Švábí utkáníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:9 567

Dnes má pro nás Robby kluka, co rychle jí, podivnou japonskou soutěž a citový výlev.

Poznámka: Cancer v angličtině znamená Rak (znamení zvěrokruhu) i rakovina (nemoc). V češtině se rak sice může použít v obou případech, ale ten první vtip asi i přesto tak nevyzní. V angličtině Robby doslova říká "já jsem rakovina"/"Já jsem Rak". Navíc jako "cancer" se na internetu obecně označuje spousta "špatných" věcí (lidí, pořadů...) :-)

Přepis titulků

Možná dneska vypadám smutný. To proto, že jsem zjistil, že jsem Rak. Prý je to normální u lidí, kteří se narodili mezi 21. červnem a 22. červencem. Taky mám filcky. Co je lepší, než sníst 2,5kilové 45centimetrové burrito? Pokud ho sníte tak rychle jako wolverine, tak asi znáte týpka z prvního videa. Matt Stone je znám videi, ve kterých jí věci. Dneska je to návrat ke kořenům.

Bude jíst burritozillu. Tohle byla moje úplně první food challenge. Musí ho sníst za méně než 15 minut. Poté, co si vykloubí čelist a narve si ji přímo do krku, sní burritozillu za méně než 2 minuty. Vole, vynechals jeden krok. Říká se mu žvýkání. Podle mě je to fejk. Očividně to není muž, co jí burrito.

Je to anakonda v přestrojení. Je to tak! Anakondy mezi námi žijí. Zeptejte se Nicki Minaj. Video je z 8. května a má přes 2 miliony zhlédnutí. Je působivé, že to snědl za méně než 2 minuty. A nebylo to jen tak, jmenuje se to přece burritozilla. Takové jméno nedostane každé burrito. Věřte mi. Ale jestli ho chce sníst celé, měl by ho sníst celé.

Co ty kousíčky na alobalu? Sněz to! Sněz to! - Dobrý. - Ne, není to dobrý! Tohle video končí hrozně nepříjemně, týpek ho ukončí, když už je skoro po všem, ale ještě není úplný k... Japonsko bývá dost... Japonské. Pokud zrovna jíte třeba...

2,5 kilové burrito, měli byste ho odložit, než začnem s dalším videem. A to proto, že hmyzáci jsou fujky. Video je z japonské show, která se jmenuje takhle a cílem hry je dofoukat tohoto švába do pusy slečny na druhé straně. Velmi japonské. Do háje s Japonskem a jeho divnými, ale zábavnými show. Nejhorší je, že hmyzák už nevylezl. Ano, zrovna se prochází jejím zažívacím ústrojím.

Hurá! Kde jste vzali švába? Není to náhodou dost nebezpečné? Riziko udušení při téhle hře je zhruba: "Jo, to se vsaď!" Mají tam sice rozhodčího, ale ten asi akorát myslí na sprosťárny. Tohle není ten šváb, se kterým bych si chtěl hrát já. Třeba budou mít holky na konci chvilku. Kdo vlastně s takovou divnou, úchylnou a mírně sexuální hrou přišel?

Ahoj. To je jen Taťka Úchylák. To je jméno té postavy, co tu byla. Však ho znáte, ne? Poslední video je dobré. Je to video s ryzími emocemi, které internet respektuje a dělá si z něj bžundu. Dovolte mi se k tomu připojit.

Týpek volá mámě, aby jí řekl, že koupil lístky na tour s Taylor Swift. A ona na to zareaguje takhle: Já vím. (o 4 minuty později) Počkat, co když nereagovala na to, co jí řekl? Co když ji zrovna vraždili? Vrah: Vraždím tě!

Osoba, které jste volali, byla zavražděna. Zavěste a zkuste to znovu. NOVÝ TOP ČERNÝ VTIP To by byl trapas. Je ale úžasné, že jí ten chlap rozumí. (asi slova) - Já vím. - Víš? Co víš? Tohle? (invaze mimozemšťanů) To nebyla slova.

Už vím, jak jí rozumí. Je na to zvyklý. Takhle reaguje na všechno. Ahoj, mami, koupil jsem mlíko. Já vím, bylo v akci. Týpek se jmenuje Robert Green, video vydal na konci dubna a Taylor Swift ho sama sdílela. Mám obrovské štěstí, že můžu vystupovat vedle lidí, kteří mou tvorbu tak milují. Já ji miluju takhle moc. Taťko úchyláku, vypadni!

Chceme, aby Taylor =3 měla ráda. Fuj! Taťko úchyláku, napíšu o tobě písničku! #BadBlood - Tweetla o mně! - Koukej, co děláš! Tak to je vše, koukněte... Pardon. Vraťme se k prvnímu videu, něco potřebuju. Lepší. Koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Ahoj.

Víc, než se vleze do pusy. Burritozilla. Celkem působivé. Dost působivé. Je celkem působivé... Zní to jako... buď že mluví Batman nebo mimozemšťani. Protože tyhle dvě věci jsou totéž... Jak zní Taylor Swift?

Mám obrovské štěstí, že můžu vystupovat... Ještě Taťka Úchylák a máme hotovo. Tweetla o mně! Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D Já četl švábí šukání :D

71