Proč ne?Equals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:8 462

Dnes má pro nás Robby královskou stráž, jehně ve zprávách a hloupou slečnu. Po této epizodě už nám zbývá jen jedna obyčejná epizoda a závěrečné rozloučení.

Přepis titulků

Pokud máte nápady, jak začít epizodu, klidně je prostě zakřičte. Sejmi malého tuleně pálkou! Tak jo. Vůbec jsem to nečekal, ale jdu na to. Znáte britskou královskou stráž, která se nesměje, nemluví a vlastně nic nedělá, pokud nejste idiot a nezačnete na ni sahat.

Tento inteligent se rozhodl dělat si ze strážného srandu. Super nápad, co? Odstup od královské stráže! Sakra, takovou reakci jsem od strážného nikdy neviděl. Poprvé jsem si uvědomil, že to jsou ozbrojení vojáci a ne malé hradní ozdoby. Maskován jako hloupá turistická atrakce, ale pak... Bojový mód aktivován!

Vím, že kluk je Asiat, ale spíš je to asijský Američan, protože tohle je typ blbiny, co dělají akorát Američani. Měli bychom se k němu přihlásit. Problémem této generace je neustálá potřeba pozornosti. Z jiného soudku, tady jsou odkazy na moje sociální sítě. Hej! Pobav mě! To není legrace, bojím se! Video je z 22. června a za týden nasbíralo 12 milionů zhlédnutí. Asi proto, že nikdo ještě neviděl strážného takhle reagovat.

Protože nikdo nebyl takový idiot, aby na něj sahal. Víte co? Tuhle techniku začnu používat, když se ke mně někdo moc přiblíží. Odstup od Robbyho Motze! Další video je z 2. července a původně ho vysílali ve zprávách BBC. Tohle je Čudlík, tříměsíční jehně, které opustila matka. (další britská slova, to je fuk) KOUKEJTE SEM! Pěkně blbe-e-ej den. Už mi zbývají jen dvě epizody, můžu si dělat blbých vtipů, kolik chci, a vám se budou líbit!

Chcete mě vyhodit? Na příští týden mám definitivu. Pojďme na jehněčí slovní hříčky. To jehně je asi černá ovce rodiny. A ten reportér v tom byl nějak namočený. Po skončení dílu možná zajdu na jehnědy. Aspoň si pán nemusel říkat: "Jé, hnědka." Tak jo, pojďme zase "být vtipní". Repotér to zvládl dobře.

To jehně na mě močí, že? Měl jsem být pornohercem, tam by mi za to aspoň platili. Je vtipné, že to měl být dojemný příběh o tom, jak jehně opustila matka, ale adoptoval ho nějaký pár... Ale tohle jehně asi nikoho nepotřebuje. Neznáte mě, já nikoho nepotřebuju! Mámu jsem počůralo schválně! Jsem be-e-ez zábran, zlato. Blbe-e-ej si řeknu, kolikrát chci.

Za chvíli odejdu jako máma toho jehněte. Bum, opuštění! Užijte si to. Dvě epizody a začnu čůrat na lidi. Víte co? Inspiruju se tím jehnětem. Vyčůrám se, kde chci. Co se mnou udělají? Mám definitivu. Super, je tu co číst. Poslední video vás donutí postavit se a křičet na monitor. Úplně jako když jsem oznámil, že budu končit.

Tohle video je šílené. Je z 1. července a je z jedné mexické zoo. Z nějakého neznámého a dementního důvodu se mladá slečna, Stacy Alejandra, rozhodla vlézt do výběhu krokodýlů. Jo. Jo. - Ali. Ne. - Proč ne? (nepřesvědčivé španělské důvody) Proč jsou všichni tak v pohodě?

Když tam lezla, řekl autor videa jen: Ali. Ne. A díval se, jak leze vstříc možné smrti. Kráva. Odlož kameru a chytni ji! Můžeš zabránit blbosti! Jsem unavený. Jen vy můžete zabránit idiocii.

A pak se slečna zeptá na skvělou otázku. Nevím, co třeba kvůli tomuhle obřímu krokodýlovi? Neví snad, co to krokodýl je? Neviděla snad Petra Pana? Co je toto nehybné a poklidné stvoření? Měla bych si sáhnout. Chyba! A pak ji krokodýl zažene do rohu a je v háji. Kdyby ji krokodýl chtěl zabít, klidně mohl.

Ještě štěstí, že byl ten krokodýl zdvořilý. Pardon, slečno, to bylo varovné chňapnutí, prosím, opusťte můj domov, budu vám neskonale vděčný a nesním vás. Díky. Holka je celá, ale byl jí zakázán vstup do zoo. Konečně, na rozdíl od všech ostatních ve videu zoo zareagovala adekvátně. Snad jste se něco naučili.

Nesahejte na nebezpečné věci. Například na strážné. Odstupte od královnina žabáka! To je vše, amigos, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Mi nombre es Roberto a pod tohle se podepisuju. To bylo nechutně rasistické! Končím! Za týden! Ha! Postavil jsem ti zeď, Donalde Trumpe. Ale nechal jsem v ní díru. Prostě je zakřičte. Ukaž nám péro!

Ne. Odstupte od... Perfektně jsem ti nadhodil a tys to pokazil! Něco rozbiju, protože jsem naštvaný! Zní to jako píseň od Linkin Park. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ten poslední vtip před titulky, byl ten suverenně nejlepší, co jsem v =3 kdy slysel!

20

Odpovědět

Sakra, jak já to tomu krokodýlovi přál ...Měl bych se nad sebou zamyslet?

170

Odpovědět

Nope

130

Odpovědět

Omg ta čubka s tim krokodýlem, jak může mít někdo takový štěstí :D

171

Odpovědět

Štěstí, to hloupí lidé většinou mají.. :D

30

Odpovědět

celé to bude končit a nebo jen ten tukan?

018

Odpovědět

"nepřesvědčivé španělské důvody" jedna věta a dokážer rozesmát na pár minut :D

281

Odpovědět

Už jen dvě...

08