Starý známýFallout: Nuka Break (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:303
Počet zobrazení:6 652

Děj třetí epizody opět navazuje ihned na konec dílu předchozího. Naši tři hrdinové (Scar, Ben a Twig) jsou krátce po příchodu do městečka Eastwood přepadeni. Co se s nimi stane a jak se bude příběh dál odvíjet se dozvíte z dnešního, doposud nejdelšího dílu seriálu.

Pokud vám přijde starosta městečka Eastwood povědomý, pak se nemýlíte. Jedná se totiž o hollywoodského herce Douga Jonese, jehož jste mohli vidět i ve webseriálu The Guild, v němž si zahrál Geralda.

 

Přepis titulků

Pustina. Zdecimovaný kraj zakrytý temnými stíny mrtvé civilizace. Nejsou tu žádní hrdinové. Jen přeživší. Toto je příběh muže, jenž hledá štěstí. Perfektní pauzu na Nuku. Fallout: Nuka Break 1. řada, 3. díl Být tebou, řádně zvážím svůj další krok, blbečku.

- Co to provádíš? - Chceš nás nechat zabít? Klídek. Kdyby nás chtěli zastřelit, už by to dávno udělali. Máš kuráž, synu. Co jste zač a co děláte v mém městě? - Já... - My... - Jsme tu... - Přišli jsme... Tak mluv.

My jenom hledáme práci, pane. Jste otrokáři z Césarovy Legie? - Ne, ne. - Nejsme. Ani v nejmenším, pane. Vážně? Dokažte to! - Ty papíry! Vyndej papíry! - Jasně. Promiňte. Sahám do tašky.

Mám ji hned vedle zbraně, omlouvám se. Dobře. Je to... Je to přímo... Na to se musíte podívat. Promiň. To se podívejme! To je něco!

Já jsem Touch Connors. Starosta Eastwoodu. Jediného městečka osvobozeného od otroctví v celém NCR. Těší mě. Jsme rádi, že jste k nám zavítali, děcka. Víš, Twigu, já sám jsem se narodil jako otrok. Ale utekl jsem.

Našel jsem pěkný kus země a prohlásil ji za svou. Teda až potom, co jsem zabil hajzla, který si ji přivlastnil první. Pak se sem zatoulali další otroci. Časem jsme vybudovali Eastwood. A udržujeme ho svobodný. Každý z nás tu je svobodný a já dohlédnu, aby to tak zůstalo. Tak to je dobrý. Jo, je to dobrý.

Je to vážně dobrý. Tak co že vás to sem přivedlo? Hledáte práci? Vlastně, hledám Larryho. Je tu někde? Jo. Larry je tady. Moc se o něj nezajímám, ale znáte to, neřeknu ne někomu, kdo městu přitáhne obchody. - Najdete ho za obchodem.

- Díky. - Takže za prací? - Jo, on má... Pane, máme zprávy o Geckonech v naší oblasti. Pokud mě omluvíš, tohle si vyžaduje mou okamžitou pozornost. Užij si den. Jasně, užiju. Že jo, Scar? Jsi na řadě.

Vsadil jsem na to dvě zátky. Scar? Tohle je nejlepší z nejlepších. Až si zase budete chtít vylepšit výdrž, dámo, víte, kde mě hledat. Pořád se snažíš tohle svinstvo prodat? Ale, ale, ale. Jestlipak tohle není Benji. To máme pěkně, co? Jak se vede, hoši?

Zdravím, neviděl někdo moje přátele? Čau, jak se vede? Hledám svoje přátele. Tady. Teď jste mým dlužníkem. Kolik za ni? Kolik? - Kolik?

- Ano! - Za láhev? - Ano! - A to uvnitř? - Ano! - Řekl bych... - No? Slova! Používej slova, staříku! Tři zátky za každou. Výborně! Řeknu ti, hochu, ještě jsem nikoho neviděl takhle rychle pít.

Máš děravý břicho či co? - Dlouho jsme se neviděli, Benji. - Jo. Naposledy v Novém Renu. Vyhrál jsi teď nějaké stáje? Ne od šedesátýho třetího. Byl jsi u toho. - To si nepamatuju. - Já jo. Takže se pořád snažíš vydělat na těhle šmejdech?

Co ti budu povídat? Starýho psa novým kouskům nenaučíš. - Co jsi celou tu dobu dělal? - Většinu času jsem byl na cestách. - A to ti vyhovuje? - Ne. Proto jsem tady. Neříká se mi to snadno, takže ti to řeknu narovinu. Potřebuju práci. Tak tohle se od tebe neslýchá často.

Zvlášť od tebe. Polib si. Doufal jsem, že bych tak mohl smazat svůj dluh. Nejsem si jistej, jestli takováhle malá prácička pokryje tvůj dluh. O tomhle nemluvím. Mám tu přátele. Ty máš přátele? Máš jich víc? Mám tady...

Mám tu pár láhví Sunsetu. To ti připadá jako Nuka Cola? Jak už jsem říkal, mám tu Sunset. - Mluvím o Nuka Cole. Máš jí víc? - Aha! - Nuku? - Jo? - Máš? - Ne, mám jenom Sunset. Vidíš?

Říkal jsem vám, že holky neumí hrát karty. Cože? Jak jsi mohla mít zrovna tuhle kartu? - Kde jsi k ní přišla? - Varovala jsem tě předem. Nebuď takový! On brečí? - Jsou dobří? - Ne. Ale musí mi stačit. - Je to párek Hladkých kůží. - Našel sis domácí mazlíčky, Benji? - Tak máš tu práci, nebo ne?

- Možná jo, možná ne. Nejdřív musím vidět ty tvoje přátele. Chci ti prostě splatit svůj dluh. Nebuď takový. Chci se ujistit, že zvládnou to, co po nich chci. Najednou ti vadí i sebevražedné mise? Jenom nechci ztrácet svůj čas. Znovu. To je až tak cenný? Fajn!

Přesvědč se sám. - Je pěkná. - Jo. Mám pro tebe práci, kámo. Pořádnou práci. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když pije Nuka-Colu, tak se obchodník ptá, jestli má Twig "lead belly" - olověné břicho (kvůli radioaktivitě).

210

Odpovědět

Úplně z toho mám chuť zase pařit fallouta :)

190

Odpovědět

přesně, teď znova po roce instaluju New vegas + všechny DLC + Nude mod + CZ a jde se na věc :D

200

Odpovědět

Sakra, to vypadá zatraceně dobře. Ta holka je taky pěkná, žádná barbína.

203

Odpovědět

těm minulým dílům bych dal tak 5/10 ale tohle je tak 8-9/10

už se těším co Ben kuje za plán

190

Odpovědět

milujem tento seriál, vtipné a ešte aj akčne + postapokalyptické veľmi ďakujem za preklad

181

Odpovědět

Zacina to byt velice zajimave !

192

Odpovědět

Jo kdyby guild... kdopak by Douga Jonese poznal ve Faunovo labyrintu? :)

187

Odpovědět

nebo v Hellboyovi? :D

181