Robby se pod tohle podepisujeEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:9 847

A je to tady. Poslední díl s Robbym. Zavzpomínáme na všechny jeho postavy a kamarády a rozloučíme se. Bude vám Robby chybět? Která jeho postava vám přišla nejvtipnější? A koho byste si tu představovali jako jeho duchovního nástupce? Pište do komentářů. Já se tímto s Equals Three jako překladatel loučím a těším se na vás u jiných pořadů tady na webu.

Přepis titulků

Než se dostaneme k videím, rád bych řekl pár slov na počest mého posledního dne zde. Takže... Kde mám druhou půlku? Překlad: Xardass www.videacesky.cz Když jsem před rokem začal s Equals Three, bylo to jako... Jako ten trend, co objíždí Instatwittery. Ten moment, když...

Ten mňaument, když... Nic. Nic podobného není. Moderování jedné z největších YouTube show? To je jedinečný moment. Byl jsem tenkrát trošku nervózní... A trošku hodně zpocený. Já jsem Robby Motz a ještě se neznáme. Jsem nervózní.

Budu se porovnávat s Rayem. Vy mě budete porovnávat s Rayem. Nevím, co bude dál. Ale pojďme se na tuto cestu vydat společně. Jdeme na to. Za tu dobu jsem snad ušel kus cesty, ale rozhodně bych to nedokázal bez týmu, co mě podporuje. Budou mi chybět. - Kde jsou hasičáky? - Myslíš tyhle raketky? - Nechci, aby si mysleli, že neumím hrát.

- Ne, to si nikdo nemyslí. To si myslí všichni. - Komentáře. - Produkce. A olížou vám tvář... Vypadni. Musím něco dělat. Přestaň. BANÁNOVÍ DŮSTOJNÍCI Stačí. Víte, kdo mi opravdu bude chybět? Tihle kluci. Už toho mám dost.

Být, či nebýt? Potřebuju džusík! Dolů! Dolů! U tučňáčího klína. Přijďte. Máme nejlepší holky. Nevyhrožujte mi zábavou. Nechte mě, chci si olízat p*del. Jeremy Parker, Jackson Larry IV. Junior. To mám rád! To dává smysl. Můžu k tomu dostat omá-kačku? Ojíždět čub*y a vydělávat prachy.

Co? Toho znám! To je vyholený medvěd! Přijďte k vyholenému medvědovi. Co vám brání? Krade mi zákazníky! Tučňák je pták, co neumí létat. Ta dnešní mládež a jejich selfíčka a kuřby. Jsem Jack Zprávař a tohle je smutné. Nemám rád konflikty. Plácne mě ryba! Mám skvělé gepardy.

Kop do kulí. Proč? Chutná vám polévka? Zní to, že vám chutná. Přinesl jsem dortík! Zhebni, zhebni, zhebni! To není ono. Chci maminku. Sledujte, jak změním vodu... ve víno.

Chytnu tě! Kurnik, moje vysoké kolo se zaseklo. Přeju všem vše... Tvrdá životní lekce. Jsem stavební dělník, co nedělá svou práci. Lechtání já rád. To dává smysl. Já vám ukážu! Všem vám ukážu.

Zajdu si pro pizzu a oslavím to. Vypadni! Špatný odhad ceny? No a? Ber auto, mně je to fuk. Pardon, číšníku. Ta ryba je nechutná. Jsem člověk a mé tašky mají práva. Vymlátíme z nich duši! Jdi do háje. Ty jdi do háje. Sýrový steak. Jetá auta Buclatého drsoně. Aspoň něco. Miluju sex, miluju jídlo. Tak proč nezkusit sex s majon... Budu vám za to muset dát epizodu Equals Three.

Virál na Vine, ty krávo! Čas na změnu profilovky! Jdeme na to. Ahoj. Děcka, chcete slyšet vtip? Můj život. Zajdem na mléčný šejk? Jak k tomuhle došlo? Nemůžu uvěřit, že jsem vytvořil tolik postav. Sakra! Moderování je občas stresující. Já jsem ve stresu, tým taky.

Ale naštěstí se toho stresu umíme zbavit. Násilím. Koule v pohodě, ale vše ostatní mám zlomené. Listerine, budeš mi chybět. Hoď mnou! To teda ne! Chtěl bych vzpomenout na ty, o které jsme přišli. Přidejte se ke chvilce "Sklapni, Dane".

Sklapni, Dane. Všem je to jedno. Sklapni, Dane. Dejte ho do klece vedle Raye. Sklapni, Dane. Sklapni. Smutné. Taky jsme zažili hodně dobrých chvil. Hodně smutných chvil, legračních chvil a hlavně dvojsmyslných chvil.

Na Aljašce je dopravní ŠPIČKA. Ze světa zvířat: chyTRÁ VAčice. Pojďme se líbat. Vytřu s tebou podlahu! Půjdeš k zemi! Dá se říct, že je to emo emu. Je to zlatý retrívr, ne zlatý chytač. Kolik lidí potřebujete, abyste dostali dodávku na loď?

Brazilión. Jak dobře okořenit slaninu? S piSOLÍ. AUTOmatická karma. NEJHORŠÍ VTIP VŠECH DOB Proč tolik klíčů? Taková prsa totiž otevírají mnoho dveří. NOVÝ REKORD NEJHORŠÍHO VTIPU Ten týpek to fakt dojí.

UŽ SE ANI NESNAŽÍŠ Když jste za to platili, byl to volný pád? Chudák pes. Určitě je mu zima. Let it go... Co se mnou uděláte? Potrestáte mě? Nebo mě praštíte? Hele... Zmrzka! TROJRÁNA To jsem si zasloužil.

Snad jsem do show přinesl i kousek ze sebe. Tím myslím své taneční kreace. Moje písnička! SEXY SEŠÍVAČKA Breakdance. Nadáváte na moje taneční kreace? Všechno už jsem to slyšel. Pojďte na to, trollové. MÁ V POŘÁDKU OČI?

ČEKAL JSEM ČERNOCHA Snažím se, jasný? Sklapněte, trollové, to dám. Co? Nesmál jsem se. Kde jsou kočky? Pojďte na to, trollové. Proboha, proboha! Užijte si ta roztomilá videa! Klídek, trollové. No tak, pryč s tím.

Nepotřebuješ to. Lepší. Pozdě! Můj pitbull má modrý pásek! Měl bys... Klídek, trollové. Klídek! Ale ne všichni mě nesnášeli. Někteří mě podporovali. Někteří z vás hodně a pořád, vlastně každý den.

Takže na tebe, Emmo Murgatroyd, tohle jsi dělala ty. Jsi skvělá, takže ji nechte na pokoji! Asi si říkáte, proč odcházím. Proč? Proč jako? Proč? Chci být upřímný. Skutečným důvodem, proč odcházím, je, že já, Robby G.

Fitzgerald Hussein Motz kandiduji na prezidenta. Vezměte si ponaučení. Nebuďte kreténi. A předpokládejte, že každá holka je mistr karate a ďábel. Holky jsou ďábel! Nekopejte do aut tak moc, až ztratíte rovnováhu. VOLTE ROBBYHO MOTZE PREZIDENT 2016 Pamatujte, nestřílejte cizí lidi do kolene. Střelte sami sebe.

Je třeba násilí přijít na kloub. VOLTE ROBBYHO MOTZE Pamatujte, děti. Řekněte vertikálním videím ne. Kdo mi dává své dítě? Volte mě! Konečně jsem to ze sebe dostal a můžeme začít. A došel nám čas. Celou epizodu jsem mluvil o sobě. Skvělý způsob, jak skončit. Koukněte se na mě, odkazy najdete na Googlu.

Vygooglete si mě! Zjistěte, co teď dělám. Už to nebudu zdržovat. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Rok smíchu s Robby Motzem. Synchronizace za tři, dva... Tríček! Co to mám na sobě? Nevím.

- Tobě to jde líp. - To jo.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Robbyho jsem si i přes předčasné obavy oblíbila hned od začátku. Můžu říct, že po těch mnoha letech vysílání =3 jsem tady na webu nikdy nevynechala jedinou epizodu, ať už ji moderoval Ray, Robby, nebo kdokoliv jiný. =3 je taková srdcovka, kterou mám spojenou právě s videacesky. Doufám proto, že nové epizody budou a znovu se tu objeví, protože mi přijde, že to k tomuto webu už prostě patří :-) Stejně jako u Rayova posledního videa, i u Robbyho slza ukápla.. Fakt mi bylo u toho videa hodně smutno, asi ty vzpomínky jako na =3 takové...Kdyby na konci zhasli světlo, jako tomu bylo u Raye, tak bych asi bulela jako malá. Všechno musí jednou skončit, asi jsem dnes nějaká přecitlivělá, ale dalo by se říct, že sem během sledování =3 dospívala... :-) omlouvám se za slohovku, ale musela sem moje emoce dát ven :-D takže, konec...

60

Odpovědět

Y is Robbie so attractive :D

60

Odpovědět

Vykradani videi a mleni trapnych forku okolo, fakt prinos... Nechapu tuhle Rayovinu...

413

Odpovědět

Zaujimalo co je vlastne s =3. Na youtube nevysla nova epizoda uz dlhe mesiace a vlastne mam pocit, ze na Rayovom kanali nevychadza uz snad vobec nic.

30

Odpovědět

V květnu si dali pauzu... a ta trvá doteď. A není jasné, jestli ta pauza někdy skočí.

70

Odpovědět

+XardassZaujimave, ze cely kanal takto odrazu konci.

10

Odpovědět

+XardassPřed 5 hodinama vyšlo nové video.

A k Equals Three je tam ještě třetí série s nějakým Carlosem, podle data u videí to přebral po Robbym během léta.

20

Odpovědět

+MílaAno, každý měsíc tam vychází "best of" staré tvorby, nic nového (nějakou novou tvorbu akorát naznačují v popisku).
A Equals Three po Robbym převzala Kaja a pak teprve nastoupil Carlos.

40

Odpovědět

Já bych jen doplnil, že =3 je snad nejdéle vysílaný pořad na VČ. Vysíláme ho tu pravidelně každý týden už neuvěřitelných 6 let (od 1. 11. 2010), takže děkuju Xardassovi, Brousitchovi i případným dalším překladatelům za vytrvalost a kvalitní překlady. :-)

560

Odpovědět

Nestává se každý den, abych narazil na pořad, který by mi takhle sedl. A nestává se každý den, abych se s ním musel loučit...
Díky za každý přeložený díl s Robbym.
=3

480

Odpovědět

ako ste sa dostali z prekladania =3 do tyzdna od vydania casti k rocnemu oneskoreniu? Tato epizoda je z leta minuleho roku. kratko potom to slo dolu vodou a uplne som to prestal pozerat, ale tu sa stare casti prekladali dodnes.

10

Odpovědět

Děkujeme za příspěvek, posíláme klíčenku :)

70

Odpovědět

Ahoj, docela jednoduše.
Equals Three vycházel na YouTube dvakrát týdně, na Videačesky však vycházel pouze jednou týdně jako většina pravidelných pořadů. K tomu přidej občasný výpadek, jednu delší pauzu letos na jaře a když jsem pořad přebíral na začátku roku 2015, byli jsme už čtyři měsíce pozadu. Takže tak.
Hmm, dobře, tak zas tak jednoduché to nebylo :-)

160

Odpovědět

F

32

Odpovědět

♫ This is the end. My only friend, the end ♪

120