Trumpovy výroky o ženáchThe Daily Show with Trevor Noah

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:288
Počet zobrazení:11 601

Americkou prezidentskou kampaní minulý týden zatřásl nový skandál – videonahrávka Donalda Trumpa, ve které se velice nevybíravě vyjadřuje o způsobech, jak jedná se ženami.

Trevor Noah, kterého můžete znát z jeho stand-upových vystoupení, která jsou zde také přeložena, nám k tomu ve své Daily Show řekne víc.

Přepis titulků

Já vám nevím, o čem byste chtěli mluvit? Stalo se přes víkend něco zajímavého? Objevilo se nové video, ve kterém Trump mluví o osahávání žen. Trump se omlouvá za vulgární poznámky. Republikáni se od Trumpa odvracejí. Trump se přímo zde v St. Louis v jednom hotelu sešel se ženami, které žalovaly Billa Clintona. Stále více hlasů volá po tom, aby Trump z kampaně odstoupil.

Máme pro vás nové zprávy a zanedlouho začne další debata. Rozkrok. Vagína. Frnda. Frnda. Bezva frnda. Frnda. Pane jo! Něco vám řeknu. Až se budou psát anály americké politiky, rozdělí ji na dvě odlišná období. Před frndou a po frndě. Od pátku se totiž všechno změnilo.

A nikdo to ani v nejmenším nečekal. Celý týden jsme čekali na nedělní debatu. Lidi si říkali: "Copak asi řekne o svém daňovém přiznání?" A teď žijeme v úplně jiném světě. Jako bychom v pátek odešli z práce a plánovali si v neděli večer trošku popít. Ale v pátek odpoledne přijel Trump, o hlavu nám rozbil obří sud piva a zbytek víkendu jsme chlastali jak duhy. To se stalo. A vím, že všichni už jste to video s Trumpem v autobuse viděli, ale chci, abychom byli na stejné vlně, takže vám ho pustíme.

Aspoň pro toho jednoho amiše, který se na nás kouká. Je to svědomitý amiš, ale na náš pořad se kouká. Tohle je pro tebe, Malachai. Konverzaci zaznamenal v roce 2005 v autobusu mikrofon, který zůstal zapnutý. Chtěl jsem ji ojet. Ale byla vdaná. Šel jsem po té čubce. Ale nešlo to.

Byla vdaná. A teď jsem ji viděl, má falešné kozy a tak. - Úplně se změnila. - Hele na tu kost. Ta ve fialovém. Donald jede! Dám si Tic Tac, kdybych ji náhodou začal líbat. Krásky mě přitahují jako magnet. Začnu je hned líbat. Hned je líbám. Ani na nic nečekám. Když jsi hvězda, tak tě nechají. To ti projde cokoliv. Chňapneš je za frndu.

Můžeš cokoliv. Než se pustíme do těch komentářů, co Trump řekl v busu pasáka Billyho, můžeme analyzovat větu: "Chňapnout je za frndu?" Docela jsem o tom totiž přemýšlel. Tuhle větu jsem v životě neslyšel. Co za člověka frndu chňapne? To nemůže být příjemné ani pro jednu stranu. Nechápu to.

To o ženách nic neví? Možná je to tím, že má malé ručičky. Možná ji nemůže hladit ani nic jiného, musí ji rovnou chňapnout. Trump je jako mimino s grapefruitem. Ale jedno musíme uznat, Trump překonal všechny politické rekordy, které se týkají toho, že jste šmejd. Žádná pravidla už neplatí. Tohle jsme si ani nedovedli představit. Trumpovy skandály připomínají to, když první černoch začal dělat sport.

Když to začalo a lidi si říkali: "Netušil jsem, že je to vůbec možné!" A můžeme si popovídat o Billy Bushovi? O tom slizounovi. Každému se asi stalo, že musel poslouchat nechutné vtipy. Ale je rozdíl mezi tím, když se takovým vtipům zasmějete, a když v nich pomáháte. Billy Bush totiž řekl, že s Trumpem nesouhlasil. Že byl pod tlakem, a tak se zasmál.

Ale tak to nevypadalo. Podívejte se, co udělal, když z autobusu vystoupili. - Co takhle Donalda obejmout? - Chceš obejmout, drahoušku? - Jistě. Melania říkala, že můžu. - A co Bushík? Je náročné vedle tebe jít. - Jo, pojď doprostřed. - To je mnohem lepší. Kdyby sis měla mezi námi vybrat, kdo by to byl? Já, nebo Donald? - Těžká volba. - To je těžké. S jedním bys musela jít na rande.

Asi využiju pátý dodatek. Jak se do tak krátkého videa vleze tolik slizkosti? Holky z videa "Dvě dívky, jeden hrnek" si říkají, že jsou na tom líp. Trump Bushovi řekl, jak po ženách agresivně jde, a při první příležitosti je z Billyho pasák a snaží se to uskutečnit. To je síla! Proti Trumpovi už totiž stálo pár Republikánů. Ale teď i ti, co s ním vydrželi, přes jeho protimuslimské, protimexické a protičernošské komentáře řekli, že co je moc, to je moc.

Republikáni se totiž bez těch prvních skupin obešli. Ale existuje skupina, bez které Bílý dům nezískají. Dámy! Mám 15letou dceru a pokud se jí nebudu moci podívat do očí... Jsem otcem tří dcer a dělá se mi z toho zle. Jeb Bush napsal na Twitter: "Jako dědeček dvou holčiček si myslím, že žádná omluva Trumpovy nechutné komentáře, které ponižují ženy, neomluví."

Mitch McConnel: "Odporné a nepřijatelné poznámky, jako otec tří dcer..." Je to ponižující pro naše ženy, dcery, vnučky... Je super, že mají pocit, že musí použít ženy ve své rodině, aby svůj hněv ospravedlnili. "Jako otec dvou dcer..." A co když nemáte dcery? "Jako syn ženy..." A co když vás vychovali dva tátové? "Jako bratranec, co má sestřenici z prvního kolene..."

A co když nemáte rodinu? "Jako někdo, kdo byl u Sochy svobody, to je žena..." Trumpovy výroky by vás neměly urážet jen kvůli ženám, měly by vás urážet jako lidskou bytost. Ukazuje se, že aby vás urážely, nemusíte být ani člověk. Tic Tac se přidal k reakcím na Trumpovo video. Trump v tom videu Tic Tac zmiňuje. Tic Tac napsal na Twitter, že si váží všech žen a že Trumpovy výroky a chování, které vyplavaly na povrch, jsou nevhodné a nepřijatelné.

Pardon, pardon. Chválím Tic Tac. Ale víte, že jste řekli něco zlého, když i mentolky, které mají zakrývat to, co vám vychází z úst, řeknou, že vám nemůžou pomoct. "Na tohle nestačíme. My s tím nechceme mít nic společného."

Ale opět se ukazuje genialita Trumpovy kampaně. Tohle mě naštvalo. Objeví se nahrávka, ve které se chlubí sexuálním obtěžováním. A oni z toho udělají něco úplně jiného. - Byla to věc, co se řeší v šatně. - Takhle se mluví v šatně. Povídal si s kluky v autobusu, úplně jako v šatně. - Slyšel jsem v šatně horší věci. - Fakt? - Mnohem horší věci. Ale je to dost... - Mnohem horší, věř mi.

- Do jakých šaten to chodíš? Skvělá otázka. Do jakých šaten chodí Ben Carson? Zamyslete se nad tím. Do posilovny určitě nechodí. A taky nedělá žádný sport, při které byste se museli rychle hýbat. Co dělá v šatně? Není... Víte co? Možná dělá taiči. To dává smysl.

A možná vás to překvapí, ale je v celé skupině nejrychlejší. Všichni mu říkají Flash. "Zpomal, Bene!" A on říká: "Chyťte mě... když to dokážete... trapáci." Tak to zkusme nějak probrat. Dvě věci k téhle výmluvě o šatně. Zaprvé zaměňují řeči o sexu a řeči o sexuálním napadení.

Chtějí, aby Trumpovy výroky působily normálně? To se jim teda nedaří. Pardon, ale tohle není normální. Je rozdíl mezi tím, když mluvíte sprostě, a když chválíte sexuální kontakt bez souhlasu druhé osoby. O tomhle všichni muži nemluví. Je to totiž zločin. To je rozdíl. Lidi říkají: "Chlapi jsou sprostí."

Jo, to je pravda. Ale chlapi se všichni nebaví o tom, že někoho sexuálně napadnou. Jako by se lidi soustředili na to, že řekl "frnda". O tom to ale není. Je to o tom, že se násilně nutil ženám. Co je horší? Když chlap řekne: "Včera večer jsem večeřel s krásnou dámou a hned nato jsem ji doprovodil do její rezidence. A hned jsem začal laskat její genitálie, i když to nechtěla." A nebo je tohle horší?

"Kámo, včera jsem to táhl s pěknou prdelkou, a říkám: 'Můžu tě pořádně poplácat?' Řekla, že ne. Tak jsem si řekl: 'Dneska žádná frnda.'" Co je horší? Co je horší? Nevykládejte si to zle. Ani jedno není ideální, ale jedno je hrubé a to druhé je protizákonné.

V tom je velký rozdíl. Nejsou to jen kecy z šatny. To teda fakt ne. Trump se může vymlouvat tím, že bude říkat, že to je něco, co se řeší v šatně. Ale on v žádné šatně nebyl! Bylo to interview pro televizi. Pokud mluvíš jako v šatně úplně všude, tak problém není v šatně, ale v tobě, ty haj*le! V tobě! Nejsou to řeči z šatny, když to říkáš, kudy chodíš! Mimo to každý ví, že když děláte věci, co se dělávají v šatně, mimo šatnu, bude to mít vážné důsledky.

Řekla jsem, že jsi arogantní, protože jsi přišel k nám do šatny, vysral ses tam a nechal jsi to tam smrdět. Není nechutné to teď vytahovat? Tohle není žádná šatna, ale moje zasedačka. Mario, máš padáka.

Vidíte? Tenhle týpek to chápe. Rozumí tomu. Ale mám i dobré zprávy. Amerika promluvila. Protože někdo opravdu dostal padáka. Moderátor Billy Bush pociťuje následky nahrávky s Donaldem Trumpem. Bush dostal stopku na dobu neurčitou. Vítejte v prezidentských volbách 2016.

Pokud vystupujete v televizi a řeknete něco pobuřujícího, přijdete o práci. Ale nebojte. Kandidovat na prezidenta můžete. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (80)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Myslím že plno lidí si pustilo jen první polovinu videa protože tady Trumpa každý dost obhajuje. Trevor totiž později trefně vysvětluje hranici mezi sexuálním napadením a tím když chlapi jen tak mluví o ženských. Na jednu stranu teď před volbami tahají špínu kde můžou a jsou i důležitější věci co řešit ale sexuální násilí na ženách je bohužel stále dost aktuální téma.

232

Odpovědět

co na to říct. ač je to blbé tak se jedná jen o humor... běžně jsme takhle žertovali a přeháněli a neznamená to, že bychom se tak k ženám vážně chovali. jsou to věci které se říkají mezi kamarády a hecují se tak. nikdy jsem neviděl nikoho kdo by to řekl holce nebo se k ní tak choval.

710

Odpovědět

Morální policie až se mi chce zvracet... Americká šaškárna na eN-tou. Takhle se chlapi mezi sebou baví. Dělají z komára velblouda.

1115

Odpovědět

Jo a jsem gay, jen tak mimochodem. :-)

63

Odpovědět

+DinoCop - Nechce se mi přihlašovatMístní komentáře nejsou sice úplně ideálním místem na seznámení, ale proti gustu... :-)

250

Odpovědět

+XardassTak někdo si napsal můj nick, ale to beru :D
Ale mi jako řekněte, že většina s tím maníkem ve videu souhlasíte? :D

15

Odpovědět

Mám asi radši Trevora než Olivera. On si z těch témat dělá větší srandu a nebere je tak vážně a pak vám víceméně je jedno, že se rozchází s vaším názorem. :)

122

Odpovědět

Tak minimálně ta první, deset let stará nahrávka někde z autobusu, je teda pěkně hnusná podpásovka. Kdyby to řekl na tiskové konferenci, tak ani nemrknu, ale s kamarádem soukromě před deseti lety na výletě, když ani nevěděl, že ho někdo slyší / nahrává?? Sorry ale přijde mi to jako předvolební vytahování té největší špíny, co snad existuje. Za chvíli vyplavou jeho exkluzivní fotky, kde se jako malý šťoural v nose.

2512

Odpovědět

Dalo by se s tím v rámci mezí souhlasit. Trump se zkrátka v "soukromí" chvástal a poměřoval si pindíka s kámoši, u testosteronových vychloubačných tvrďáků s 10 cm penisem nic neobvyklého. To chvástání ale formuloval způsobem, který do značné míry ukazuje na jeho charakter, no a politik by měl být v ideálním světě čestný člověk s morálním štítem, který bude zastupovat své voliče. No a pokud je to rovnou člověk, který chce být president, to probírání jeho slov už takové překvápko není.

Milošovi něco podobného prošlo, když ve veřejné debatě řekl, že zemani (to jako on) nikdy nemuseli nikoho znásilňovat a ženy jim skákaly samy do postele, zatímco šlechtici (jeho oponent) si je braly násilím. Stupidní žvást, kterým chtěl oslovit nevím koho, ale zde se pobouřilo pár hereček a tím to haslo. V USA musí být prezident alespoň na oko morálně čistý, ačkoliv má hovna nametená pod kobercem a třeba taková víra v Boha (byť předstíraná) tam hraje ještě dnes velkou roli (Obama předstírá věřícího od prvního zvolení, ačkoliv je to evidentní ateista). Je tedy na pranýři spíše díky pozici, o kterou usiluje, pokud by ta nahrávka vyplula na povrch před třemi lety, kdy by Trump jen podnikatel, asi by to nikoho nezajímalo.

94

Odpovědět

+ZeckS tím Zemanem to bylo naopak:

"Víte, jaký byl rozdíl mezi knížaty a mezi zemany? Knížata měla právo první noci a díky tomu zdegenerovala, protože své nevolnice nemuseli znásilňovat, nemuseli tedy vydávat energii na toto znásilňování. Zatímco my zemani jsme si svého práva, nejenom v sexuální oblasti, vždycky toto právo museli těžce vybojovat, a proto jsme nezdegenerovali."

Zdroj: http://www.lidovky.cz/feministky-chteji-po-zemanovi-omluvu-za-vyrok-o-znasilnovani-p6v-/zpravy-domov.aspx?c=A130122_173739_ln_domov_khu

20

Odpovědět

+MoggsDíky za opravu. Přesto je ten výrok kolosální žvást.

10

Odpovědět

+ZeckTo samozřejmě.

10

Odpovědět

Tak z tohohle hodně facepalmuju, jsem slušnej kluk, ale takový věci si prostě chlapy někdy říkaj, i když se mi to občas nelíbí a nikdy se nezmínil, že dělá něco proti jejich vůli, wtf a nevychvaloval se že tohle všechno dělá, prostě řikal jak to je, domýšlivost trošku ne. Fakt si řikám v jaký společnosti to žiju, že se snažej (hloupí, zlí a pokrytecký) lidi někoho pošpinit za každou cenu. Až je mi z toho špatně. (A taky možná kolik jim asi Clinton group platí.)

1714

Odpovědět

Dáma 1, napadená Trumpem: "She tried to make a joke, but he grabbed her again. “I pushed his chest to put space between us and I said, ‘Come on, man, get real.’ He repeated my words back to me, ‘Get reeeal,’ as he began thrusting his genitals. He tried to kiss me again, with my hand still on his chest.”"
Dáma 2, napadená Trumpem: "“I was ashamed and blamed myself for his transgression. I minimized it (‘It’s not like he raped me…’); I doubted my recollection and my reaction. I was afraid that a famous, powerful, wealthy man could and would discredit and destroy me, especially if I got his coveted PEOPLE feature killed.”"
Můžu pokračovat i dále, ale třeba by ses taky mohl obtěžovat si něco o obviněních na Trumpa vygooglit. Ale myslím, že z popisu výše je jasné, že Trump dělal něco proti jejich vůli a že se jím cítily zastrašené.

65

Odpovědět

+IvaNiekoľko desiatok rokov je tento človek na americkej scéne, na verejnosti a doteraz som nevidel jedno obvinenie naňho. Aké zaujímavé, že pár týždňov pred voľbami zrazu vyšli všetky "rape victims". Tiež je zaujímavé, že drvivá vačsina z nich má niečo spoločné s kandidatúrou u Hillary, poprípade s ňou samoutnou.

Ale to určite bude len náhodu a tie chúďatka ženy sa vlastne len doteraz báli vyjsť.

" I was afraid that a famous, powerful, wealthy man could and would discredit and destroy me, especially if I got his coveted PEOPLE feature killed"

Hej, teraz keď pozerá naňho celý svet tak zrazu už z neho nemá strach. Predtým keď bol maximálne tak na jednom sraze wrestling fanúšikov, tak predtým sa ho bála. Dáva zmysel...

10

Odpovědět

Taky vám ten moderátor někoho strašně moc připomíná a nevíte koho?

32

Odpovědět

presne toto som chcel napísať aj ja. Kto to je? Kde už som ho videl? Ešteže som si prečítal popis pod videom.

01

Odpovědět

+siedmyDík to mě nenapadlo. Jmenuje se Noah takže v překladu Noe takže to je ten z toho filmu Noe

20

Odpovědět

Pokud má Daily show, tak víc jeho videi prosím :)

167

Odpovědět

Boha jeho, to bylo zase levicový video, ble.
A nejlepší jak v sále šlo slyšet pouze jekot a pištění ženských.
Nehledě na to, že Trump nenaznačoval znásilnění, ale mluvil o faktech: "Pokud jsi slavný, nechají tě to udělat," což je pravda. Neříkám, že všechny, ale spousta žen by o*ukalo kohokoliv, kdo je slavný, jen proto, že je slavný. Ženy prostě od přírody jdou po úspěšných mužích, protože to tak je od počátku druhu.

2221

Odpovědět

Samozřejmě že jdou, pro ženu je vhodnější si najít úspěšného partnera který dokáže zajistit a vychovat děti= předat geny.

32

Odpovědět

V reakci na několik komentářů, které Trumpovo chování zlehčují (třeba tím, že Trump je prostě "chlap, co má rád k*undy, a na tom není nic špatného"):
Podle mě je teda dost velký rozdíl, jestli se bavíte o vašich preferencích, o tom, kdo se vám líbí a tak, ať už používáte jakýkoliv slovník (klidně i ve stylu písničky Lížu p**u celý den), to je naprosto v pořádku, zvlášť v soukromí - a nebo jestli si pochvalujete, jak díky vašemu hvězdnému statusu můžete ženám jen tak zničehonic strkat ruku mezi nohy a ony s tím ani nic nenadělají, protože máte spoustu peněz a ony vás buď obdivují nebo se vás bojí. Stejně jako Trevorovi mi přijde, že je mezi tím dost značný rozdíl - přeci v tom, že se Trumpovi líbí ženy a má rád jejich "frndy", není podstata problému!

3917

Odpovědět

A o co jde? Kazdy normalne uvazujici to zlehcuje ci naprosto ignoruje. Jde o soukromou konverzaci mezi dvema typky, kdy jeden bavi druheho. Navic muzi maji mezi sebou vzdy tendenci se vytahovat a co nejvic expresivne. Nekdo se vytahuje mobilem, nekdo praci, nekdo prachama. Holky jsou castym durazem vytahovani, protoze kazdy chlap, pokud je v poradku, chce holky.
Trump je vlk v oblasti realit, jak se asi vlk predvadi pred jinymi vlky? Asi nebude mluvit jak nejaka ovce. Jsou to jen slova, nic vic.

189

Odpovědět

+IochytonaJe rozdíl vychloubat se nebo vytahovat se tím jak na něj ženský letí, nebo kolik jich ojel a vytahovat se tím jak sexuálně útočíš z pozice síly. Mezi tím je sakramentský rozdíl. Jak se vyjádřil jeden hráč amerického fotbalu, nikdy jsem neslyšel takový "locker room talk" a to jsme později zjistili, že jeden z hráčů byl sériový násilník a ani on se v šatně nechlubil útoky na ženy.

109

Odpovědět

+PichiOn se nevytahoval zadnym sexualnim utokem, ale pouze tim, jak je bohaty, ze na nej zenske leti silene moc, ze jim staci hrabnout do rozkroku a jsou jeho. Vzhledem k tomu, jak se tam smali, tak je jasne, ze jde o pobaveni. Byt to nekde v hospode s kamaradama a nekdo tam placne tohle, tak se akorat zasmejes s tim, ze na tebe zase leti zenske tak, ze ti sami skacou do rozkroku... Sranda, ktera je mezi svymi. Trump umi v soukromi ze sebe dela slusnyho vola, proc ne. Ale kvuli politice a jinym nazorum, vytahovat par slov ze soukrome konverzace, navic ktera je brana humorne, to je odpad.

66

Odpovědět

+IochytonaNe, nebyla to soukromá konverzace. Byl to rozhovor s moderátorem zábavního pořadu při jeho natáčení. Věděl, že je ten rozhovor nahráván a byl si tak jistý, že to nepoužijí, že mu bylo úplně jedno co říká. A chlubí se sexuálním útokem. Přesně to to je. Stejně tak jsou svědectví spousty žen, že to skutečně dělal. On si ani neuvědomuje, že je na tom něco špatně o čemž svědčí ta jeho "omluva".

31

Odpovědět

+PichiAno, přesně o tom se ve videu mluví. Fakt nechápu, jak tu někteří můžou tvrdit, že je v pořádku tvrdit věci jako "jak vidím pěknou kočku, tak ji začnu hned líbat, chytnu ji za frndu - a ona mě nechá, protože jsem slavnej a mocnej!" A navíc mi už dneska víme, že ženské, které mu k tomu nedaly podnět, líbal, okukoval je nahé v šatnách, šahal jim na prsa a chytal je za frndy. A ve většině případů ho ty ženské nechaly to udělat kvůli tomu, že je proti nic v postavení, kdy jim může zničit nebo hodně zkomplikovat život. Fakt ubožák.

53

Odpovědět

Myslíš si, že se baví o normálních ženách?

***

Podstata toho štěkotu je jiná, a pokud by se to Clintonové a hlavně skupinám, kterým dělá vývěsku nehodilo do krámu, nikdy by to nevytahovali. Byl to ve finále negramotný tah, kterým voliče Clinton&Co nezískají.

Tupý dav si zaštěká, pozornost od podstatných problémů se na chvilku odvede a přemýšlivá část volebního osazenstva (přičemž je jedno pro kterého kandidáta hlasuje) buďto kroutí hlavou nebo se směje, jak se tulpa žere mezi sebou.

Trump se za ten "strašný" výrok omluvil, tím ten "úder" ustál.

***

Trapný není Trump, ale právě ta hysterie, vedená proti němu na téměř všech možných frontách: od cirkusáků/komiků/herců, přes pseudoanalytiky, různé aktivisty, neziskovky až po pseudo-odbornou veřejnost. Je to do očí bijící.

Jde vidět, že se mnozí soudruzi stále nepoučili a nechápou, že v dnešní informační epoše pracují informace úplně jinak (zejména díky jejich dostupnosti a rychlosti cirkulace), než před 30 lety, kdy by taková kampaň byla pravděpodobně úspěšná. Historie trestá za neznalost a trestem některých bude to, že i když vědomě pracují na zvolení Hillary, tak na nevědomé úrovni (díky nechápání následků svého jednání) hrají "za" Trumpa, díky čemuž bude nakonec zvolen. I když je třeba připustit, že americký "národ" má své specifika, která ho odlišují od ostatních.

Já bych tím chtěl ještě jednou poděkovat, děláte záslužnou práci.

1211

Odpovědět

+callhouseLíbí se mi, jak si každej dneska myslí, že když napíše před něco "pseudo" tak to totálně znehodnotí. Samozřejmě, všechno je pseudo kromě tebe ty mozkovno.

810

Odpovědět

+callhouseAbysme si to ujasnili, řekni mi například někoho kdo je pseudodborná veřejnost a kdo je odborná veřejnost.

85

Odpovědět

Pánové asi mají problém s vnímáním či správným čtením titulků, protože přesně o tomhle Trevor ve videu mluví. Je rozdíl mezi namachrovanými kecy chlapů v hospodě a sexuálním napadením. Sám Trump řekl: "Když si hvězda (tzn. v pozici síly), nechají tě to udělat. Můžeš dělat cokoli." Tady je seznam dvanácti žen, které ho už obvinily ze sexuálního napadení: http://www.slate.com/blogs/xx_factor/2016/10/12/trump_sexual_assault_allegations_the_floodgates_are_open.html
Ale určitě si to všechny vymyslely, že...

52

Odpovědět

Trump je chlap a má rád k*undy. Já mám taky rád k*ndy. Je na tom něco špatného? Podle mě je to naprosto v pořádku.

Kdyby byl homosexuál a měl rád pér*, nikdo by se na něj ani křivě nepodíval, natož aby na tom stavěl svou volební kampaň.

Soukromá konverzace dvou chlapů. Nevidím v tom žádný problém. No a řekl snad něco, co není pravda?

***
Samozřejmě vám děkuji, protože přesně tato činnost pomůže Trumpovi k vítězství. Pár psů zaštěkalo karavana jede dál, o další povoz bohatší.

1119

Odpovědět

Hrozný sračky. Je to smutné, když prostě víte, že nemáte na výběr a budete muset zvolit idiota nebo krávu, ani volit vlastně nebudete muset, zvolen jeden z nich bude tak či onak, a že ti budou mít nad vámi moc.

37

Odpovědět

Vždy můžete volit další dva kandidáty. Oni nejsou jediní kdo jde do voleb.

53

Odpovědět

Kámo, pust si Souht Park S08E08 většinou máš na výběr mezi "Douche and Turd". Trochu osvěty by ti prospělo.

01

Odpovědět

Kazdy kdo videl Takovou normalni holku nebo podobny film, vi, ze tyhle macho kecy jeste nic neznamenaj.
Navic byt Rockova hvezda a rict, ze kdyz se mu holka libi tak ji proste zacne libat - myslim, ze by byl za frajera. (Jinak verim, ze se pred kazdym prvnim polibkem zeptate na souhlas...)

98

Odpovědět

Lel taková trapárna, takový kecy má kde kdo v hospodě :D

2312

Další