Sklapni, dědoEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:9 441

Přepis titulků

Tuhle epizodu budu uvádět já! Ale na řadě jsem já. Tak si o to zahrajeme, co? Kámen, nůžky, papír, teď. Kámen, nůžky, papír... Nestřílej. Vyhráls. Tak začneme. První video je roztomilé.

Strašně hrozně moc roztomilé. Tak moc, že možná chvíli nebudu úplný drsňák. Tomu se nedá ani uvěřit. Je z 10. května a... Malý králíček má velkou radost, že dostal mlíčko. Tedy, chápu, že někomu méně mužnému by to mohlo přijít roztomilé. V životě jsem ochutnal super jídla, ale nikdy jsem neměl nic tak dobrého, že bych z toho začal mávat rukama.

Dobrota. Můžu dostat vinný lístek? Mňam! Chci si v tom zaplavat. Sranda je, že si myslíte, že mává tlapkama, protože je ve vzduchu a neví, co s něma, nebo tak něco, ale když ho dají na zem, tak pořád mává tlapkama. To je tak roztomilé! Moment. To je blbost.

Mává tlapkama, protože mu chybí kozy. Kozy, jo! Kozičky. Kde jsou kozičky? Něco není v pořádku. Musím je mít ve tváři, když jím. Králíčku, rozumím ti. Já bez koz ve tváři taky nemůžu jíst. Mám to ve smlouvě. Ukaž, pomůžu ti. Lepší. Ale s kozama je všechno lepší, že? Roztomilé!

Teda. Kozy, kozy, fotbal, whiskey. Byli jste někdy v naprosto normální situaci, ale pak se objevil nějaký úchyl? Jako třeba teď? Takové je další video. Akorát tam není až takový úchyl. Koukejte. Papoušek se chce dostat dovnitř. Co by na tom mohlo být znepokojivého? Všechno, jak se zdá.

Ten smích je tak úchylný! Zní to jako můj děda, když řekne příšerný vtip. Ťuk, ťuk, pusťte mě dovnitř. - Dědo, to není vtip. - Ale fakt, můžu dovnitř? Ten papoušek vypadá, že je na sebe opravdu pyšný. Podle barvy stěn jsou to možná dámské záchody. Čau, holky. Já jsem jen papoušek.

Copak to tu máme? Copak to vidím? A ten poslední smích není jen úchylný, ten je vyloženě zlý. Ovládl ten papoušek svět? Protože takové zvuky vydává jen někdo, kdo ovládl svět. Nebo řekl hodně špatný vtip. Dědo. Poslední video je divné. Je na něm žádost o roku, kterou všichni zúčastnění pokazili.

Nevím, jak to popsat, budete se muset kouknout. Tenhle kluk chce požádat o ruku tuhle holku a tahle máma to nedává. Koukejte. Můžete jít sem? To myslíš vážně? Mami, koukej, podívej se na svou dceru! Mami, koukej na dceru!

Ano, máma spadla, což není dobré, ale on ještě ani nezačal, tak proč ji žádal o ruku, když je máma na zemi? Proč? Proč to dělal? Když máma spadla, ještě ani nevytáhl prsten, mohl prostě počkat na lepší chvíli. Třeba když před tebou zrovna neumírá tvá budoucí tchýně? Co? Ne? Takže zaprvé matka v písku, zadruhé ženich se neudržel a co je nejhorší, zatřetí, otravná sestra řve do kamery.

Mami, mami, koukej, podívej. Klid, máma skončila hlavou v písku, dej jí pokoj. Nebo první pomoc, pokud ji potřebuje. Navíc nevadí, že to máma nevidí, vždyť to přece natáčíš! Proto to natáčíš! Jediný, kdo to nepokazil, byla tahle holka.

Ale nakonec se počůrala smíchy. Dělám si srandu, ale byla by to třešnička na dortu. Trapném, dortu k žádosti o ruku. Myslím, že jedna věc tuhle situaci mohla ještě více pokazit. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Kozy, fotbal... Čiré zlo: papouch.

Vypadám vymóděně ve své kravatě. Tohle bude nový módní styl. Kozy... Potřebujeme více lepidla. Můj zlý obličej. Kvůli domýšlivosti všechny plány selžou. O tom jsme se bavili na srazu superpadouchů. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten chlap (bylo mi trapně taky).. byl tak nervozní z toho, že to udělá a soustředil se jen na to až ho to úplně pohltilo a nevnímal ani to že tam sebou sekla jak pytel brambor.. a ještě to má natočený.. čeká ho asi pár týdnu slávy

140

Odpovědět

Taky bych řekla. Však si pamatuju, jak byl vyklepanej můj muž, když mě žádal o ruku :) Byl tak strašně nervózní, že by v tu chvíli ignoroval klidně i zemětřesení nebo tornádo, natož matku na zemi :)

71

Odpovědět

+SilwenNebo by se mohlo také stát,že tchýně tušila,že její požádá o ruku tak záměrně spadla aby k zásnuby nedošlo a hold si asi říkal,že ta svině to věděla tak neváhal a řekl si, buď teď nebo nikdy! :D

170

Odpovědět

+5825Nebo :D

20

Odpovědět

Z těch zvuků papouška mě naprosto mrazilo :D tohle slyšet někde sama v noci, tak se asi zblázním :D

130

Odpovědět

Tomu se říká žádost o roku... "hele, takže... ahh... já tě jako požádám o ruku... ahh... takže vem jako celou rodinu... joo... ahh... ať to jako natočíme... joo" ... WTF?!?

134

Odpovědět

TO mel byt Dr Horrible?

22

Odpovědět

Kóóóóóóózičkýýýýýýýýýýýýý :-P :D :D :D

36