Vyšetření kočičí prostatyEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:8 386

Přepis titulků

Kde mám brýle? Neviděli jste moje brýle? To je mnohem lepší. Tak jdem na to. Květiny jsou celkem neškodné, že? Pokud vám šílený stalker zrovna neposílá pugét nebo na ně nejste alegičtí. A pokud nejste tahle kočka. Viděli jste tu reakci? Jak byste ji mohli nevidět.

Nechápu to. Proč se té kytky tak bojí? Vypadá to, jako by dostal elektrický šok. Jako by to byl v kytce taser. Super nápad. Možná má strach, že bude vypadat jako idiot. Nevkusné! Video je z 25. června a za týden nasbíralo milion zhlédnutí, je to perfektní příklad té chvíle, když...

Jdete na vyšetření prostaty. Asi je to tak, kytka byla jen zástěrka. Jako lízátko při očkování. Do zadku. Další video je z 27. června a za týden nasbíralo 4 miliony zhlédnutí. Ale je přinejlepším nedomyšlené a přinejhorším úplně pitomé. Týpek jménem Ali na něm zkouší nakrájet vodní meloun mečem. Nakrájíme si meloun.

To jo. Ten meč miluju. Přesně to jsem čekala. Říkala, že přesně to čekala? Jo, všichni to čekali. Protože věda. Meč plus meloun plus koňský ohon? To skoro vždycky končí zkázou.

Kolik varovných signálů ještě potřebuješ, aby sis uvědomil, že to není dobrý nápad? Máme meloun na prťavém prkýnku na skleněném stole! A taky obří zakroucený meč smrti! Známý také jako turecká šavle. I Ali věděl, co se stane. Proto se na konci směje. A poslední vodítko, že video nedopadne dobře? "Je úplně střízlivý." Žádné video neskončí dobře, pokud začne slovy: "Je úplně střízlivý." Měli radši lhát.

Poslední video je původně z roku 2013, ale nedávno se zase objevilo. Jako můj herpes. Touhle cedulí chtěl autor tchánovi a tchyni sdělit, že s jejich dcerou čeká dítě. A jejich reakce natočil pomocí skryté kamery. Jako správný zeť. - Co to je? - Musím jít, ahoj. Sáro, ty jsi těhotná?

Jsem ve druhém měsíci. Budou z nás prarodiče! To si děláš srandu. Kdybyste se teď přestali dívat, řekli byste, že žena je nadšená a muž je buď zmatený, nebo vůbec neprojevuje emoce. Ale když si myslí, že se nikdo nedívá... stane se tohle. Nic nedělám.

Když slyšel, že z něj bude děda, odbyl si první mrtvičku. Fuj, děsnej vtip. Jeho reakce je roztomilá. Byl tak nadšený! Všimli jste si, že jakmile vyjde ze dveří, přepne se do původního módu? No co, mimina jsou pitomá. Připomíná mi to tu chvíli, když... Stalo se něco vzrušujícího?

Je mi to jedno, potlačuju své emoce. Přetékám emocemi! Chová se jako kočka, co má na hlavě kouzelný klobouk emocí. Nemohu odhalit své emoce! To je vše, koukněte se na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Nepřítel melounů: Nerd s mečem. Robby?

Robby! Co děláš? Záleží na načasování, musíš mě trefit! Vyšetření prostaty. Jako můj herpes. Jo, jo. Můj herpes. Moje osobní značka. Ahoj, pane žaludku. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zavádějící název videa! Těšil jsem na přímý záznam z vyšetření kočičí prostaty!.. Jsem zklamaný...

100

Odpovědět

Na videa tohoto typu existují jiné weby (asi).

60

Odpovědět

Já taky, takový clickbait :(

10

Odpovědět

3 videa a šmytec!

20

Odpovědět

Proto se to jmenuje =3

11

Odpovědět

Opět boží :D

63