Thumbnail play icon

Svět lží Donalda TrumpaThe Daily Show with Trevor Noah

Přidat do sledovaných sérií 10
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:292
Počet zobrazení:6 479

Zdá se, že další čtyři roky nebude Trevor řešit nic jiného než Trumpa (naštěstí ne, už příští týden si od něj odpočineme). V tomto videu se ale ještě pozastaví nad tím, jak reagovat na Trumpovy výroky, které jsou poměrně často lživé / nepravdivé.

Komentáře (59)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Další prodemokratická protitrumpovská propaganda od ohyzdnýho černouška. Už byste s tím mohli přestat!

415

Odpovědět

ale goblini jsou rychlejší než jednorožci :P :D

51

Odpovědět

Škoda, že všichni za tímto videem vidí jen Trumpa a kašlou na "poselství". Trevor totiž krásně ukazuje, jak jednat s lidmi jako je Trump. Jistě jste již setkali s podobným člověkem a pokud ne, pak je pravděpodobné, že se s ním setkáte a tady máte krásný příklad, jak s takovým člověkem jednat. Jediné, co je třeba, je včas rozpoznat o koho jde...

185

Odpovědět

Uděláme si průřez těchto stránek, kdo sem chodí.
Kdo je pražák=like, kdo vidle=dislike
....a ten fotrův omyl, co píše pod mou přezdívkou ať zase napíše něco o mém péru, když tak moc na něj myslí.
Za mě rovnou like.

210

Odpovědět

Já nechápu co se tady všichni vztekají, že je tu zase video o Trumpovi. Nebo, že Trevor má jen videa o něm. Když vás to nebaví, tak si to nepouštějte a je čistě jeho věc o čem bude dělat show. Taky je věc překladatele, co jsem přidá za video.
Přestaňte si stěžovat a buďte rádi, že si ten člověk udělal čas něco přeložit a poskytnout vám to.

136

Odpovědět

Vyjadrit svuj nazor nesmim proc?

80

Odpovědět

Nebreč, v Praze na tebe stejně nikdo nečeká a ani o tebe nestojí. Jdi vytírat podlahu do Londýna a svým vesničanům povyprávěj, jakej si anglán.

14

Odpovědět

Více Billa Burra, ne tento šrot!

1515

Odpovědět

Taky mám pocit, že tu videí s Trumpem začíná být už trochu moc, stejně jsem ale trochu doufal, že se tu někdy objeví tohle:
https://www.youtube.com/watch?v=I0tE6T-ecmg

130

Odpovědět

Toto bolo parádne.

80

Odpovědět

Něco mi říká, že by se to tu mohlo brzy objevit :-)

72

Odpovědět

+XardassNeřeš to můj tlusťoušku. Nemůžeme za to oba, že jsme se narodili v kurníku v nějaký p*deli a ne v Praze a hrajeme si na pražáky. Peace a j***t pražáky nacistický!

24

Odpovědět

+SiAsi sis dneska zapomněl vzít prášky, vychrtlinko :-)

32

Odpovědět

+XardassNěco mi říká, že už to přeložené bylo...

03

Odpovědět

Tohle je lepší :-P
https://youtu.be/yo2ew5ltadM

50

Odpovědět

Na tomhle videu je úžasná jedna věc. Likují ho lidi co jsou pro i proti trumpovi. ti proti pochopili parodii a ti pro trumpa si myslí, že je to oslava jeho slibů :)

00

Odpovědět

Myslím, že volby v USA skvěle zrcadlí ty naše před pár lety. Taky vyhrál takový hulvátský kašpárek a taky je to pravděpodobně lepší volba, než pro-establishmentová loutka. Akorát že Trumpovo vítězství bylo mnohem drtivější v tom, že kampaň Hillary stála dvakrát tolik a veškerá média byla na její straně. A myslím, že i následující vývoj bude odrážet ten u nás. Prostě se nic zlomového nestane a zase jen všechno bude o trochu víc v hajzlu. Vlastně jsem tím chtěl říct, proč to děláte? Proč to pořád překládáte? Fakt to tu ještě někoho zajímá? Je to idiot, na tom se shodneme, ale nešlo by vybírat fakt jen ty videa, která za to stojí? Nebo vás někdo platí? :) Co třeba příště přeložit něco jiného, než věčné plivání?

1910

Odpovědět

Lepší v čem? Zeman rozhodně není Trump a Schwarzenberg rozhodně není Hillary.
Zeman je pomstichtivý idiot, Schwarzenberg zdegenerovaný senilní idiot. Oba, na rozdíl od Trumpa, ovládají několik cizích jazyků.

Mimochodem, je fascinující, jak Zeman říká, že je český Trump. Věřím tomu, že Trump by při pohledu na ně, kdyby netušil kdo jsou, tweetnul by něco ve smyslu „Co je to proboha za ožralou socku?“ a „Co je tohle za spícího slintajícího idiota?“ :-D

75

Odpovědět

trevor a trump mna bavia stale takze poprosim prekladat aj dalej :)

811

Odpovědět

:D tak urcite, zidofasisticka kaviaren z New Yorku financovana Sorosom ich plati aby prekladali pre 2000 publikum videa ktore Trumpa ociernuju. Nema to nic spolocne s tim ze je to hulvat ale su za tym mimovladky.

73

Odpovědět

překládají to pořád proto, aby nám dostali do hlavy jednou a provždy, že Trump je idiot...což se vlastně už povedlo...cíl je splněn, je na čase změnit zaměření propagandy...

12

Odpovědět

Trump ještě v politice nic neudělal ale už se ví že bude strašně strašné špatný. Tak co kdyby si různá media dala pauzu a uvidí se za rok za dva co udělá a pak pokud to byly všechno kecy tak ať se do něj klidně zas pustí

1812

Odpovědět

TRUMP je jeden z mála předních politiků co se nebojí říct na plnou hubu pravdu (ano je to hulvát)ale ta všudypřítomná korektnost, kdy je každý slušný pracující běloch považován za fašistu, nacistu,šovinistu, homofoba, islamofoba, atdatd, už každýmu leze krkem. Obama zničil půlku světa, tou svou demokracií(tady je ropa musíme nastolit demokracii). Ale já to nedávam ani tak za zlé politikům,tak jako novinářům.
PS:Clintonová je stejná zrůda jako mama Merkelová. Přeji hezkou dobrou noc.+
Další PS: Jsem mírně společensky unaven a na pravopis vám vážně ser...Pořád lepší jak na Idnes..

1431

Odpovědět

Hmm pak si nedovedu vysvětlit,proč 70% jeho výroků je z větší části nepravdivých. Asi nějaká liberální konspirace. :-D http://www.politifact.com/personalities/donald-trump/

189

Odpovědět

+Sipolitifact není politicky neutrální a byl mnohokrát usvědčen ze lži...ale to je hlavně otázka interpretace výroků, kdokoli kdo chce si naopak může udělat z Trumpových výroků 70% pravdu a "dokáže si to obhájit"

32

Odpovědět

+SiA taky si nedovedu představit, proč jsem vyhulenej idiot z Kliniky a ani o jeho výrocích nemám tušení. Ale to nevadí, omlouvám se všem.

11

Odpovědět

Ještě dovětek pro zdejší studenty sociálních a genderových studií co nebyli dost chytří na to studovat opravdovou školu a nechtělo se jim pracovat. Zbytek si domyslete samy. Sláva merkel.(blijící smajlík)

923

Odpovědět

+utpkJsem technik, ale tebe by z blbšule nepustili na technickou školu ani k přijímacímu řízení.

84

Odpovědět

Částečně s tebou souhlasím. Trump je jeden z mál předních politiků co se nebojí říct na plnou hubu (a teď bych jen pozměnil) urážlivou lež.
Vlástně ještě je třeba dát do uvozovek "jeden z předních politiků" protože donedávna politikem nebyl. Teď je prezident, tak je přední politik, ale ne ve smyslu kvality, ale jako že je v přední řadě jako prezident a vlastně celá ta věta je od začátku až do konce k******a :-D

243

Odpovědět

Na teba sedi to prirovnanie s 2 rocnym dietatom :)

50

Odpovědět

Nebylo Trumpa uz dost?

156

Odpovědět

To teda. A taky už bylo dost války v Sýrii, korupce v politice, uprchlíků v Evropě a drogových kartelů v Brazílii. Já bych ty zprávy zakázala, každého to jen otravuje.

257

Odpovědět

+SleevaCo ma tohle spolecnyho se zpravama? Navic to, ze je Trump trotl, je jasny od zacatku jeho kampane, jakej ma smysl to poslouchat furt dokola? To Trevor ma porad zalozenej na kritice Trumpa? 7/9 videi je o Trumpovi. Proc toho nema tolik treba John Oliver, ktery ma alespon uroven?

64

Odpovědět

+JarousNejspíš to Trevora prostě sere. A jsou lidi, co věci řeší, a lidi, co ne. Trevor řeší.

Jestli koukáš na jeho videa a vadí ti to, je to, jako bys každej týden chodil na sraz Greenpeace a vztekal se, že furt řešej přírodu.

50

Odpovědět

+SleevaUznavam nechal jsem se unest. Upresnim o co mi jde. At si Trevor kritizuje Trumpa klidne 24/7 a streamuje to online a recykluje stale to same, nic proti. Jen bych uvital zmenu.

40

Odpovědět

+JarousVyhráváš všechny mé dnešní internety, žes něco uznal, místo abys mě označil za sluníčkářku a poslal mě do kavárny. (y)

61

Odpovědět

Zajímavý, že novináři se do Trampa pořád naváží, ale aby napsaly o kauze PizzaGate na to už koule nemají.

711

Odpovědět

Odpovědět

Proč jsou fanoušci Trumpa pořád tak napruzení i po volbách které vyhrál? Protože vědí, že ty vtipy které se na jeho účet dělají jsou pravdivé :-P

A teď vážně. Jeho videa nehodnotíte slabě kvůli tomu, že by nebyla vtipná a neměla kvalitu, ale protože je na téma které se Vám nelíbí. (Utahují si ze špatné strany barikády). Kdyby si někdo takhle dělal srandu s Killari, tak Vám nebude stovka stačit.

(Jen pro informaci, nejsem zastánce té ženské. Příjdou mi oba jako dvě strany jedné tragédie.

2913

Odpovědět

Myslím, že spíš jde o poměr videí. Trump jich má neúměrně víc.

712

Odpovědět

+FrantaNo a? Sranda se dělá z lidí, u kterých je potenciál. Trump nabízí neskonale větší potenciál k veselici než Clintonová

226

Odpovědět

+Neldorv tom máte asi pravdu... Trump je srandovní, Clintonová je k pláči...

22

Odpovědět

04:18 - Nie, myslel som na Fica.

51

Odpovědět

Už jsem vám někdy řekl definici šílenství ? Šílenství je dělat jednu a tu samou věc furt dokola a doufat že se něco změní .... To je šáhlý. Jako překládat videa o Trumpovy jak furt lže (což je asi pravda), těch videí je tu asi 6. V každém videu je to samý, Trump jak o něčem kecá a Trevor dokládá jak jsou to všechno lži. Když mi to řekl jeden frajer myslel jsem že kecá tak BOOOM střelil jsem ho do hlavy. Ale víte co měl pravdu. Všude kde jsem byl sem viděl jak lidi v médiích, youtubu a tady dělaj úplně to samý furt a furt a furt a furt DOKOLA. A říkající ne tohle bude jiný tohle bude originální a zajímavý. Ne že bych byl šílený, Jsem jako voda pod mostem. Už jsem vám někdy řekl definici šílensví ? ....

1213

Odpovědět

neopakuje sa, rozvíja tému, ani tak nerieši konkrétne kecy, skorej to že im novinári venujú zbytočnú pozornosť a nehovorí sa o veciach, ktoré môžu byť problém ... a porovnanie s malým deckom sa mu podarilo

162

Odpovědět

Příští týden bude už od Trumpa pokoj a uvidíme, jestli tu má Trevor ještě šanci, nebo jestli ho nekonečné trumpoty definitivně pohřbily.

912

Odpovědět

+XardassNechápu proč by měl být Trevor odejit, když lidé evidentně hodnotí téma a ne kvalitu. To že Zemanovci, Trumpovci a jiní ...ci nemají smysl o humor ohledně svých diktátorů, i když vítězí na všech frontách přece není problém slušného návštěvníka videacesky.

169

Odpovědět

+NeldorSouhlasím s tebou, ale je těžké necítit se frustrovaný, když si tady každý týden čteš, jak otřesné propagandistické video jsi zase přeložil a ať už se s tím jdeš vycpat.

84

Odpovědět

+XardassNedělej to aby ses zalíbil ale protože chceš a bude to v pohodě. To že tady není armáda lidí která by tě za to chválila je jen důsledkem toho, že kdokoliv by to udělal, musí počítat se zbytečnou hádkou se zastánci Trumpa, kteří si to berou osobně jako kdybys hanil jejich vlastní ženu. No a jelikož každý rozumný člověk už se do těchto přestřelek dávno nepouští, tak tu máš pár hňupů co se naváží. To video videlo 700 lidí, z toho jen 70 hlasovalo a z toho cca třetina kazí hodnocení, takže je cca na 70%. To znamená, že cca 650 lidí bylo spokojeno. Stačí to takhle?

127

Odpovědět

+NeldorŽe lidi video nehodnotí neznamená, že jsou s ním spokojeni. Tvá teorie se 650 spokojenými je nepodložený smyšlený nesmysl.

Stejně nelze popřít, že humor v dané show je velmi primitivní, až svou jednoduchostí téměř úrážlivý pro obecenstvo. Trumpa navíc bylo ( a stále je) všude tolik, že se bojím že na mě vyskočí i ze záchodové mísy. Nebudu sám kdo se na něj stává alergický stejně jako na jiné masové mánie (hra o trůny, zaklínač, elder scrolls, pokémon a mnohé další).

A konečně je to jen zase přeložená otřesná propaganda zcela jasně na objednávku nějaké zelené levice a překladatel by se stím už měl jít vycpat. :D
Tím parafrázováním si dělám srandu jen částečně, u podobných videí je pro mě jediná motivace na ně kliknout diskuze slibující pobavení.

38

Odpovědět

+XardassCo se týče politiky měl by ses jako překladatel odprostit od posuzování obsahu hodného překladu na základě % a kritiky v komentářích. Téma které bude sporné či rozporuplné, bude mít vždy podprůměrné až průměrné hodnocení. Pravděpodobně se také objeví lidé s výraznou kritikou, přesto by tu měly být. Videa s vysokým hodnocením jsou ta, na která máme všichni podobný názor.
Jsou to však sporná témata, která potřebujeme vidět nejvíce. Co se týče Trumpa, videa s ním budou ještě chvíli velkým hitem. Nikdy tu nebyl nikdo, do koho by se dalo tak jednoduše trefit.

71

Odpovědět

+XardassBěžnému návštěvníkovi webu může být jedno, co se rozhodnete překládat. Demokraticky může udělat to, že vámi překládaná videa nebude sledovat, případně je sledovat bude a zhodnotí je podle svého nejlepšího svědomí. Pokud takových lidí bude většina, vy autora po čase přestanete přirozeně překládat. Když ale předem oznámíš jakousi lhůtu, ve které se Trevor musí osvědčit, zapříčiníš tím akorát to, že ti rejpalové, kteří vás k takovému "přezkoumání" situace úspěšně dokopali, budou příště vyvádět ještě víc, jen aby toho Trevora vyštípali (já bych to na jejich místě udělal). Ostatně, Oliver může předložit libovolné téma, ale od hejtrů svých 0 % dostane vždy.

Trevor tady má prozatím 8 videí se svojí show a průměr hodnocení všech dílů (včetně tohoto) je 72 %. Bez započítání tohoto dílu má průměrnou sledovanost 4 632, což mi nepřijde jako propadák na názorová videa, která přirozeně rozdělují a ještě k tomu jsou politická, a politika značnou část vašich návštěvníků vůbec nezajímá. Hodnocení jasně ukazuje na skutečnost, že většině diváků videa se obsah líbí, akorát se ta většina nehodlá zapojit do diskuze a explicitně to napsat. Možná proto, že se takového zapojení bojí, když z 10 názorů v diskuzi je 9 Trumpovců, co řvou o propagandě a provázanosti videičesky s ilumináty, nebo je prostě jen diskuze nezajímá.

Chápu kritiky, kteří jsou nasraní, že nevidí i zastoupení svého názoru a díky tomu se cítí nežádoucí nebo cenzurovaní, takže o to víc demonstrují v diskuzích svůj názor, ale dělat závěry o tom, co budu překládat na základě libovolných diskutérů z kterékoliv strany a nikoliv na základě doložitelných čísel, to je cesta do pekel. Pokud by se takhle rozhodovalo o všem, za chvíli tady o obsahu webu rozhoduje organizovaná skupinka pěti trollů.

51
Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK