Trump na návštěvě v Bílém doměThe Daily Show with Trevor Noah

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 11
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:197
Počet zobrazení:7 738

Proces změny prezidenta Spojených států započal, Donalda Trumpa čeká mnoho povinností a ceremoniálů. Jedním z nich je i tradiční návštěva Bílého domu a setkání úřadujícího a budoucího prezidenta. Jak to probíhalo? A co nám k tomu řekne Trevor?

Přepis titulků

Nechápejte mě zle, občas je těžké přestat, třeba dneska, když Donald Trump po svém úterním vítězství přiletěl v Hair Force One do Washingtonu a vyrazil do svého nového domu na ceremoniál americké demokracie. A tak prezident Barack Obama přivítal budoucího prezidenta Donalda Trumpa v Bílém domě. Sakra. Je těžké to sledovat.

Vím, že se to muselo stát, ale muselo to být tak rychle? Jako kdyby vám umřel táta a vaše máma začala na jeho pohřbu randit. "No tak! Nech mě si na to zvyknout!" Jsem ovšem překvapený, že Donald Trump nepřišel oblečený v dashiki. Ali, zabij ho!

Celý ten proces je postavený na hlavu. Americké volby trvají dva roky, i když by měly trvat tak 12 týdnů. A změna prezidenta, to, že přeberete celou vládu, což by mělo trvat dva roky, trvá jen 10 týdnů. Sejít se s ním, podepsat to, tady jsou atomovky, nepo*er to.

Hodně štěstí. Mělo by to být obráceně. Jedna z chvil, kdy si uvědomíte, jak velká změna to bude, je, když si všimnete, že za Donaldem Trumpem, jehož kampaň hrozně rozdělovala lidi, za ním je busta Martina Luthera Kinga. Ta busta si asi říká: "To je snad zlý sen!" Jediným pozitivem bylo, že Barack Obama si za sebe pro tuto příležitost nechal umístit obraz plačícího Michaela Jordana.

A Trump na to: "Koukám, že tu máš svou podobiznu." Říkali jste si někdy, jaké by to bylo, kdybyste se setkali se svou nemesis z Twitteru? Kdybyste měli hezčí židle, vypadalo by to nějak takhle. Měl jsem tu možnost si s nově zvoleným prezidentem Trumpem popovídat.

Trochu jsme se poznali. Nikdy jsme se totiž nesetkali. Mám velký respekt. "Ano, velký respekt. Ve skutečnosti je fakt milý. Neměli byste černocha soudit podle jeho obalu." Jak se spolu tihle dva mohli bavit víc než hodinu? Mluvili jsme o zahraniční i domácí politice. A mezitím...

Michelle měla možnost... přivítat novou první dámu. Velmi dobře jsme si popovídali i s ní. Ano, zahraniční i domácí politika. Trump chtěl určitě vidět rodný list domácí politiky, aby měl jistotu, že není zahraniční. A jaké bylo setkání mezi Michelle a Melanií? Kopírovala Melanie Michelle?

"Moc ráda vás vidím." "Moc ráda vás poznávám." "Tohle je Rooseveltův pokoj." "Tohle je Rooseveltův..." "No tak, to by stačilo." "No tak, to by stačilo." Mám pocit, že spíš Trump se měl sejít s Michelle. "Jsem váš fanoušek. Také si myslím, že ženy by měly zhubnout." Ještě že Daily Show byla na místě a tuto historickou událost zachytila. Normální kamery zachytí jen skutečnost, naše kamery zachytí i pochody mysli.

My teď budeme... pomáhat vám, abyste uspěl. Pokud uspějete vy, uspěje i naše země. Myslím, že prezident Obama je nejhloupější prezident, kterého jsme kdy měli. Jako prezident nestál za nic. Nejhorší, kterého jsme kdy měli. Možná se tu nenarodil. Měl by ukázat rodný list.

Co udělá, to pokazí. Ani mu k Air Force One nepřistavili schody. Založil ISIS. Díky, prezidente Obamo. Chovám k vám úctu. Pokud se někdo nezvládá postarat se o svůj twitterový účet... nezvládne se postarat o nukleární kódy. Nemá temperament na to, aby byl vrchním velitelem. Dělá mu dobře, když shazuje ostatní.

Většinu svého života se snažil pracujícím lidem co nejvíc vyhýbat. Není kvalifikovaný na prezidenta! Tenhle chlap napsal na Twitter: "Měli by zrušit Saturday Night Live." Ty chceš být prezidentem USA? No tak, chlape! Pane prezidente, bylo mi ctí. Těším se na mnohá budoucí setkání.

To je ale herecký výkon. Zvlášť ten Obamův. Takže aspoň jednoho černocha by letos měli nominovat na Oscara. A i Trump působí, že má Obamu rád. Ben Carson musí hrozně žárlit. "Safra. Trump má nového černého kamaráda." Tak tady to máte.

Prezident Obama se setkal s budoucím prezidentem, Donaldem Trumpem. Jdu zvracet. Za chvíli jsme zpět. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video co si absolutne nemusim poustet, negrik zase breci ze vyhral Trump/nebo kritizuje Trumpa pokud je predvolebni. Vubec nechapu ze to tu mate potrebu furt prekladat, je to na jedno brdo, bud prelozte od Trevora neco co nesouvisi s volbama nebo si dejte pauzu...

45

Odpovědět

Len pre zaujímavosť, v 11 sekunde hovorí Hair force one, narážka na jeho vlasy. Tu je obrázok aby ste vedeli o čom je reč https://pbs.twimg.com/media/CJtggvrVEAAs_ah.jpg

30

Odpovědět

Opraveno, díky, říkal jsem si, že to vyslovuje nějak divně :-)

21

Odpovědět

Je vtipný že tyhle lidi před volbama nejvíc kvičeli že bychom měli výsledky respektovat a teď se tady hroutí a bortí protože to nedopadlo tak jak chtěli oni :D

1216

Odpovědět

Nehodlám se zapojovat do zdejšího ideologického střetu, ale máš trochu selektivní paměť. Volby a jejich věrohodnost zpochybňoval před volbami přece pouze Trump, nebo se pletu? Ten prohlásil, že budou zmanipulované ve prospěch Clinton a výsledek nebude respektovat, jeho voliči s ním souhlasili a na pár podobných komentářů jeho fanoušků jsem reagoval i tady, když tvrdili, že americký establishment zmanipuluje volby ve prospěch Clinton. Pak Trump vyhrál, protože nic zmanipulované nebylo a už jsem žádné zpochybnění voleb z jeho nebo strany jeho voličů neslyšel a nečetl. A nečetl jsem to ani on fanoušků Clinton, takže tvůj komentář nedává sebemenší smysl.

Pokrytectví Trumpa, kterému by se měli všichni zpětně vysmát, prostě vezmeš a hodíš ho na druhou stranu, která s ním nemá nic společného. Pokrytecké, ale vtipné.

186

Odpovědět

+ZeckTrump neprohlásil, že bude zmanipulované hlasování (ale skutečně prohlásil že celý systém obecně vzato je zmanipulovaný, cože jen idiot může zpochybnit), ani netvrdil že neuzná výsledek, ale že uvidí. Takže si logicky myslel, že to bude cinklé a nechal si volná dvířka, aby pak nebyl za pokrytce a to že vyhrál neznamená, že skutečně zmanipulované nebyly...prostě ne tolik aby to Hillary pomohlo a přitom to nebylo tak okaté. Trump a kdokoliv jiný ví, jak to chodí...jednak existují zdokumentované důkazy, že se tomu dělo v minulosti a byly náznaky i letos (po zadání hlasu pro Trumpa přeskočil k Hillary, nikdy ne naopak, neoprávněná manipulace s hlasovacími stroji, nelegální zásahy státního aparátu do legislativy hlasovacích okrsků). 100% politiků jsou pokrytci, smiř se s tím. Neříkám, že by se na to nemělo poukazovat, ale nemá smysl se tím zaobírat. Zvolení Trumpa neznamená automaticky vítězství, zvolení Hillary by znamenalo automaticky prohru.

48

Odpovědět

+Smajdal„Volby jsou absolutně zmanipulované nečestnými a stranícími médii, která protlačují křiváckou Hillary (Clintonovou), ale také na mnoha volebních místech. Smutné,“ napsal Trump v sociální síti twitter. A v mnoha prohlášeních pro média citoval to samé včetně toho, že některé menšiny se mohou pokoušet krást hlasy a podobně.

30

Odpovědět

Vidíš a mě zase baví ti, kteří křičeli před volbami, jak výsledky budou zmanipulované pro Hillary a jak nic neuznají. Teď se zase vztekají, že by se mohlo něco přepočítávat a tvrdí, jak vše bylo čisté.

Ti stejní lidé tvrdili, že vše bylo zmanipulované i v Rakousku, když jejich kandidát prohrál. Zvláštní.

Ať to bylo jakkoliv, Trump využil nevzdělanou, chudou a neúspěšnou část američanů pro svůj volební úspěch, který s volebním systémem v USA zafungoval. Ti stejní lidé se budou mít za 4 roky stejně špatně a opět je jen někdo využije.

Jak je to možné? Je jednoduché ovlivnit hloupé lidi... stačí hesla a nesplnitelné sliby. Oni si neuvědomí, že za jejich životní neúspěch si mohou sami. Stejně to zkoušejí i politici v ČR, cílit na normální lidi je prostě těžké... lůza je jistota.

86

Odpovědět

+Mara2021Hehe hlupáčku, víš velký hovno jak to v politice chodí, konkrétně v USA.

09

Odpovědět

+SmajdalTak se nevztekej, že jsi se v tom našel... líp by podporovatel Trumpa nezareagoval. Jsi na dobré cestě!

61

Odpovědět

+Mara2021Víš absolutní hovno stejně jako většina lidí zde na webu.

13

Odpovědět

+SmajdalPřestaň už konečně trolit.

21

Odpovědět

No.. pozeral som to do 0:37. Ak by som bol Donaldom seriem na to (ved on týchto chudákov má aj v piči :D) .... a potom ak by som spravil ako prezident všetko čo chcem a čo by som mal..... nejak by som sa k tomuto vrátil.. napr. sa stal večerným hosťom tohto človiečika :D............... Ale ak by som bol Ivanka alebo jeho syn (neviem ako sa volá) Alebo nejaká právna osoba z jeho strany, tak už len za tie sprosté reči do 0:37 by som ho žaloval. Ano nijako priamo ho neurazil a robí si s neho len srandu ale tam môžete žalovať za hocičo... hlavne ked ste na strane budúceho prezidenta :D

79

Odpovědět

Ah, ďalší tupý Slovák...druhýkrát si podobné zmysel nedávajúce nezmysly ticho mysli, ďakujem.

14

Odpovědět

Další díl The Daily Show with Donald Trump. Hm, tak to jdu raději spát.

1111

Odpovědět

Dobrou

155

Odpovědět

"I have a nightmare" je evidentně narážka na "I have a dream". Já bych to přeložil doslova.

24

Odpovědět

Pripomienka s Lutherom Kingom a nightmare bola parádna!

207

Odpovědět

Jop, asi moje nejoblíbenější hláška tohohle dílu :-)

73

Odpovědět

Chtělo by to nějakou novou válku nebo nemoc, aby mohly media mluvit o něčem novém. Tohle už je unavující.

2118

Odpovědět

není

1819

Odpovědět

Souhlasím, bohužel Trevor se toho tématu furt drží jako klíště a nám se nechce vysílání jeho pořadu tak rychle rušit, když jsme ho tu teprve nedávno zavedli jako pravidelný. Snad už se brzy oprostí a bude řešit i jiný věci. :-D

2311

Odpovědět

+BugHer0Na druhou stranu, já sám jsem troska, takže to klidně překládejte dál.

114

Odpovědět

Trochu se obavam toho, ze i kdyby v USA pristali emzaci, tak budou media stale hlavne resit Trumpa....

00