Vikingové, podpatky a vačiceEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:114
Počet zobrazení:9 534

Přepis titulků

Zítra je den D. Že bych se "vylodil" k nějaké slečně? Sexistický, neuctivý k armádě... Máš padáka. Stejně se divím, že jsem to dotáhl tak daleko. Švédy proslavily různé věci. IKEA, šéfkuchař z Muppetů, tenhle týpek... Ale věděli jste, že taky rádi straší medvědy? Ano, skutečné medvědy, co proti vám běží.

Tenhle týpek s kamerou ustojí útok podělaného medvěda! Tady je jeho perspektiva. To bylo mužné! Myslel jsem, že dnes už Vikingové nejsou, ale jak jinak nazvat člověka, který řve na medvědy a tím je zastraší? Nedivím se, že medvěd zdrhal, to byl děsivý řev. Jako od vysokoškoláka z bratrstva, co je zrovna na steroidech. Schválně, co si asi ten medvěd říkal.

Pojď do bříška! Pryč od bříška! Chceš být se mnou kamarád? Stačilo říct, že ne. Chlápek se jmenuje Ralph Persson... Opravdu. Velice neoriginální. Taková nálepka. Ralph Persson. Se ženou trénovali nového psa, když je napadl medvěd. Jo a ten vysokoškolák tu furt je, takže já mizím. Výška!

Dámy, netuším, jaké to je chodit v podpatcích, aspoň co vy víte, ale jestli je to stejné jako v následujícím videu, tak bychom je měli přestat nosit. Tohle je předávání vysvědčení jedné střední školy, nic se neděje, nic hrozného nebo bolestivého... Pořád se to děje! Bože. Co se to stalo?

Zkusila si ty boty před ceremoniálem? Nebo byly v pohodě, ale rozhodly se vzbouřit? Je čas na pomstu, bratře. Útok! Spadlas! Nakonec to vypadá, jako by na ni útočil nebo ji zrovna posedl démon. Musím poukázat na jednu věc. Koukejte na tvar těch bot. Co z toho říká: "Obuj si mě?" Nic. Tyhle boty nejsou bezpečné. Není divu, že se v nich málem přizabila. Možná si říkáte, že to dá a že si toho skoro nikdo nevšimne.

Až na to, že obecenstvo vřeští, jako by vybuchla atomovka. Asi si všimli. Aspoň už má po maturitě, takže si z ní spolužáci nebudou střílet. S výjimkou 3,5 milionů lidí, co tohle video vidělo. A taky ti, co viděli tuhle epizodu. Pokud jste někdy měli doma nějakého škůdce, víte, že je to na nic. Obvykle je to myš nebo krysa, ale tahle žena našla doma vačici.

Celé to zachytila na kameru. Nakonec se s ní i zkamarádila. Svou epickou vačičí cestu publikovala 10. května. Do šatníku se mi nastěhovala vačice. Nejsem na to hrdá. Nejdřív vidíme strašlivou věc v odpadkovém koši, co nechce odejít. Vidím tě! Žije v pytli. Mám pytlovou vačici ve skříni. Ale pak uvidíme... Miminka vačice! To je to nejroztomilejší, co jsem kdy viděla.

Nakonec nejsi zplozenec satana. Není divu, že byla tak naštvaná a strašlivá, když zrovna rodila. Představte si, že vám při porodu někdo strká do obličeje smeták. Skvělé, zlato. Dýchej! Dýchej! Super. Dýchej, hotovo. Proboha. A je super, jak se ta vačice tváří, když s ní žena mluví. Vačice není ráda!

Rodilas zrovna? Ne? Tak vysmahni. Nakonec se ženě povede dostat vačicový bus z domu. A dá nám jednu radu. Všechno, co máte, si neste na zádech a v pytli. Super rada, zvláště proto, že má v domě spoustu krámů. Ta bude mít na zádech spoustů věcí. A je si toho vědoma.

Dokonce i to video se jmenuje: Vačice v přecpaném šatníku. A víte co? Jsou horší věci než spousta krámů. Třeba tohle. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Na co čumíš? Mučící nástroj: Vysoké podpatky. Udělals to mnohem lépe.

Z nějakého důvodu chodím takhle. Jako by ta postava byla had. Jsem kokarožec. Nejsem Superman. Super, jo, perfektní. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Z tohoto videa mě nejvíc na konci potěšilo "I'm no superman...".

00

Odpovědět

A to jako vazne reklamni baner ve videu hned pres titulky. Tak k cemu je tam davate kdyz prez ne hodite reklamu. asi si zase ten AD block na vase stranky zapnu. Tohle si strce za klobouk. To vam nestacily ty hadky pred tim nez jste spustily novy web? Vy se v tom zrejme vyzivate. Stejne jako me nebavi koukat na baner ktery tvrdi ze jsem vyhral vyrobky od Apple a podobne podvodne stranky ktere vas akortat pripravy o penize kdyz budete tak hloupi a klikente tam. To je podporujete podvodniky zlodejsky? A jestli z toho nemate aspon podil tak jste u me klesly jeste vic.....

97

Odpovědět

přesně proto jsem proti takovýmto reklamám... jednak opravdu nemám náladu koukat na reklamy erotického rázu jen pro to, že jsem si den před tím vyhledávala drezúrní bičík na koně,a najednou mám odkazy na BDSM... jako podpora nepodpora, tlhe je hnusárna nejvyššího kalibru kterou nejsem ochotna nikterak tolerovat

30