Stá epizodaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:8 995

Jubilejní stá epizoda, kterou uvádí Robby Motz. Uvidíte závody dragsterů, dotěrnou kozu a taneční souboj.

Přepis titulků

Dnes je důležitý den. Počkejte si na konec, mám pro vás důležitou zprávu. A tohle je moje stá epizoda. Takže by ze stropu měly padat konfety a balónky. Každou chvílí. Hurá. Hurá. Už jste si někdy mysleli, že umřete, ale pak jste neumřeli?

Tak to je v kostce následující video. Je z loňského roku, z finále závodu dragsterů v Anglii. No, koukejte. Sledujte tohohle závodníka. Motorku vidím, ale kam se poděl řidič? Do nebíčka? Zemřels! Není tomu tak! Koukejte. Přistane na motorce před ním. Ten chlápek má ale kliku!

Jeho spoďáry musí být z podkov a čtyřlístků. Ale jeho motorka, ta jde do pekla. Řidič se jmenuje Filippos Papafilippou... Říkejme mu Papa. Papa jel rychlostí asi 320 km/h, když narazil do kolegy Steva Woollatta. Je to jako ten moment, když... Co?

Ne! Takové momenty nejsou! Nic takového jsme nezažili! Přestaňte! Steve nakonec bezpečně zabrzdil. Filippos skončil jen s několika popáleninami. A dragstery nemají s drag queens nic společného. Aha, tak to asi napadlo jen mě. Znáte to. Naštvete holku a ona vás ignoruje, zkoušíte s ní mluvit, ale nepomáhá to, tak se ji pokusíte zaujmout tím, že mečíte jako koza a lížete jí záda?

Ne? Prima, protože to nefunguje. Aspoň téhle koze ne. Paráda. Ta koza má žízeň a ta fena? Nezájem. Hurá, super formulace. Udělala ta koza něco, co tu fenu naštvalo, nebo si o sobě ta fena akorát moc myslí?

Vypadá na nóbl fenu. Použij slova. Jak se opovažuješ? Surovče. A co to ta koza dělá? Snaží se snad tu fenu pusinkovat? Miluj mě! Miluj mě! Smutné je, že fena si té kozy nevšímá. Čuba nafrněná. Tak se to říká!

Vím, jak se ta koza cítí. Setkal jsem se s odmítnutím. Jen u toho nebylo tolik jazyka. Pojď k mamce. Dobře, tak u toho bylo stejně jazyka. Tak u toho bylo víc jazyka. Máte radost? Je to jen nervový tik. Díky. Není nic lepšího, než když outsider vyhraje taneční souboj.

Hlavně když vypadá jako Harry Potter. Tihle kluci spolu bojují v tanečním souboji. Nejhorší noční můra některých lidí. Ale ne tohohle kluka. A ani moje, já jsem král! Co to bylo? To byly šílené pohyby! Nevím, na co to koukám, ale líbí se mi to. Schválně, co mají v rukávu ti druzí. Tak to je trapas.

Na výhru nestačí, že do něj strčíš. Poznámka: Pokud nemáte společnou choreografii, nenoste stejné oblečení. Možná jeho kamarád tančí líp. Akorát byl u něj hodně blízko. O co mu jde? Zkusíme toho kluka zastrašit, i když neumíme tančit. Pojďte. Osobně se mi líbí spíš plán Harryho Pottera.

Jedno slovo: kouzlo. Tancus Kouzlus. Vidíš, Hedviko? Vyhrál jsem! Jdi do toho, Harry Pottere! Ukaž jim svou jedinečnost! Omlouvám se, mám velkou radost. Kvůli němu. Moje dětství bylo v pořádku. Nic se nestalo. Tenhle taneční masakr je z 12. června a milion zhlédnutí nasbíral za pouhý týden. Jdi do nich, Harry.

Jsi tančící kouzelník, Harry. Kluk se ve skutečnosti nejmenuje Harry, ale je stejně super. Ticho. Harryho Pottera máte rádi. Je pořád v kurzu, ne? Že jo? Co? Tohle je nervový tik, už jsem to říkal. A jakou výmluvu má ta koza? Dobrá práce. Prima. Než ukončím epizodu, mám pro vás jednu novinu.

A je to pravda. 24. července bude poslední den, kdy budu uvádět Equals Three. Před rokem mi Ray předal tuhle šílenou a skvělou show a ona mi úplně změnila život. Ale teď je načase, abych předal žezlo dál. A jestli vám nebude vadit vážnější tón, bylo to super. Bylo to super, šílené, zábavné a to nejnáročnější, co jsem kdy musel dělat.

Když to všechno začalo, byl jsem obyčejný vysokoškolák. Přišel jsem a netušil jsem, co dělám. A i tehdy jste mě podporovali. Dali jste mi šanci. Chtěl bych to říct co nejupřímněji... Díky. Opravdu díky. Moc jsem si to užil.

Na druhou stranu ale neumírám. Budu dělat jiné věci, už teď dělám jiné věci a taky mě v budoucnu uvidíte spolupracovat s touhle partou, takže tohle není sbohem. Show bude pokračovat, přijde nový moderátor, už ho hledáme. Ale do té doby máte mě, ještě asi měsíc a půl. Takže se uvidíme příští týden, a i když to zní hořkosladce, já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju.

Teď ty konfety jsou? Překlad: Xardass www.videacesky.cz Gratulujeme ke stovce dílů, Robby!

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

NEEEEEEEEE ROBBY NEEEEEEEEEEEEEEEEE

80

Odpovědět

Ray byl prostě Ray, Robby mi taky po pár dílech sedl... ale Oranžáda a Rum u mě vždycky budou TOP :D

22

Odpovědět

IT'S A FINAL COUNTDOWN...BUDEŠ NÁM MOC CHYBĚT :D :D :D

51

Odpovědět

Budeš nám chybět Robby.. :(

91

Odpovědět

Dal bych =3 šanci. Každý moderátor má svérázný humor, kde předem nikdy nemůžeme říct, jestli bude fungovat v češtině. Já na =3 pro jednoduchou zábavu na odpočinek po těžkém dni a žádný jiný projekt to asi takto nenahradí. Projekt ani nezastavujte, už takto bývají díly často neaktuální, ale udělejte prosím 10 dílů s dalším moderátorem a uvidíte podle sledovanosti. :)

51

Odpovědět

Už jsem to psal v minulosti, já s Equals Three končím s Robbym. Robby byl to, co mně na Equals Three bavilo, Kaja ani Carlos mi nesedli dostatečně na to, aby mě bavilo překládat díly s nimi. Ale třeba se někdo najde :-)

140

Odpovědět

Ten konec! Až jsem skoro bulil ale jak říkal,že přijde nový moderátor...... úpřímně, nikdo na Robbyho Motze nemá!!! Tak jo, mohl by tam hodit životopis takovej jeden českej týpek,kterej si říká BugHer0 :D

192

Odpovědět

Sorry, ale žádnej premium účet, co bych ti mohl aktivovat za to, že mi tu budeš podlézat, bohužel nemáme. A nevím, jak jsi z mých překladů vyvodil, že bych měl stát před kamerou a bavit lidi. To fakt ne. :-D

Jinak když končil Ray, taky všichni říkali, že je nenahraditelnej a přitom mi přišel Robby snad ještě lepší, ale je fakt, že ta nová se moc nechytla... :-)

260

Odpovědět

+BugHer0No jednoduše, jsem tvůj fanoušek :D

40

Odpovědět

+5825Tak teda dík. :-D

80

Odpovědět

+BugHer0Dneska ti to fakt sekne! ... ... .. (PS: můžu být admin?)

20

Odpovědět

+BugHer0Podla mna to je uhol pohladu :) Robby je dobry, ale mne Ray sadol viac... Uvidime co bude dalej :)

20

Odpovědět

+BugHer0To se doopravdy nechytla. Koukal jsem Kaju na youtube a hrůza. Většinou mi nesedí ženy v roli baviče a Kaja to jedině potvrzuje. Co takhle její epizody úplně vynechat nebo přeložit jen omezený počet?

10

Odpovědět

Ray byl lepčí =) hlavně tim, že tema videí provazoval třeba i 4 díly po sobě xD

32