Extrémní prověrkyThe Daily Show with Trevor Noah

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:229
Počet zobrazení:8 765

Zdá se, že moje vize, že po volbách dáme Donaldovi vale, se tak docela nenaplní. Protože ale Trevor tento týden trávil tím, že se snažil strávit volební výsledky (a na mě osobně ta videa působí spíš smutně než vtipně), rozhodl jsem se vytáhnout pro vás z archivů jedno starší video. (Nebo je to tím, že jsem zrovna nemocný a nemám sílu se dělat s dalším videem? Možná :-) ). Tak tedy...

Donald Trump před nedávnem navrhl způsob, jakým by se Spojené státy mohly vypořádávat s imigranty – potenciální žadatelé o azyl by museli projít ideologickým testem. Jak by takový test vypadal? A prošli by jím Trumpovi přívrženci? Trevor Noah poslal svého parťáka, Jordana Kleppera, aby to zjistil.

Přepis titulků

Tento týden navrhl Donald Trump nový a odvážný program, který by se vypořádal s imigranty. Měli bychom přijímat pouze lidi, kteří sdílejí a respektují naše hodnoty. Říkám tomu extrémní prověrky. Říkám tomu extrémní, extrémní prověrky. Jako by si myslel, že čím víckrát řekne "extrémní", tím víc hlasů dostane. V Ohiu ztrácíme šest procent, pane. Extrémní, prověrky, extrémní, extrémní. A jak to vypadá teď?

Teď už sedm. Extrémní, extrémní. Otázkou ovšem je, jak moc tyto hodnoty, o kterých Trump mluví, sdílejí jeho přívrženci. To šel zjistit Jordan Klepper. Trumpovy nové ideologické prověrky odhalí extrémisty, kteří mají: Extrémní názory spojené s náboženstvím, jako je útlak žen, gayů a nevěřících. Trump tedy chce, aby potencionální Američané přijali svobodu vyznání, genderovou rovnost a práva gayů.

Na shromáždění ve Wisconsinu jeho přívrženci souhlasili. - Jsem pro extrémní prověrky. - Je to dobrý nápad. Extrémí prověrky, je to dobrý nápad? Jistě. Zapomněl ale na jednu věc. Donutit je sníst slaninu. Všichni jsou tu nadšení z amerických hodnot a tolerance. Takže jsem věděl, že testem projdou bez problémů. Doplňte.

To, že se dva muži vezmou, je... Nechutné. Správná odpověď je legální. To jo, ale nelíbí se mi to. Je důležité respektovat náboženství všech lidí. - Respektujete křesťanství? - Ano. - Judaismus? - Ano. - Islám? - Ne. - Může být žena prezidentem?

- To je práce pro muže. - Já tu mám, že žena může být prezident. - Ne. Žena má více hormonů. Během deseti vteřin by rozpoutala válku. Kdyby měla návaly nebo tak. Bum! A nezačali všechny války muži? Jo... Myslíte, že pár gayů by měl mít stejná práva... Ne, nemyslím, ne, není to podle mě fér. - Vůči těm gayům?

- Ne, ale... Normální páry těžce pracují a gayové chtějí víc. Když říkáte, že chtějí víc, myslíte tím, že chtějí totéž? Jo, chtějí totéž. - A to je moc. - Jo. Ne, to je špatná odpověď, počkejte. Ukazuje se, že Trumpův ideologický test je těžší, než jsem myslel. Když slyším slovo prezident, vybaví se mi muž. Je to mužská práce. - Jak se to říká...

Možná jsem... - Omezená? - Jo, no, ne... - Mysogynní? - Ne... - Jste proti svým vlastním zájmům? - To je ono, děkuju. Ty extrémní země nemají úctu k ženám. - Ale my úctu k ženám máme. - Ano. - Je to americký ideál. - Jo. Povězte mi o svém triku. Co je tam napsáno? Je tam: "Hillary je p*ča.

- Ale Monica je ještě větší." - K popukání. Mluvili jsme o úctě k ženám. Je americkým ideálem, že k ženám se chováme s úctou. Ukažte mi ještě jednou druhou stranu toho trika, je to sranda. "Sejmi tu štětku." A tu ironii vůbec nevidíme, úžasné. I když byli tihle lidé vášniví, Trumpovým testem neprošli. Naštěstí ještě zbýval čas na studium.

Tohle vám pomůže připravit se na test. A až ho budete vyplňovat příště, dosáhnete lepšího výsledku. Tohle je DVD 3. řady Willa a Grace. Je to o sympatických gayích, kteří nejsou příliš přihřátí. Tohle se vám bude hodit. Gloria Steinem. Ženy jsou tam vyklesleny jako lidé. My feministé máme totiž spoustu práce. - Vy jste feminista?

- Ne. Extrémní prověrky jsou důležité pro identifikaci extrémistů. Ale než Trumpův plán začne fungovat, jsme v bezpečí? Nebojíte se, že extrémisté jsou už tady, právě teď? - Můžou být kdekoliv. - Třeba zrovna tady. - To jo. - Třeba támhle. - Tamten chlápek nebo tenhle. Může to být kdokoliv. - Jo, kdokoliv. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já to nevidím tak, že by odpovědi těch lidí znamenaly, že jsou "extremisté" a že by těmi testy neprošli. Tak třeba ten první chlapík: "To, že se dva muži vezmou, je..." odpověď: "nechutné" "Správná odpověď je legální". To, že je něco legální, ještě nemusí znamenat, že to nemusí být nechutné. Pro mě je to taky nechutné, ale budiž, to právo nikomu neodpírám. Stejně jako je legální nas*at si na talíř a pak to sníst, ale pořád bych jako první odpověděl, že je to nechutné.
Nebo žena a její odpovědi ohledně náboženství, kdy říká, že respektuje křesťanství i judaismus, ale ne islám. Pravděpodobně si úsudek o islámu vytvořila na základě toho, čeho je v poslední době plné zpravodajství. Islám je totiž spíše ideologie, než náboženství a taky bych ho úplně nesrovnával s náboženstvím, jak ho chápou lidé v Evropě nebo Americe, kde se lidé třeba pomodlí, drží půst a mají další zvyky, ale nenutí chodit ženy zahalené, nemají jich doma několik a nezabíjí ve jménu toho svého "náboženství".
Další paní: "Může být žena prezidentem?" "To je práce pro muže. Žena má více hormonů. Během deseti vteřin by rozpoutala válku." Zase, to že paní vidí jako prezidenta muže, přece vůbec neznamená, že by snad nějak odpírala práva ženám. Zkrátka v mužích vidí větší autoritu a podobně. Je to stejné jako by se někdo zeptal, jestli může být muž učitelem ve školce (nebo v jeslích). Ano, jistě může, ale stejně si většina lidí ve školce představí ženu. A jen tak mimochodem, na těch hormonech možná taky něco bude: https://spectator.org/where-was-hillary/
A nakonec pán, který mluví o úctě k ženám a na triku má nápisy proti Hillary, si podle mě také neprotiřečí. To, že neuznává jednu konkrétní ženu, ještě neznamená, že nemůže mít úctu k jiným. Přece nebude zbytečně adorovat všechny ženy jen proto, aby se o něm neřeklo, že je vůči ženám netolerantní. Stejně tak žena, která třeba nemá ráda svého šéfa, není hned radikální feministka.

512

Odpovědět

A fakt by mě zajímalo, s čím konkrétně nesouhlasí těch (zatím) sedm lidí, co dali palec dolů... Nechce k tomu někdo z nich něco napsat?

14

Odpovědět

+KyblikMožná je problém v tom, že jsi přehlédl smysl videa. Šlo hlavně o to ukázat, že tyhle prověrky jsou v podstatě nesmysl, ne útočit na Trumpovy přívržence a ukazovat je jako extremisty (to je jen takový malý bonus).
Ale ty tady místo toho srovnáváš svatbu dvou lidí s jedením fekálií a zastáváš se názoru, že žena nepatří do vrcholné politické funkce. Možná to bude v tom.

22

Odpovědět

+Xardassprosim definuj cloveka diky

13

Odpovědět

+ultrablbProsím, definuj definuj. Díky

31

Odpovědět

Ty jeho stand-upy se mi velmi libily, ale tyhle videa jsou od cernouska jen idiotska masirka a neresi uz pres rok skoro nic jineho nez Trumpa... takze sezer si to negre... (skodoliby usmev :-)

1013

Odpovědět

.

18

Odpovědět

Ale tohle je bonus k OnionTV, že ano?
Prosím. :D

201

Odpovědět

Já nevím, rednecks asi jsou jednodušší, ale tohle mi přijde moc. Dovedu si představit, že těchto rozhovorů udělali udělali stovky a vybrali pár extrémistů, nebo také že navlékli pár herců do kostýmů a udělali s nimi secvičený rozhovor. Nemyslím si, že pro průměrný štáb je nějaká z možností problém. Jak ale říkám, nevím...

146

Odpovědět

Viděl jsem podobně strukturované video akorát z druhé strany barikády. Takové případy jsou na straně "demokratů" i těch dalších stran. Hezké sledovat jak si vždy jedna strana myslí, že jsou ti lepší, chytřejší atd. Každý má jinou pravdu. :D

198

Odpovědět

Jo... máš pravdu... docela by mě bavilo i video, kde by se takhle ptali jak voličů Hillary, tak Trumpa, ale klidně i těch dalších kandidátů. Nedostatek sebereflexe je bolest nejen talentových soutěží.
Já bych třeba zavedla testy ekonomických a geopolitických znalostí jako vstupenku do volících místností. I za tu cenu, že bych sama ztratila volební právo. Přesně kvůli tomu, co vidíme na videu. Ani bych pak neměla problém respektovat kohokoli, kdo by vyhrál.

42

Odpovědět

Parádne video, ďakujem za pridanie. Väčšinou videá tohto sarka-typu nemusím, ale toto ma prinútilo sa nad tou všetko nezmysluplnosťou pousmiať. Jeden z prvých Trumpových "vylepšovákov" a pri tom taká blbosť...ešte aj ten názov.. :D

1311

Odpovědět

Počkat, počkat.

Nebyl to právě Donald Trump, kterého média prezentovala jako zastánce křesťanských bílých mužů. A on vlastně navrhuje prověrky, které mají odhalit "extrémní názory na náboženství", "utlačovatele žen, gayů a nevěřících".

Takže to vypadá, že kdo nebude mít titul z gender studies a nejméně dva roky praxe z ateismu si ani nesmontuje žádného Forda v michiganské automobilce.

35

Odpovědět

Nebo že by přece jen "utlačovatelé žen, gayů a nevěřících" získali nějaký bonus?

21

Odpovědět

Čecháčci co si nedohlídnou ani za kořen nosu opět dojdou zklamání. Vlastně nedojdou, protože jejich protestní modlitba byla vyslyšena a konečně to všichni natřeli tomu zpropadenýmu Bruselu. Že se Trump ukazuje jako krajně nevýhodný jak pro evropské země, tak pro Rusko je vůbec nezajímá. Vlastně to spíš američani natřeli těm evropským a ruským vidlákům, i když ti si pořád myslí něco jiného. Ruský vůdce si stejně jako dřív v historii naivně myslí, že konečně našel svýho nejlepšího kamaráda :D jak to skončilo všichni víme.

714

Odpovědět

Nejprve všichni si stěžují že se USA do všeho sere (pryč s konvojem,základny,radar,ISIS)... A tedka že USA nebude bránit Evropu... Tak jak?

91

Odpovědět

+MorceMáš v tom krapet zmatek, všichni si stěžují že se USA sere nebo nesere do ISIS

19

Odpovědět

+AutoTo máš hodně malý přehled, když si myslíš, že je to jen o ISIS. To téměř nikoho nezajímá.

91

Odpovědět

+PatejlJá o něm mluvit nezačal demente, nauč se číst.

112

Odpovědět

+AutoDoporučuju to spíše tobě. Číst možná zvládáš, ale ještě by to chtělo vylepšit pochopení obsahu a významu textu.

51

Odpovědět

+PatejlTak piš tak aby se to dalo pochopit a ne jak dement.

110

Odpovědět

+AutoObávám se, že o diskuzi s někým postrádajícím sebereflexi, kdo navíc k argumentaci potřebuje pomocnou berličku vulgarit, nemám nejmenší zájem.

81

Odpovědět

+PatejlKdyť ani nediskutuješ, akorát napíšeš nějaký hovno mimo téma a pak mi nadáváš že neumím číst.

19

Odpovědět

+MorceDobrá otázka, Morče. Do konvoje se srali jen prorusky orientovaní lidé ("Klub přátel Ruska" uspořádal demonstraci - nakonec jich přišlo sotva dvacet, lidi s americkými vlajkami byli po celé trase). Základny na tom budou podobně, argument s počtem základen po světě předkládají milovníci Ruska jako protiklad k tomu, že když Rusko ukradne část území cizího státu a rozpoutá občanskou válku, do které posílá své muže, "je to v pohodě". Radar je už dost stará záležitost, aby se dala k někomu jasně přiřadit, tenkrát navíc vládl pohroma Bush s absolutně nezodpovědnou zahraniční politikou. No a proti ISIS USA pomáhá bojovat jak nálety, tak poradci v irácké armádě, na můj vkus by mohlo pomáhat více, ale drží se zpět i kvůli té kritice, že se "všude sere".

Otázka tedy spíše na milovníky Ruska, jejichž "vůdce" je z Trumpa nadšený. Jak to tedy teď s USA bude? Už nebude osou zla? Bude "přítel"? Schizofrenie, ale myslím, že je z omylu vyvede, až zjistí, že Trump žádný jejich kamarádíček nebude.

12

Odpovědět

+ZeckTo lidé na Novinkách nepřežijí.

12

Odpovědět

Na Trumpa sází především Británie (pod vládou konzervativců už ŠESTÝM rokem) a Poláci (pod vládou konzervativců teprve rok). Naopak Corbin a Tusk jsou označováni jako eurohujeři, kteří podporovali Clinton.

Eurohujeři obecně spoléhají na evropská řešení, nikoli na "bunga-bunga" (republikán Sarkózy, nikoli socialista Hollande; Berlusconi, nikoli socialista Renzi) řešení-máme letadla, budeme bombardovat Libyi.

Postoj Trumpa k Putinovi (a naopak) je zcela jasný po vyjádření o "hezkých slovech".

51

Odpovědět

+orcinusorca2016Ano, jejich vzájemné sympatie plynou pouze z faktu, že jsou ze stejného těsta. Že by v sebe měli jakoukoliv důvěru se nedá očekávat. Miloš už pálí ohňostroje ale bude hodně nepříjemně překvapenej (až si všimne Trumpova postoje k číně například).

19

Odpovědět

+AutoČína je přece konkurencí pro pennysilvánské oceláře, stejně jako pro slezské oceláře.

Zeman naopak volá, aby Číňané nakupovali a investovali-typickým příkladem jsou žďárské slévárny, copak by Trump nechtěl také, aby Číňané nakupovali a investovali do amerických podniků?

01

Odpovědět

+orcinusorca2016Ty si myslíš, že do žďasu budou investovat? To že je koupili tohle vůbec nezaručuje. Proč by to dělali, když v číně vyrobí ocel několikanásobně levněji.

34

Odpovědět

+AutoA ještě k tomu Žďasu...

Přece je vždycky lepší, když ovládáte celý průmyslový řetězec od těžby, po prvotní zpracování do bramů=(kostky železa) až po konečný strojírenský celek (typicky pro Žďas bezešvé ocelové trubky-tím jsou konkurenty Třineckých železáren).

Pokud Číňani NEZÍSKAJÍ status tržní ekonomika, pak tenhle podnik bude takovou jezinkou, která strčí jen dva prstíčky. A tedy Číňané budou investovat i do podniku.

01

Odpovědět

+orcinusorca2016Zrovna Miloš si přeje pro čínu status tržní ekonomiky.

24

Odpovědět

+AutoJinak moravské ocelárny (Evraz Vítkovice Steel) už ocel nevyrábí, ale dováží mimojiné z Brazílie. Tak nějak jsem si nevšimnul, že by se k tomu Zeman jakkoli vyjadřoval.

11

Odpovědět

+orcinusorca2016Zemanovi je to putna, on se chce zapsat do ruských a čínských historických knih jako velký myslitel a státník, všechno ostatní je mu u p****e

36

Odpovědět

+AutoTo si myslíte vy. Nebyl jste s poslední době hostem Událostí, komentářů?

Tam rádi vystupují podobné typy-vidí Putina v Kyjevě nebo Timošenkovou v evropském parlamentu.

20

Odpovědět

Jordan je nejlepší :) Když ho budete přidávat víc, tak jenom dobře

64

Odpovědět

Tak to jsem se zasmál, perfektní video. Těm lidem je nutné uznat, že si stojí za svým "názorem" i před kamerami a pokrytecky nežvaní něco jiného, aby nevypadali blbě. Fakt, že nakonec pokrytci stejně jsou díky tomu, co říkají, a jejich přirozená inteligence jim ani nedovolí rozpoznat, že si s nimi moderátor hraje, to je věc druhá (jak asi byli schopni vnímat, které programy kandidátů jsou pro ně výhodnější, to je taky otázka). Trumpa ale nevolili pouze tito vidláci s IQ 70, volili ho i inteligentní lidi, kteří chtěli změnu (dokonce i Češi s americkým občanstvím - OK, znám jen dva). Z toho by se měli demokraté (a také republikáni) poučit, nebrečet, že jim prohrál volby šéf FBI, ačkoliv k tomu mohl přispět, alibisticky nežvatlat, že neinformovaný plebs a bla bla bla, hovno, prostě jste s troskou jako Clinton nikoho nezaujali a díky tomu pomohli zvolit jinou a ještě větší trosku. Osobně jsem zastáncem, že by se měly vlády střídat, protože pokud někdo vládne až moc dlouho, je to kontraproduktivní a přirozeně to svádí ke zkorumpovanosti. Problém spočívá v tom, že Trump je fakt ta nejhorší možná varianta, která tam mohla přinést "svěží vítr". Rád si počkám, jestli bude korigovat ty své skandální výlevy z kampaně ohledně potenciálního napadení Pobaltí, nebo se začne chovat jako hlava státu nejsilnější země NATO. Jejich domácí politika je mi ukradená.

A ty zdejší ublížené "Trumpovce" fakt nechápu. Hystericky řvete po politické nekorektnosti a když jí Oliver nebo Trevor předvádí, tak brečíte, protože se trefují do vašeho názoru. Tohle video vtipné jak svině zase podhodnocujete, protože se vám nelíbí, že lidi v něm vypadají jako kreténi, ačkoliv si za to mohou sami. To fakt postrádáte byť minimální smysl pro sebeironii? Fakt neoplýváte ani špetkou nadhledu? Skutečně jste tak masivní demagogové, že vtipy té špatné strany nepovažujete za vtipné, ale za propagandu? To musí být smutný pohled na svět, každopádně, zvolení Trumpa zapříčinilo, že svět objevil nejvděčnější terč vtipů v historii lidstva. To se poserete.

2010

Odpovědět

Tvrdit, že Clintonová "je troska a nikoho nezaujala", je jako házet všechny Trumpovy voliče do jednoho pytle. Všiml sis, že dostala víc hlasů než Trump? Trump vyhrál, to ano. Ale ne díky tomu, že by ho volili všichni.
A podhodnocení tohoto videa je způsobeno hlavně tím, že první dvě hodiny tu bohužel bylo špatné video, ke kterému (pochopitelně) neseděly titulky.

117

Odpovědět

+XardassA ty sis nevšiml, že USA poslední půlrok mluvilo jenom o tom, že má na výběr dva absolutně mizerné kandidáty, u kterých se rozhoduje mezi pro ně větším a menším zlem? Tomuhle neříkáš souboj trosky(Clinton) a ještě větší trosky (Trump)? Američané ale evidentně ano. Trump sebral hlasy napříč politickým i společenským spektrem, Clinton se omezila na protestní hlasy vůči Trumpovi, které jí ve výsledku nestačily. Pokud by přišli k volbám tradiční voliči demokratů a hlasovali pro ní, jednoznačně vyhraje. Trump vyhrával i v dříve jasně demokratických obvodech. Volby v USA se odvíjí od volitelů, ne od voličů, fakt, že jich Trump získal víc znamená to, že Clinton nebyla schopna zaujmou v klíčových státech, které díky počtu volitelů rozhodovaly. Pokud máš za soupeře něco jako Trumpa a nejsi ho schopen porazit, pak ano, nezaujal jsi.

11

Odpovědět

Jako ublíženémej Trumpovec to beru především díky všudepřítomné mediální masáži vůči Trumpovi.
Dokážu pochopit že se jedná o vtip ale existují lidé co to budou brát jako legit informaci. Mimochodem Pobaltí mě štve taky ale tak snad ho ubráníme i bez USA ne? Já vím Evropa si nějak zvykla že všechny její problémy řeší někdo jinej...

25

Odpovědět

+MorceVážně?

Tak nějak vím, že na Islandu jsou ČESKÉ, nikoli americké stíhačky. Pobaltí stráží také ČESKÉ, nikoli americké stíhačky. Dohodu s Tureckem (i přes skřípění zubů) také uzavřela EU, nikoli NATO.

Ve Středozemním moři operuje FRONTEX, což je také jednotka pod velením EU, nikoli jednotka pod vedením NATO.

Zásadní otázkou tedy bude, až zjist EU, že NATO vlastně nepotřebuje, co se s ním stane-válečná výprava do Švédska, Finska, Rakuska a Švýcarska. Nebo spojení USA a Ruska proti EU?

04

Odpovědět

+orcinusorca2016Ne v rámci air policing na Islandu a v Pobaltí to nejsou jen české stíhačky ale stíhačky zemí NATO kteří se střídají a to včetně USA.
Mimochodem pokud dojde k napadnutí Pobaltí, Ruskem tak nepůjde o konvenční válku ale o zelené mužíky stejnak jako na ukrajině. USA neodrazuje Rusko stíhačkami ale spíše přitomností kavalerie a výsadkové brigády v Evropě.

Proč by sakra mělo válčit EU s Švédskem, Finskem,Rakouskem,Švýcarskem a nebo se proč by se proti nám mělo spojovat USA a Rusko?

00

Odpovědět

+MorceU toho "air policing" měla být pointa, že Česká republika není tím černým pasažérem NATO, za jaké nás prezentují americká média. Ano, nejsou to JEN české stíhačky, ale v právě probíhajících turnusech to jsou PRÁVĚ české stíhačky.

Nepsal jsem, že EU napadne Švédsko, Finsko, Rakousko nebo Švýcarsko (vždyť tyhle státy-až na Švýcarsko-JSOU členem EU).

Ale že USA bude chtít expandovat nebo se dohodne s Ruskem, podobně jako v 70. letech s Čínou (Nixon byl sice anti-komunistou, ale to mu nebránilo přátelit se s Mao Ce-tungem).

01

Odpovědět

Rusko nemá nejmenší důvod útočit na pobaltí. Není tam nic co by mohlo chtít, zato by to představovalo obrovské problémy. I bez USA je evropská část NATO vojenská i ekonomická supervelmoc, jíž se rusko nemůže rovnat. A je otázka, jak by reagovala čína, jež by si z ruska ráda ukousla nějakou hlínu už dlouho. Jen úplný idiot, což Putin není, by to kvůli chudému pobaltí riskoval.

39

Odpovědět

+PatejlAle má. Určitě by nešlo o konvenční válku ale podobná taktika zelených mužíků jak na Ukrajině.
Ovšem domnívám se že silné evropské armády ubrání pobaltí i bez pomoci USA. Přece jenom spousta evropských armád má značné zkušeností z bojů proti terorismu z afghánistánu a iráku.

14

Odpovědět

Jako je známo že Trumpovi voliči jsou pracující třída. Ale tady je selektivně vybrán ten největší vidláckej vzorek co existuje.

131

Odpovědět

Proč Donald J. Fucking Trump vyhrál slovy britského liberálního reportéra...
https://www.youtube.com/watch?v=GLG9g7BcjKs

A klasik Bill Burr u Conana...
https://www.youtube.com/watch?v=OjNgm7TgsgA

Ale mi místo toho dostaneme starou dobrou propagandu.

77

Odpovědět

se tlemim ještě zítra

51

Odpovědět

Ahoj, moc se omlouvám, problém ve skutečnosti nebyl v titulcích, ale ve videu samotném - z nějakého důvodu se tam objevilo jiné (přitom včera večer při korekcích jsme měli stejný problém, link jsme opravili a vše fungovalo, jak mělo - tak nevím).

Ještě jednou se moc omlouvám, snad to už bude fungovat.

92

Odpovědět

To video ale bylo dobrý :D nejlepší jak počítal černochy podporující Trumpa, kteří prej nedostávaj prostor v médiích. (spoiler pro ty co to neviděli: našel jednoho, ale ten stejně Trumpa nepodporoval...)

41

Odpovědět

Myslím, že buď máte špatné titulky nebo špatné video nebo nevím, ale něco je prostě úplně špatně.

120

Další