jo. Hop! Skvělá střela, Juniore. Své mimčo mám rád. A svou zbraň taky. Poslední video je z Brazílie a ukazuje legrační způsob, jak se vypořádat s někým, kdo je tak trochu kretén. Tenhle týpek zaparkoval na invalidech, i když to invalida není. A tohle se stalo jeho autu.

Nejlepší použití lepicích papírků, jaké jsem kdy viděl. A já už jsem toho viděl hodně. Majitel auta si to ale nemyslí, je celkem naštvaný. Takhle řídit nemůže. Nebo jo? Asi jo. Ať jdou všichni do háje, co? Tohle je způsob, jak se invalidou stát. Nejdřív zaparkujete na místě pro invalidy, a teď tu děláte nepořádek?

To je v podstatě vražda. Víte, co takovým lidem děláme? Už to chápu, ha ha, jsem odpad. Můžete mi to sundat z hlavy? To bylo temné. Popojedem. Zdá se, že se to v Brazílii nestává každou chvíli. Sakra.

Byl to prank, který má na svědomí skupina Canal Boom. Lepší trest než pokuta. Pokutu zaplatíte a je to, ale lepicí papírky zůstanou navždy. Nebo dokud nezaprší. Navíc všichni, kdo ho uvidí, budou vědět, že je to kretén. Kreténské papírky. Video je z 24. června a nasbíralo pět milionů zhlédnutí za pět dní. Pro vás, matematiky, to je milion zhlédnutí denně.

V průměru. Chtěl jsem vám ukázat matiku. Když tohle lidi uvidí, rozmyslí si, kde budou parkovat. Nebo co za blbosti budou dělat. Kromě tohohle chlápka. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Sakra, míček! To bylo těsné! Málem jsem se zranil.

Hurá: Skoro jsi to dal. Sakra. Čí "ale" ti nepřišlo dobré? Moje? Moje "ale"? Ale... Jo, už to taky slyším. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A byl to fanda jakýho týmu. Když vyhlásil out, tak pomohl tomu co to napálil ne?

10

Odpovědět

Pokud rozhodčí zahlásil out, tak to "poškozuje" tým, který je zrovna na pálce.

10

Odpovědět

Zbývají 4 videa...tájm tůůů sej gůdbáááj...

51