Zvířecí bojová uměníEquals Three

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:105
Počet zobrazení:8 811

Přepis titulků

Kámo, vypadáš vystresovaně. Nechceš si dát šluka Equals Three? No tak, v podstatě jsme tráva. Už jste asi slyšeli, že lidé jsou dominantním druhem na Zemi (zatím). Ale věděli jste, že jsme taky kreténi? Nechte přirodu na pokoji, nechlubte se svou vyspělou technologií, jinak vám totiž dodávku poničí aligátor.

Ukázka: Pozor na to auto! Zdá se, že týpek, co je za volantem, na aligátora najíždí úmyslně. Koukejte, jak se to vyvine. Aligátor versus auto. No to je pěkné. Šmejd jeden. To byl ale stěr!

To dneska říká mládež, ne? Jako že ho setřel. Video za pár týdnů nasbíralo 4 miliony zhlédnutí a než začneme chlápka a jeho auto litovat, je třeba říct, že se mohl aligátorovi vyhnout, stačilo kamkoliv zahnout! A aligátor ho zjevně varoval. Omluvte mě, pane, tohle je můj pozemek, běžte pryč, prosím.

Dobře, varoval jsem vás. Tak jdem na to. No to je pěkné. Pardon. Máte velmi chutný nárazník. Týpek vůbec neví, která bije. Je někde v močálu, což je přirozené prostředí aligátorů, nikoliv nekvalitních aut s nárazníkem. Aka aligátořího jídla. Dostal, co si zasloužil.

Přirozené prostředí auta je silnice. Nebo imaginární svět Pixaru, kde jsou auta dominantním druhem. Proboha! Lidi, musíme rozebrat všechna auta! Máte rádi hady, že? Jasně, že jo. Proč se vůbec ptám? Další video je ze Severní Karolíny a za týden nasbíralo 2,5 mil. zhlédnutí a možná po něm budete mít strach jít do vlastní kuchyně. Není zač. Tohle je nejedovatá užovka, která si v klídku visí ze skřínky na koření a žere vejce.

Je neuvěřitelně zajímavé, jak jí to vejce. Proč máte ve skříni hada? To si pomysleli i lidé zpoza kamery. V popisku píšou, že se jim tam had dostal dírou v podlaze prádelny. Což je něco, co úplně nechcete, když žijete v oblasti s obrovskými hady! Koukejte, jak je dlouhý!

Je až na lince a stejně nevidíme jeho ocas. A je děsivé sledovat, jak žere to vejce, ale taky je to vtipné, protože to trvá věčnost. Sním tě! Pracuju na tom! Nehýbej se, vajíčko. Had nakonec vejce spořádal a pak ho vyhnali ven otevřeným oknem, kde žil šťastně až do smrti. Ale vejce stále pomalu umírá. I když je to neoplodněné vejce, takže...

No nic. Stejně je to smutné. Poslední video... Přísahám bohu, je na něm týpek, co se jmenuje Gene, co předvádí chvaty Ju-Jitsu na svém pitbullovi. Než na mě pošlete Martu Kubišovou, on tomu psovi neubližuje, jen mu jeho život dost znepříjemňuje. A mně taky. Hlásí se Gene a Koa, můj tréninkový parťák. Jo.

A ten pes má vlastní kimono, však proč ne, že? Dnes si ukážeme několik základních technik. A takhle ho zalehnete. Jaký má ten pán život? Když si trénujete Ju-Jitsu na psovi, i když máte k dispozici člověka, co drží kameru! - Jdi na to. Pokud není účelem učit se bojovat se psy a ne s lidmi. Jasně, teď vypadám hloupě, ale co až psi ovládnou svět?

Kdo bude divný pak? Uznávám, že týpek tráví čas se svým psem, což je dobře, ale... Mohli by dělat něco, co chce dělat i ten pes. Můžeme přejít na aport? Mám pocit, že se to zvrtlo. Ten pes fakt vypadá, že má dost. A je to hodný pes, protože je to pitbull, a kdyby chtěl, tak by chlápka za 2 vteřiny rozcupoval. Nebo pomaleji, kdyby si to chtěl vychutnat.

A protože psi bývají nebezpeční, Gene nás v popisku řádně varuje. Varování: Děcka, tohle s pitbully nezkoušejte. Ne všichni pitbullové znají Ju-Jitsu a mohli by se vzteknout. Ne všichni pitbullové... Je to srandovní, protože ani jeden pitbull neumí Ju-Jitsu. To není pravda, můj pitbull má modrý pásek. Klid trollové, klid.

Ani tenhle pes neumí Ju-Jitsu. - Protože je to pes! - Tohle je Ju-Jitsu. Ale aligátoři? Ti umí Kroc Maga. To je vše, koukněte na celá videa, odkazy jsou v popisku. Já jsem Robby Motz a pod tohle se podepisuju. Kde je ten pitbull? Pořád neumí Ju-Jitsu. Jak mám podat joint?

Vypadáš vystresovaně, kámo. Nechci, aby to vyznělo rasisticky. V mém repertoáru zvířat zní aligátoři takhle. To je dobrota! Tohle audio nikomu nepouštějte! Jaké to je? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

muze nekdo z adminu neco rict ke zmene majitele?
nebo je Mlada Fronta majitelem od prvniho kupu? jsem si toho vubec nevsiml, ze by probehlo nejaky info o tom.
diky

14

Odpovědět

Díky za odkazy na videa, víc nepotřebuji.

13

Odpovědět

Můj člověk ..

02

Odpovědět

Já ho vidím tak že se přiživuje na něčem co mu nepatří. A navíc dost trapně.

220

Odpovědět

proboha tohle už nepřekládejte, je mi jedno kolika dislajky mě zavalíte, ale tenhle kluk je prostě trapnej

543

Odpovědět

není to top, ale furt nadprůměrný pro tuhle stránku

81

Odpovědět

Napřed se podívej do zrcadla a tam uvidíš trapného socka :D

13

Odpovědět

+5825hlavně že ty seš fešák

23

Odpovědět

Náhodou, Equals Three je super. Jasné, chalan nerozoberá politiku, ale k tým videám vie pridať zaujímavé a vtipné komentáre a vôbec vystupovanie.

141

Odpovědět

Tvůj pes má modrý pásek v jiu jitsu co? :D

70

Odpovědět

Já ti rozumím - patříš k lidem, kteří v sobě mají takovou přemíru slušnosti, že by jim bylo blbý navštívit nějakou internetovou stránku, aniž by klikli na každou reklamu a zkoukli každý video. Ale být tebou bych se toho nebál, když tě ten kluk tolik sere. Příště se na to prostě nedívej, to se tady nikdo nedozví a nikdo tě za to nepomluví. A uvidíš, že to nakonec bude to samý, jako by tu to video přeložený nebylo ;)

141

Odpovědět

+Lada HruskaJá ti rozumím - patříš k lidem, kteří v sobě mají takovou přemíru slušnosti, že prostě musí každému radit. Když chci napsat koment, napíšu ho, až se na to nebudu chtít dívat, nepodívám se ;)

04