Znuděná kočkaEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:9 227

Dnes má pro nás Robby prdící polštářek, záplavy a zrcadlo v džungli.

Přepis titulků

V neděli je Den otců a tati, nechci ti kupovat blbosti, jako je kravata nebo nářadí, takže ti tuhle epizodu =3 věnuju. Nemá s tebou nic společného, ale je zdarma. S 2 miliony zhlédnutí za týden a půl tu máme první video, mého favorita. Ukazuje, co se stane, když máte rádi prdící zvuky a máte hodně volného času. Udělal jsem největší funkční prdící polštářek na světě.

Co to bylo? Proč tam byla kočka? Prdící polštářek je super, ne že ne, ale reakce té kočky? Ta je skvělá! Božská. Jednička s hvězdičkou. Bravo, vítěz! Je to jako ten mňaument, když... se koukáte na seriály a vaše máma začne vysávat. Fakt, mami? Teď? Říkal jsem si, proč ten polštářek dělal, ale pak jsem uviděl tvář té kočky a víte co?

Začalo to dávat smysl. Kvůli tobě jsem se naučil žonglovat! Jsi ohromená, kočko? Nudíš mě. Kočko, nakreslil jsem tě! - Buď šťastná! - Fakt? Jako fakt? Tak to by stačilo.

Budu ti prdět do tváře. Největší prd na světě, přímo do tvého obličeje. To se nedá. Jo, nedá se to. To se fakt nedá. Pokud to ještě nevíte, v Texasu byly ohromné záplavy a další video ukazuje, jak to tam vypadá. Je to typ situace, kdy si říkáte: Co bych dělal na jejich místě?

A popravdě? Já vůbec netuším. Doufáme, že všichni zasažení dostanou, co potřebují, a jsou v bezpečí. Tohle je dům poblíž řeky Blanco v Texasu, který zrovna zatápí voda. Klid, to bude dobré. Tohle video je silnější než hollywoodský film, je tak reálné, slyšíte ty lidi šeptat... Dovedete si představit, že si normálně žijete a najednou vše, co jste měli, je v troskách?

No tak, přírodo, co jsme ti udělali? Krom ropných skvrn, globálního oteplování, lesních požárů, zabíjení ohrožených druhů. Tihle lidi si to nezasloužili! Žena za kamerou je Sarah Perez a v tomhle domě přebývala s rodinou. Naštěstí se nikomu nic nestalo, na pomoc jim přijel záchranný člun.

Perezová video zveřejnila 26. května a překvápko! Lidi se chovali jak hovada. A to tak moc, že lidi prosila, aby si nedělali legraci z toho, že její rodina skoro umřela. Vidíš, YouTube? Proto nemůžeme mít hezké věci. Já sice nechutné vtipy dělám každou chvíli, ale ne o lidech, co skoro umřeli. Možná jo, ale jen pokud je to jejich vina.

Dobře, tak je dělám, jen pokud jsou opravdu vtipné. Na rozdíl od vás. Zapracujte na tom. Poslední video má úžasných 16 milionů zhlédnutí, a to za jeden týden! Takže už jste ho asi viděli. Podle popisku tento francouzský fotograf... nastražil zrcadlo v lese v Gabonu a točil zvířata, co šla kolem.

Pardon pane Xaviere. Divoká zvířata netuší, co je to zrcadlo, takže výsledné záběry jsou super. Super. Samé dobré věci. Ale zeptám se: Z čeho je sakra to zrcadlo vyrobené? Mlátily do něj gorily, gorily, gorily... Gorily budou buď hodně agresivní nebo mají nízké sebevědomí.

Nesnáším tě! Proč nemůžeš být štíhlý jako Tarzan? A šimpanzi rádi twerkují. Nemůžeme přestat! Zajímavost: Většina zvířat se v zrcadle nepozná. Schopnost se poznat je známka inteligence, kterou mají opice, delfíni, straky, sloni a pipinky. Božínku, co je to za pipinku? To jsem já?

Ne. Určitě je to známka inteligence? Mimochodem super vlasy. Snažím se s nimi dělat to samé. Ze všech reakcí v tomto videu je tahle má nejoblíbenější. Připomíná mi to má rána. Dobré ráno... Někdo tu je! Zvířata nakonec začala být zrcadlem posedlá a když ho Xavier vzal na opravu, dostala z toho zvířata depresi.

Je to Francouz. Chci, aby to pochopili. Co teď máme dělat? Mluvit spolu? Nesnáším vás! Chybí mi marnivost. Aspoň gorile se ale ulevilo. Jsi krásná, ale nesnáším tě! Gorilo, no tak, nikdo tě nesoudí.

- Kromě téhle kočky. - Jako fakt? Bože, ta tvář! Úplně jako táta, když na něj chci udělat dojem. Šťastný den otců. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Už jsem na tebe udělal dojem, kočko? Co? Ne! Kočka říká: To se nedá.

Ten moment, když... To je ale úchylárna. Divný ksicht. Už dlouho jsem ho nedělal. Je super, jak jsem tohle všechno vymyslel na základě reakce té kočky. Dělám, že se holím! Nic se nemůže pokazit... Překlad: Xardass www.vidacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mám k tomu super reklamu..
Schovává se Vaše kočka?
Zdravá kočka se před světem neschovává. Možná ji trápí zdravotní problémy.

00

Odpovědět

whoopy cauching nebo co to řiká? :D

03

Odpovědět

Po dlhej dobe som sa na EQUALS zasmial :) dneska to dal na pána :D

111