Noví spojenciFallout: Nuka Break (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:9 016

Po delší přestávce se vrací seriál Fallout: Nuka Break z prostředí Falloutu. Pokud jste neviděli předchozí sérii, rozhodně ji doporučuji zhlédnout, protože události druhé série navazují přesně tam, kde ta první skončila. Tady je první díl předchozí série. Opět se budeme setkávát s našimi známými hrdiny - Twigem závislým na Nuka Cole, osvobozenou otrokyní Scarlett a ghúlem Benem, ke kterým se přidává tajemný Ranger. V prvním díle se začneme vypořádávat s následky zničení Eastwoodu a cesty našich hrdinů se rozdělí.

Poznámka:

Shishkebab - zbraň, kterou Twig použil v minulém díle. V podstatě hořící meč.

Touch - Touch Connors, starosta zničeného Eastwoodu.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Jsi v pořádku? - Jo, myslím, že jo. - Viděli jste to? - Spíš cítili, hňupe. - Musíme vypadnout. - Musíme tam, co když to někdo přežil? Do centra atomové exploze půjdu, až peklo zamrzne. Twigu? Koukej na mě. Tohle nikdo nepřežil. Věř mi. Musíme jít. - Kam půjdeme?

- Na sever do hor. Zbláznil ses? To jsou nejmíň dva dny chůze! Tak promiň, ale máte snad schované zásoby někde blíž? - Ne. - Tak vidíš. Tak jdeme. Teda! - To dělá pořád. - To je dobrota! Nakonec mu to dojde. To je taková dobrota!

Jasně. Kam jdete? Je to tady! Co to je? Ne, to ne. Co to dělá? Bene? Bene, kámo! Hej, Bene! Pořád, furt, vždycky je to stejné.

- Hej, Bene? - Nedělej to. Bene? Co to s váma je? Proč se mi plížíte za zády? Rangere, co mu je? Jestli se s Benem něco děje, tak mi to řekni! Proboha! Hej, co se s ním děje?

Váš přítel začíná divočet. Tohle si vem a zůstaň tu. Říkal divočet? Bene, vrať se. Všechno bude v pořádku, můžu ti pomoct s tím bojovat, ale jen pokud mě necháš. Jo, já vím, ale nemůžem se tam dole krýt. Ale mám tu dobrý signál.

Třeba už teď bude líp. Co to sakra bylo? Twigu! Pojď! - Říkal jsem, ať nikam nechodí! - Co se tu sakra stalo? Vzali ji. Tudy ji táhli. Kde je tlusťoch? To bude jeho krev, táhli akorát tu holku. Dřív nebo později ho museli dostat.

Seženu nám zbraň, dohoníme je. - Daleko nebudou. - Ne, já končím. Běháním za jednou otrokyní už jsem strávil příliš mnoho času. - Co to má být? Tohle přece nejsi ty. - Nemáš vůbec tušení, jaký já jsem. Máš jméno, Ben Eldridge. To už přes 200 let nic neznamená. Je konec, končím. Jdi pryč, jdi pryč.

Nikam nechoď. - No? - Upřímně řečeno jsem si nemyslel, že ji dokážeš najít. No, dostal jsi, za co jsi zaplatil. Vezmu si zátky a půjdu. Pozor na osobní zónu! Zátky budou, až ji doručíme. Víš, co to je? Jo.

Až na to, že to vybuchne, když se od ní vzdálíš. A sakra. Můžeš se vzdálit na 6 metrů. A jestli se jí něco stane, nebo pokud zase uteče, no, tak pak řekněme, že už si nebudeš muset hrát na ohaře. Haf. Díky!

Jackpot! - Co jsi udělal s Eastwoodem? - Co? Nevím, co tím myslíš. Co jsi udělal s Eastwoodem? To jsme nebyli my! To byl Leon! Penelope, ošetři ho, bereme ho s sebou. Jasně, Razi. Tohle ti pomůže spát.

Ne, já nechci spát, chci pomoct... Chci pomoct přátelům... Potřebují mou... Do hajzlu! - Brý ráno. - Ty! Ty! Ty šmejde! - Jak jsem se sem dostala? - Klídek. Odsud neutečeš, hlavně ne s tímhle okolo krku.

Jak vidíš, máme toho hodně společného. - Hej, dejte mi někdo jeho detonátor! - Sklapni! Doufám, že za tohle stojíš! Přišel jsem kvůli tobě o spoustu mužů. Kvůli ní, takže mě můžeš nechat jít, ne? S tebou jsem ještě neskončil. Proč tě vlastně Ben nechal jít? Obchod. Prostě obchod.

- Přestaň za mnou chodit! - Na čem ti záleží, Benjamine Eldridgi? - Neříkej mi tak! - Odpověz na otázku. - Proč jsi tak ukecaný? - Takhle s tím můžeš bojovat. Odpovídej na tu otázku, pořád dokola a dokola. - Na čem ti záleží? - Na ničem! Fajn, tak si tu lež pořád opakuj, díky tomu tě to přemůže. Chceš snad zdivočet? Co o tom vůbec víš?

Jsi zbabělec. Promiň, Bene. Myslel jsem, že máme více času. Jak jste mě vlastně našli? Raz tě sledoval, protože jsi ukradl ten shishkebab. Šli jsme kolem místa, kde jste na sebe stříleli. Měli jsme namířeno do Eastwoodu, ale tam už nedojdeme. Přiváděl jsem posily z Lockeru. A pak jsme zachytili vaši rádiovou komunikaci.

Tady, musíš dodržovat pitný režim. Nic lepšího nemám... Pozor na ruku! - Nic lepšího jsem už dlouho neměl! - Nebolelo to? - Ani ne. - Fascinující. Kam že to jdeme? Do Lockeru. - Rone. - Razi, Šestiočko. To s Eastwoodem mě mrzí.

- Díky, Rone. - Hodilo by se nám přístřeší. - Jasně. - A pokud je to tak, jak to vypadá, budeme to tu muset zase rozjet. Chlapi, víte, že na tyhle věci už nevěřím. Twig říká, že Leon našel tu otrokyni, kterou hledal. Našel ji? Sakra. - On pořád věří tomu proroctví? - Proroctví? A kdo jsi ty?

Tohle je Twig. Přítel otroků. Až do včerejší noci byli před Leonem o pár kroků napřed. - Rád tě poznávám, kluku. - Rone, musíme si promluvit o Lockeru. Touch ji chtěl co nejdřív zprovoznit. Tamhle se totiž bude něco dít. Má Scarlett!

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Akorát je škoda, že na otitulkování jste si nevybrali verzi bez titulků, ale vybrali jste si verzi s nějakými francouzskými nebo rumunskými titulky. Teď se vám to tam všechno pere.

00

Odpovědět

Tak mám dokoukáno a musím říct, že scénáristu by měly nakopat do zádele a vyměnit. To jsou dialogy, jak pojď na mě z boku i na poměry amaterské tvorby. Za to by se styděl i kdejaký pisálek televizní filmové tvorby devadesátých let.

06

Odpovědět

Diky moc za preklad. Dlouho jsem cekal, kdy se Nukabreak zase vrati na VČ. Made my day :)

40

Odpovědět

Proč není v čase 1:26 věta přeložena "... až začnou párači mluvit."? Každej správnej fanda musí párače přece znát :-)

30

Odpovědět

Na tu její prdelku bych mohl koukat hodiny a hodiny...

70

Odpovědět

Zatracený Ceaser a jeho Legie.

40

Odpovědět

Zatím jsem zkoukl jen úvodní film a hry jsem nikdy nehrál, tak se chci zeptat, jestli jsou i hry tak komicky laděné jako ten film (a předpokládám že i pokračování), že se to nebere tak vážně, nebo jestli to tak pojali jen tvůrci tohoto seriálu.

04

Odpovědět

Blázníš, F1 F2 a NV jsou plný šlapek, vrahů, gekonů a nejlepšího černýho humoru široko daleko kde můžeš odpálit městkou čističku a zasrat tak otrokářům střechy :D

150

Odpovědět

trošičku nám zestárli :D

50

Odpovědět

Paráda. Už jsem ani nedoufal že se to tu objeví. Sice jsem na to už koukal na YouTube, ale některé fráze mi unikly.

40

Odpovědět

Konečně jsem se dočkal a ta holka je tak krásně bledá :)

121