Bitva o ScarlettFallout: Nuka Break (S02E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:56
Počet zobrazení:6 367

A máme tu finále! Tahle epizoda je tou vůbec nejakčnější z celého webseriálu Nuka Break. Čekáte happy end, nebo spíš něco temnějšího? Líbil se vám tenhle seriál? Podělte se s námi o své pocity v komentářích.

Poznámka: Příští týden se s Falloutem definitivně rozloučíme krátkým filmem Fallout: Rudá hvězda.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Vy taky nic nevydržíte... - Larry? - No jo, já vím, záporák. - Ale ona je vážně zraněná. Tak pojďte. - Jo, jasně. A já taky. Scar? - Scarlett? - Rone! Už je to nějaký ten pátek.

Nevěděl jsem, že tohle vše se točí kolem tebe. Omlouvám se za potíže. Leon už lidi otravuje příliš dlouho. Počkat, kde je Ben? Je tu. Myslím, že máte něco, co mi patří. Ošetřovna. Schovejte se tam. Je to jediné kryté místo. Tak málo pro tebe znamenal?

Už to není jen o něm. Umřel, když chránil svou rodinu. A ta moje zemřela kvůli mně. Vy všichni jste... Už nemůžu. Pošlete mi Scarlett a já vás nechám žít. Nemůžu po vás přece chtít, abyste kvůli mě bojovali.

Tos přece nikdy nemusela. Pomalu. Kope to víc než kořalka. Dělávali jsme z toho granáty. Máte dvě minuty! Dvě! Pak si pro ni přijdu. A můj dárek na uvítanou se vám líbit nebude. Jsem jediný, komu ten chlap leze na nervy? Jasně, že ne.

No tak, jdi. Pojďte, pojďte. Stáhněte se! Rychle, pojďte! A sakra. A sakra. Twigu, chytej! To jako fakt?

To jako fakt. Má Scarlett. Mi... Milu... Budeš v pořádku, Twigu. Promiň, ale Rangera jsme neviděli. Asi tam někde zůstal. Twig říkal, že se jmenoval James.

Benův potomek. Poslední Eldridge. Byl to dobrý chlap. Jsi v pořádku? Ne. Ale aspoň už je konečně po všem. Vypadá to, že se ti daří dobře, Twigu. - Jak se cítíš?

- Jako milion zátek. Možná tisíc? Budeš bez té své hračky v pořádku? Jo, myslím, že jo. Dávej tam venku na sebe pozor. Díky, Rone. Jsi si tím jistý? Jo, nemůžu jen tak sedět na zadku. - Navíc je to...

- Jo. - Dávej na sebe pozor. - Budu. A poslouchej Scar. Až se vrátíš, budu tu na tebe čekat. Ještě jednou! - To jsem přehnal? - Jo. Myslíš, že ho najdeme? - Můj domov. - Rozhodně to zkusíme!

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Akciu ktorá dávala menší zmysel som nevidel snáď od Tureckých hviezdnych vojen.

13

Odpovědět

Vážně?:-) Maník má full body armor a nechá se ukopat?..ale jinak super seroš. Moc rád jsem na něj koukal:)

41

Odpovědět

To je všechno o skillu :D

30

Odpovědět

škoda těch krátkých vlasů u Scar ale kozičky má fakt luxusní

81

Odpovědět

To teda xD

21

Odpovědět

Co teprve ta p***l, to by se sralo.

00

Odpovědět

Celej seriál celkem dobrej, ale nějak se mi nezdá použití Power Armoru. Na to že Power Armor má mít sílu a odolnost, že se dá využít pro boj s tanky, tak tady nic moc nevydrží.

20

Odpovědět

Což vydržel, on jen dostal do palice, asi mu zestárli vycpávky tak mu cinklo :D Spíš vypadá jak bez energie.

10

Odpovědět

Myslím si že tenhle díl má přeceněný hodnocení (nebo možná kvůli tomu že už je konečně konec), ubulená Scarlett, to její hraní je hrozný a nevěřím jí ani jednu emoci či mě spíš ani nezajímá a je trapná (o ostatních takzvaných hercích ani nemluvě) celá bitva byla amatérsky provedená a směšná že by si jí mohli vzít na paškál i upřímné herní trailery, až moc spomalenejch záběrů že člověk mohl posouvat video každou vteřinu a o nic nepřišel, doslova trapný bojový sekvence a nelogicky chování postav.. např: týpek drží baseballovou pálku opačně, týpek co byl střelenej do hlavy za sudem tak druhej vedle něj z ničeho nic jen tak se odkryje a otočí se k nepříteli zády naproti jejich palbě aby ho probudil (přitom má díru v čele..) a samotnýho ho taky zastřelí atd.. tady je fakt vidět že je to amatérskej web seriál...

512

Odpovědět

Je to dobrej seriál, rozhodně 10/10 pro skoro každej díl... ale proč se z toho v bojových scénách stává nepovedená parodie?? Chvílema jsem si myslel, že do toho prostříhaj pár scén z Žhavých výstřelů...

110

Odpovědět

Chci vám moc poděkovat, videacesky, že jsem se díky vám o tomhle webseriálu dozvěděla. :) A samozřejmě taky díky za skvělou práci odvedenou na titulcích. :)

71

Odpovědět

Děkujeme za pochvalu a přejeme více skvělých objevů :-)

30

Odpovědět

omg takhle podlejzat adminům :D ale v poho je fakt že překlad je super :D "mezi nima asi něco bude podle toho smajlíku na konci"

34

Odpovědět

Je to boží a jestli někdo nesouhlasí tak prostě nemá pravdu :D CHÁPETE TO ? :D

28

Odpovědět

:-* kopírko nekopíruj mojí hlášku :D !! CHÁPEŠ TO !!! :D

45

Odpovědět

PRVNÍ!!! A TO ZNAMENÁ ŽE JSEM LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ CHÁPETE TO !!!

49

Odpovědět

první umí být každej debil... zkuste být poslední

55

Odpovědět

+lenaciachudák kůň nosit na sobě takovou blbku to je smutné :D :-*

27

Odpovědět

+NatshaNový troll na scéně. Zkus aspoň pojest trochu vtipné kaše :P

21

Odpovědět

+Natshato si pletete... ten kůň veze mě, ne vás

31

Odpovědět

+lenacia;) klídek

12

Odpovědět

+lenaciatobě bych s chutí dala facku že bys spadla na zem :-* ;)

12

Odpovědět

+Natshajooo? Tak pojď kočando... uvidíme kdo komu dá facku ;)

11

Odpovědět

+lenaciaVauu tady se nám někdo rozjel :-* jak roztomilé ale nestojíš mi za to kočando ;)

02

Odpovědět

+lenaciapff ach jo kdy už tyhle slečinky z vesnice pochopí že se mi nemohou rovnat ;) se divím že tam máte elektřinu :D a to jako musíš jezdit do školy na koni ? :D ach jo jak dojemné ale roztomilé

03

Odpovědět

+NatshaTebe srovná každej. Já už dávno pracuji hvězdičko ;) a i kdybych na koni jezdila do práce, tak už jenom tím jsem víc připravená na invazi Zombie, nebo celosvětovej blackout než kdy budeš ty

11

Odpovědět

+lenaciakaždej jo ? pochybuji když chodím na thaibox už od pěti ;) takže si moc nevyskakuj ;-) a s tím koněm máš možná pravdu ale stejně je to špatný jezdit na koních je to bolí ! není to přirozené takhle jim níčíš páteř víš !

02

Odpovědět

+Natshaod čeho máme fyzioterapeuty, kteří jim páteře rovnají ;) a od čeho jsou sedla, která mají páteční kanály aby k tomu nedocházelo...
ouuuu, to nemůžeš vědět.
A ty si rozhodně žádný thaibox nedělala, lidi, kteří tyto sporty trénují a umí je dobře mají morálku a učení, které říká, že toto umění využijí pouze v případě ohrožení. Zatímco vy tady předvádíte naprostý opak.

11

Odpovědět

+lenaciaTo víš já jsem zákeřná svině ;) sice dělám thaibox ale morálku nemám ;) dělám to pro sebe lebo mně baví pacifikovat takové blbky jako ty ;) a s tím že to koním nevadí se hrozně moc pleteš ! je to pro ně nepřirozené a bolí je to ! a ještě když nesou nadměrný náklad mohou pak i skutečně trpět ! víš četla sem o tom článek !!

00

Odpovědět

+Natshajoo četla o tom článek... a Thaibox si taky jenom někde četla viď... jde to vidět ;)
Já narozdíl od tebe mám praktické zkušenosti. Kvalitní sedlo a široký páteční kanál, a koně nic nebolí.

01

Odpovědět

+lenaciaA vůbec co ty víš o Thaiboxu nikdy si ho nedělala tak jak to můžeš vědět ! ;) zase se snažíš působit chytře ? zlato vzdej to a oslovuj mně "ta lepší" ;)se mnou se vůbec nemůžeš rovnat takové blbky jako ty taky máme na škole a nemají žádné kamarádky já jsme narozdíl od tebe populární a lepší ! :-*

00

Odpovědět

+Natshakamarády? Myslíš bandu hlupáků, kteří narozdíl odemě skončí někde na učňáku a v 17 si naprcaj spratky a žijou z minimální mzdy své smutné životy od výplaty k výplatě, s dluhy kam se podívaj? A co jim zbyde? Nějaká trapná školní popularita?

11