Evanescence - What You Want

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:253
Počet zobrazení:5 273

bakeLit na dnešek nestihl připravit pravidelnou rubriku Hudební klenoty 20. století, takže vám budou muset postačit Evanescence.

What You Want je singlem skupiny Evanescence, který vyšel v srpnu 2011. Je součástí 3. studiového alba. Podle slov samotné Amy Lee: "Co doopravdy znamená, je, že jsem všechen ten chaos a všechno, co nemůžeš ve svém životě ovládat. Ale neboj se toho, protože takhle to bude pořád. Nemůžeš se bát žít a vzít si, co od života chceš. Nemůžeš ovládat všechny ty bláznivé věci, co se ti dějí. Můžeš jen ovládat způsob, jak se s tím vypořádáš."

Přepis titulků

Dělej, co chceš, pokud sníš k lepšímu. Dělej, co chceš, dokud po tom nepřestaneš toužit. Nezapomeň, kdo doopravdy jsi. Dělej, co chceš. Tvůj svět se právě kolem tebe uzavírá. Ještě není po všem.

Postav se a čel neznámému. Nesmíš zapomenout, kdo doopravdy jsi. Každé srdce v mých rukou je vybledlým odrazem. Ahoj, ahoj. Pamatuješ na mě? Jsem vším, co nemůžeš ovládat. Za tou vší bolestí musíme věřit, že to přemůžeme. Dělej, co chceš. Nemusíš položit svůj život.

Ještě není po všem. Dělej, co chceš, dokud nenajdeš to, co hledáš. Nesmíš zapomenout, kdo doopravdy jsi. Ale každá další uplynulá hodina křičí, že jsem tě zklamala. Ahoj, ahoj. Pamatuješ na mě? Jsem vším, co nemůžeš ovládat. Za tou vší bolestí musíme věřit.

Ahoj, ahoj. Pamatuješ na mě? Jsem vším, co nemůžeš ovládat. Za tou vší bolestí musíme věřit. Ještě je čas. Zavři oči. Láska samotná ti ukáže cestu domů. Strhni stěny a osvoboď svou duši. Dokud nenarazíme na dno, budeme navždy klesat ve spirále dolů...

dolů... Ahoj, ahoj. To jsem jen já. Infikuju všechno, co miluješ. Za tou vší bolestí musíme věřit. Ahoj, ahoj. Pamatuješ na mě? Jsem vším, co nemůžeš ovládat. Za tou vší bolestí musí být způsob, jak se naučit odpouštět. Ahoj, ahoj.

Pamatuješ na mě? Jsem vším, co nemůžeš ovládat. Za tou vší bolestí musíme věřit, že to přemůžeme. Nezapomeň, kdo doopravdy jsi. Dělej, co chceš. Překlad: janica www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravim neslo by prosim to video nejak stahnout i s tema titulkama pripadne titulky nejsou nekde bokem treba .srt nebo tak nejak diky :)

180

Odpovědět

Ja sa divim ze po tych rokoch spievania na koncertoch atd ma stale taky super hlas. Je proste bozia :)

191

Odpovědět

Sakra chtěl bych se 17.6 dostat na ten koncert :-(

180

Odpovědět

Díky opět za překlad, teď sem si ani říkat nemusel.. :D
(Naposled jsem ji slyšel na přenosu z Rock in Rio) 10/10

180

Odpovědět

bakeLit na dnešek nestihl připravit pravidelnou rubriku Hudební klenoty 20. století, takže vám budou muset postačit Evanescence. :D Tak dík no...

181

Odpovědět

to hello hello mi připomíná Scotta Pilgrima http://www.youtube.com/watch?v=-jMruFHTwrY

180

Odpovědět

V pohode :) Tohle je takove ná "kdykoliv".

181

Odpovědět

My Immortal stejně bude vždy největším hitem od nich :) Tento song můžu poslouchat nonstop a nikdy neomrzí.

192

Odpovědět

Neurazí. 6/10

1819