Cesta do EastwooduFallout: Nuka Break (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:314
Počet zobrazení:6 602

Druhý díl navazuje na události předchozí epizody, v níž naše trojka hrdinů cestovala do vzdáleného městečka Eastwood za menším kšeftíkem. Cesta do Eastwoodu sice není tak akční, jako předchozí Balíček, ale zato nabízí více humoru a také se dozvíme něco o minulosti ex-otrokyně Scar v podobě originálního kresleného flashbacku.

Přepis titulků

Pustina. Zdecimovaný kraj zakrytý temnými stíny mrtvé civilizace. Nejsou tu žádní hrdinové. Jen přeživší. Toto je příběh muže, jenž hledá štěstí. Perfektní pauzu na Nuku. Fallout: Nuka Break 1. řada, 2. díl - Je tam něco užitečnýho?

- Ne, vůbec nic. Nechce se mi věřit, že by se někdo dostal takhle daleko úplně bez ničeho. - To je neslušný. - Možná proto, že Twig je blbec a pokaždé hledá jenom Nuka Colu. S tímhle toho moc nenaděláme. Ale... Scar! Tohle bys asi měla vidět. Do prdele!

- Co je to? - Důvod našeho napadení. Odměna za dopadení otrokyně Scarlett Kdo chce pochopit jejich nesnáze, musí pochopit i Scarlettin nezvyklý problém. Kdysi byla otrokyní Legie. Koupil ji muž jménem Leon Swallow. Při převozu z města Boulder přes řeku Colorado. našel její doprovod útočiště v jeskyni před žhnoucím sluncem Pustiny.

Přímo tam osud zavedl Twiga s Benem, kteří na skupinu narazili. Při vší střelbě a zmatku se trojici povedlo uniknout. Nyní po nich pátrá Legie a ocitli se na špatném konci velmi ostrého kopí. Počkat! - Kdo má čas na to, aby se naučil kreslit? - Co? - Twigu!

- Žijeme ve světě plném mutantů a robotů. Lidi se tu vraždí kvůli zátkám od lahví. - A tenhle chlápek se naučil kreslit? - Twigu! Myslíš si, že tohle je hra? Že je to pro mě ohromná legrace? Ber to z té světlé stránky. Odměna je 200 zátek. A to má být jako dobře? Bývalo to 150.

To znamená, že se na žebříčku posouváme výš. Pokud to tak bude pokračovat, půjdou po nás mnohem lepší lovci. - A... - Chladnokrevní zabijáčtí parchanti. - Můžou být kdekoli. - Scar! - Může to být kdokoli. - Scar, nemlať... - Promiň, Bene. - Zasloužil jsem si to. Půjdeme najít tvého přítele, dobře? - Mrzí mě to, Scar.

- To je dobrý. V pohodě, Twigu. Zlobit se na tebe je jako zlobit se na štěně. Nemá rozum na to, aby to umělo líp. Tak poběž. Honem k noze. Hodnej pejsek. Říkal jsi, že tam už touhle dobou budeme. Jsme tam, kam jdeme.

Co to vůbec znamená? Znamená to, že jsem se neztratil. - A vím, kam jdeme. - Neřekla jsem, že jsme se ztratili. Ty jsi říkal, že už tam touhle dobou budeme. Hej! Hej, lidi! - Hej, lidi! - Chci vědět, kdy tam budeme. Hej, lidi!

- Co je? - Co je? Je to ono? Říkal jsem ti, že jsme se neztratili. Jseš blbec. Já vím. Hej, počkejte na mě. Počkejte! Eastwood, co?

Vypadá to tu opuštěně. A to pořádně. Haló? No... Do hajzlu! Tak ošklivé slovo z tak pěkné pusinky. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč ta slečna vypadá lépe na obrázku než v reálu ? :P

196

Odpovědět

Nějak jsem více toho humoru nepostřehl.

185

Odpovědět

Pro ty kterým se líbí seriál jen upozornění, že mu předchází krátký film, který je už na youtube do češtiny přeložen http://www.youtube.com/watch?v=Q9UwlAAnlmg

192

Odpovědět

Taková p******a jak se naraz objevili na střeše...jinak celkem dobré.

1820

Odpovědět

MOhli byt schovani na druhe straně střechy, ale stejně u filmu a serialu nemužeš to moc proživat protože snad žadny neni kde by se nenašlo něco nemožneho.

180

Odpovědět

Mad Hatter....

181

Odpovědět

čekal jsem celou sérií ve stylu toho fanouškovského filmu...
tohle je také dobré ale....ale...

181

Odpovědět

Super! Skvělé! Více tohoto! :)

185