Nešikovní superhrdinovéEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:8 908

Přepis titulků

Robby, máš uvádět =3. Robby? - Proč jsi to udělal? - Varoval jsem tě! Říkal jsem, že je čas na =3. A neodmlouvej! Přecenili jste někdy svoje schopnosti a zkusili něco, na co jste neměli? No tak, potlesk, prosím. V prvním videu máme ohebného Spider-Mana, který baví děti na oslavě v Argentině, kde zkouší různé tríčky.

Ukáže pár slušných salt a děti ho docela žerou, ale pak... To je náš vtipálek Spidey. Spidey? Spidey? Spidey? Dovedete si představit to trauma, kdyby vám na oslavě umřel Spider-Man?

A nebojte, ten chlápek není mrtvý. Jenom ho to bolí. Hodně. Víme, že neumřel, protože na konci trošku pohne rukou, takže je určitě v pohodě. Poslouchejte, jak se ty děti nevinně smějou. Říkají si: "Spider-Man přece nemůže být mrtvý... že ne?" Vždyť Spider-Man přežil Dr. Octopuse, Zeleného Goblina, Spider-Mana 3. Po tom všem nemohl umřít!

Pokud tam nebyl nějaký super záporák. El Podlaho. To jsem tě dostal, Spider-Mane! Počkat. Kdo teď bude bavit děti? Děti, chcete slyšet vtip? Můj život je jeden velkej vtip. Jděte do háje děti, bylo to vtipné! Cítili jste se někdy lepší než všichni ostatní, protože jste udělali něco hustého?

Chcete vidět, jak mi zmizí palec? Co třeba fanda baseballu, co holýma rukama chytí rychlý míček na stadionu v Mississippi? To by bylo cool. Záběry jsou z 6. června z první hry týmu Biloxi Shuckers. Taky jsem o nich nikdy neslyšel, to nic. Nejdřív jsem si říkal: "Ty jo, to bylo dost dobré." Pak jsem si říkal: "To muselo bolet jako kop do kulí. Míčkem.

Do ruky." Pak mě napadlo: "To to chytil jednou rukou a druhou rukou točil na mobil?" Kamera se totiž hýbe, když ten míček chytá. Pak jsem si přečetl popisek, kde píšou, že měl GoPro kameru, a to na hlavě. Nakonec jsem si říkal: "Proč? Proč si brát na baseball GoPro? Kvůli té minimální šanci, že míček poletí na vás a vy ho chytíte?" Všichni se mi smáli, ale dneska jim ukážu! Možná to ale vůbec není hrdina, ale nelegálně tu hru natáčí a streamuje!

Super hra! Dneska streamuju přímo ze své hlavy. Není zač! Někdo by té nepravosti měl učinit přítrž. Co třeba El Podlaho? Dneska se míčky krást nebudou! Teda, mety se krást můžou, to jo... Přišli jste si někdy... Tohle intro už je ohrané, co? Jo, rozhodně.

Poslední video je z 2. června, má milion zhlédnutí a je na něm muž, který zpívá a hraje na kytaru, zatímco mu operují mozek. A jaký byl váš den? Tohle je 33letý Anthony Kulkamp Dias a hraje písničku od Beatles, Yesterday. A tady se mu rýpají v mozku. Nebojte, nebudem to ukazovat.

Nebo jo? Ne. Zajímavá volba písničky. Celkem to sedne. Ještě včera se všechny operace zdály být tak daleko... Smutné. Zajímavost: U některých operací mozku jsou pacienti při vědomí, aby se zabránilo poškození mozku. Děsivé! Jak poznáte, že jim poškodili mozek? Ještě včera... Ó, Kanado!

To bylo temné. A bude hůř. Co kdyby si doktor hrál s jeho mozkem jako DJ? To zvládnu. A jedem! Byla ta poslední písnička Sandstorm od Darude? Jinak Anthony je v pořádku, doktoři z jeho mozku odstranili 90 % nádoru. Takže pohoda. A víte co?

Anthony má talent. Třeba by mohl nahradit Spideyho. Ty nejsi Spider-Man! To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Úsměv! Zotavuje se: Spider-Man. Zabil jsem ho. Je mrtvý! A teď si obleču jeho kůži. Užijte si to a zlomte vaz!

Snad jsi nezakopl, Spider-Mane? To byl kiks. Nebuď tak přízemní! Je třeba jít na to od podlahy. Ať tě Podlaha provází! Vytřu s tebou podlahu! Pozor, ta podlaha se nebezpečně přibližuje! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

03:56 - nevzpomínám si, kdy jsem se u Equals Three naposledy takhle zasmál. :D

10

Odpovědět

tohle byl jeden z těch lepších dílů :)

31

Odpovědět

ehm

21

Odpovědět

Darude Sandstorm mě fakt dostal :D

81

Odpovědět

Tak je to tu, posledních 10 dílu Equals Three a pak bude čas udělat Robbymu pápá... Bude vám chybět, nebo už toho bylo dost?

180

Odpovědět

JaaJ už teď brečí. :-D

50

Odpovědět

Už bylo dost, prosím...udělám cokoliv, dokonce jsem si kvůli vám vypnul AdBlock, jen už ne další Equals Three :D

420

Odpovědět

+eddie1211tak si na yt pust toho nevtipnyho blbce co to okopiroval a rika tomu švedská trojka

10

Odpovědět

No to si piš,že mi bude chybět. Robby je totiž stejná legenda jak jeden čech,co si říká BugHer0 :-P :D

110

Odpovědět

Bude, moc... Carlos mě absolutně nebaví. Budeš pekládat?

20

Odpovědět

+stitchNebudu. Kaja byla hrozná, Carlos je lepší, ale neoslovuje mě to natolik, abych měl motivaci to překládat. Robby je prostě Robby.

30

Odpovědět

+XardassDík za odpověď. Asi už jsi to někdy říkal, ale přijde ti nakonec Robby lepší, než Ray?

10

Odpovědět

+stitchRozhodně. Robbyho styl humoru mi dost sedne, přijde mi takový utříbenější. Raye jsem moc nesledoval, byl na mě moc prvoplánově vulgární.

10