Pes bonzákEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:107
Počet zobrazení:9 831

A je to tady. Poslední klasická epizoda Equals Three s Robby Motzem. Příští týden nás ještě čeká velké finále, ve kterém se s námi Robby i všechna jeho alterega rozloučí.

V dnešním díle pro nás Robby má psa bonzáka, drsnou bouračku a souboj v beatboxu.

Přepis titulků

Počkejte si na konec epizody, máme pro vás jednu zprávu. Hej? Robby... Tohle je tvá předposlední epizoda a chci, abys věděl, že jsme tu pro tebe. Tak jo, super. Díky. Kluci a já jsme tu pro tebe. Díky moc, kluci, ale já to zvládnu. Všechno bude v pořádku. Všechno bude v pohodě, neplakej.

Nebudu brečet... To je v pořádku, v pohodě. Měli jste někdy kamaráda, co vás podrazil? Tak to máte hodně společného s buldočkem z prvního videa. Ven! Video je z 2. července a za dva týdny nasbíralo 6 milionů zhlédnutí. Ten nepořádek jsi udělala ty? Kdo to byl?

Ukázala na tebe. Pes vypadá jako bullmastif, ale je to pěkná krysa. No tak, přece takhle nezaprodáš kamaráda! A ukázala jsi na ni? Vždyť jsi pes! Ještě že Neptune neumí ukazovat. Kdo to tu prdí? - To byl on! - Sakra, vyholený medvědě! Nutno říci, že ta bonzačka vypadala nervózně.

Nechtěla kamarádku napráskat, ale ten tlak ji nakonec dostal. Mám radost, nic nevím. Není tu nic k vidění. Byla to tamta čuba. Chudák buldoček Abbie. Vypadá tak smutně a nevinně. Já? Toaleťák? Abby líto. Dostanu pamlsek? Mohlo to být horší. Jako majitel psa jste na tyhle nehody zvyklý. Co? Byla mi zima. Jsem vyholený. Takže ho potřebuju. Další video je fakt síla.

Mohlo skončit tragicky, ale rovnou vám řeknu... Nikdo neumře! - Vidíš? Pomáhám. - Jako fakt? Tohle bude dlouhý den. - Je v něm... - Králíček a... Ne! Jsou to záběry bouračky ze závodů Nascar. A tahle šílená bouračka se stala hned za cílovou páskou. Narazí do něj, vymrští ho do vzduchu a od dalších aut se odrazí do plotu.

Sakra! Je těžké poznat, co se vlastně stalo... Takže vám to popíšu. U cíle do sebe narazilo několik aut, což Austina Dillona v autě 3 vyhodilo do tohoto plotu. Pak do něj narazilo auto číslo 2, než konečně to, co z jeho auta zbylo, zastavilo. A tohle je Dillonův hořící motor. Představte si, že jste v publiku poblíž místa té nehody.

To je nuda... Bože! Pokud vás ta bouračka neděsí, překročili jste svůj GTA limit. Gratuluji k achievementu. Mám rád tamní prostitutky. Polož ten ovladač. Počkat... Ty hraješ Mario Party? Nejen že Dillon přežil, ale odešel po svých. A pak začal takhle mávat...

- Proč takhle mává? - Mávám prostitutkám. Dělal jsem to dřív, než to bylo populární. Sakra, kluci. Sakra. Poslední video je docela působivé. Je na něm otec a dcera v beatboxovém souboji. Dcera napoprvé svého otce úplně rozdrtila, ale tentokrát... to udělá zas. Video je z 5.

července a za týden nasbíralo milion zhlédnutí. Jako staré epizody Equals Three. Na řadě je táta. Ale dcera není zrovna ohromena. Mně to nepřišlo zlé, ale pak jsem viděl tohle. Pokud nevíte, kdo vyhrál, podívejte se na rozehřátou Nicole. Počkat, neporazila jsem tě už? Co? Nevěděl jsem, že takové zvuky mohou vyjít z lidských úst. Je to šílené!

- To bychom zvládli! - Ne, ne, to nebudeme... Jo, to zvládneme. Jedna, dva, tři, jdem na to. Počkat, neporazila jsem tě už? Pardon, nějak jsem se rozjel. Víte, co je na tom videu nejlepší? Koukejte se, jak je ten táta pyšný. Je super, když vás vaše výtvory jednou předčí. - Jako my.

- Ne, to vlastně ne. Uvědomujete si, že když z Equals Three odejdu, tak zmizíte? Co? - Proboha, my umřeme! - Hurá, my umřeme. Bože, mají v nebíčku kalhoty? Teď ta zpráva. Zítra dělá Booze Lightyear speciální epizodu Equals Three. Koukněte se na ni, budou v ní informace o novém moderátorovi. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju.

To je mimimo? To je mimino? Vzestup štěňat: Prokletí roztomilosti. - Díky, že mi připomínáš opuštění. - Není zač. A zbytek internetu taky. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Roby trpí roztrojenou osobností? :-D

10

Odpovědět

A kde je ta zpráva co měla být na konci? :(

22

Odpovědět

Jak poznali že je to její táta? Jen proto, že je černej a taky tlustej?

A proč tu končí, je to pro ty jeho strašidelné kruhy pod očima?

36

Odpovědět

Řekl bych že se spíš podívali na internet hele

70

Odpovědět

Bude se mi po Robbym stýskat. :(
Aaaaanyway... Jaký je ten týpek, co vzal moderování po Kaje? Resp., jaký je názor videacesky na případný další překlad? (Vím, že se to už párkrát v komentářích probíralo, ale teď to teprve začíná být opravdu aktuální, tak jestli se třeba mezitím něco nezměnilo.)

60

Odpovědět

Carlos je super a doufám, že v něm bude pokračovat překlad. :-) Každopádně bych se vyhnul Kaje, je strašná a nikdo ji neměl rád :-D

50

Odpovědět

Aktuální prognóza je taková, že si Equals Three dá pauzu, dokud se nenajde někdo, kdo by s ním (a ideálně s Carlosem) pokračoval. Já jsem měl rád Robbyho styl humoru a standardní formát tří videí, Carlos není špatný, ale nebaví mě dost na to, abych měl motivaci ho překládat. Takže uvidíme :-)

30

Odpovědět

RIP in peace Robby. Doufám že příštím modetárorem nebude John Oliver.

818

Odpovědět

nějaká tlustá káva

54

Odpovědět

+AlennNeurazej kolikoli, ona nemuze za to, ze je z ni vyzrana prasnice

25

Odpovědět

Souhlasí, toho šprta mám chuť narvat do skříňky a nebo mu sebrat svačinu.

34