Zkáza jménem ArtemisFallout: Nuka Break (S01E06)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:251
Počet zobrazení:6 140

A je to tady! Výbušné finále webseriálu Fallout: Nuka Break se s námi rozloučí ve velkém stylu. Twig s Benem a Scar míří zpátky do Eastwoodu, zloduch Leon si osobně přijíždí chytit Scar a podrazák Larry je v zajetí šílené rusovlásky. Co se bude dít dál? Fanoušci herní série Fallout by měli zbystřit, protože v dnešním posledním díle se v tzv. cameo roli objeví i postava z her, a to Záhadný cizinec (Mysterious Stranger). Vzhledem k ději nechci dopředu prozrazovat, o koho jde, ale jsem si jistý, že fanoušci her se o této postavě v komentářích zmíní. A na závěr jedna dobrá zpráva. Vzhledem k obrovskému úspěchu první řady se tvůrci rozhodli připravit sérii druhou, na kterou původně plánovali vybrat rozpočet 60 000 dolarů. Ale díky štědrosti fanoušků i sponzorů se nakonec výsledná suma vyšplhala na více jak dvojnásobek - 130 000 dolarů. Máme se tedy ve druhé řadě na co těšit.

Přepis titulků

Pustina. Zdecimovaný kraj zakrytý temnými stíny mrtvé civilizace. Nejsou tu žádní hrdinové. Jen přeživší. Toto je příběh muže, jenž hledá štěstí. Perfektní pauzu na Nuku. Fallout: Nuka Break 1. řada, 6. díl Všimla jsem si, že je to citlivka, ale...

- Musíme zastavit. - Co? Proč? - Protože je tma. - No a? V noci necestuju, protože nevidím. - Jsem unavený, můžeme se utábořit. - Vždyť už tam skoro jsme. - Dobře, tak mi dej pistoli. - Ne! - Jestli budeme spát, chci být ozbrojená. - To je moje pistole. On je slepej a ty jsi idiot. A navíc máš tu mečo-věc. - Nejsem idiot!

- Co? - Nemáš o tom ani ponětí. - To on... Oba jste idioti. Ty šílená děvko! - Nemůžu se vrátit, hledají mě. - Tím jsem si jistá. Nemyslím tu otrokyni a ty dva idioty, ale Leona. No a? Leon hledá každého. I mě, kdyby si nemyslel, že jsem mrtvá. Já se nechci nechat ukřižovat! Buď mě zastřel, nebo mě pusť.

Krucipísek! Chlapi! - Larry! - Larry! Do háje! Brouci! Teď jsi mým dlužníkem. Jsme si kvit. Jo.

Díky, vážně jsi... Na chvíli vás nechám o samotě a vy po sobě začnete střílet. - Kam se poděl? - Nemám páru. Kdo to byl? Ty určitě ne. Takhle nikdo zmizet nedo... - Určitě se schovává. - Proč? Proč by se... O kom to mluvíte? Je mi to fuk, musíme jít.

Byl přímo tady! - Dej mi vědět, až ho najdeš. - Nezastřelíme ho radši hned? Lidi! Našli jsme ho v poušti, pane. Do háje! Nazdárek. Můj vzpurný špiónek! Hádám, že jsi Scarlett nezajal, jak sis plánoval.

Ne, Leone, zjevně jsem ji nezajal. No, to je škoda. Víš, co dělám lidem, kteří mě zklamou, Larry? Takže... Dokážeš přijít s jediným dobrým důvodem, proč bych tě měl ušetřit? Vteřinku!

Jenom vteřinku! - Vím, kde jsou. - Vážně? Musíš mi dát další šanci, protože ti ji můžu přivést. Kde jsou? Jižně odsud. Přichystal jsem pro ni a její přátele léčku, ale... Jo, ale pak jsi to podělal. To mě nepřekvapuje. Larry, myslíš si, že se budou vracet? Nejspíš.

Pochybuju, že ten tlusťoch dojde daleko bez svačinky. Takže... Moje Scarlett teď ve městě není? - Nebyla tam, když jsem odcházel. - Dobrá. Díky, Larry. Danielsi? Přines mi Artemis, prosím. Není to trochu moc, pane?

Tahle věc je těžká. Povíš nám, kde jsi to vůbec vzal? Byl jsem ve spěchu. A ty si to můžeš dovolit? Nejsem si jistý. - Počkej, tys to ukradl? - Ne, já... - Uloupil jsi mé srdce. - Asi jsem to ukradl. Možná nakonec nejsi tak beznadějnej, cvalíku.

- To mi nijak nepomáhá. - Ale mělo by. Hej, zdá se mi, že nás někdo sleduje. - Já vím. - Co tím myslíš? Tím myslím, že vím. A co s tím budeme dělat? Nic. Až se bude chtít ukázat, bude to za jeho podmínek.

- Ne za našich. - Ne! Ne, tentokrát ne. Dej mi to... Kde jsi? No tak! Vylez! Přestaň! No? Přestaň s tím! Počkej tady, já to vyřídím.

- Co to... - Vydrž! Víš ty co? Jsem ohromený. Pěkně si počkáš, dokud nepadnem žízní, a pak si sem jen tak přijdeš a odvedeš si ji. My ti ji ale nedáme! - Kvůli ní tu nejsem. - A co jinýho tady teda pohledáváš? - Chráním. - Chráníš nás? Ne, jenom tebe. Jenom mě?

Toho si cením, ale nepotřebuju tvou ochranu. Vysmahni! Jdeme! Eldridge. Cože? Benjamin Eldridge. Přecenil jsem svoje schopnosti... hodně. Jak to, že znáš to jméno, sakra? Podle tohohle. Musíme si promluvit.

A ty budeš poslouchat. - Jdeš? - A co s nima? Co s nima? - Bene! - Nech ho! Při lovu lišek, Danielsi, znič jejich noru, aby nemohly jít domů. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Počkat, počkat jaký poslední díl. To nemůže být poslední jinak umřu zvědavostí. Proč už není druhá řada? :-(

200

Odpovědět

to bude asi stranger z LV páč v předešlích dílech sem ho nepotkal ...

194

Odpovědět

Tenhle serial je super! :) Jen sem tu nenašel pilotní díl :) Ten taky mnohé vysvětluju. Tady je kdyby měl někdo zájem http://www.youtube.com/watch?v=Q9UwlAAnlmg&feature=related

190

Odpovědět

Krutý. Chci ten ranger armor!
Těším se na další řadu :)

180

Odpovědět

super díl!!

181

Odpovědět

Skvělý.

181

Odpovědět

Prosííííím.... další :DDDDDD

181

Odpovědět

Kdopak je asi ten strašně cool týpek v brnění?

183

Odpovědět

Sakra, takový cliffhanger, to snad ne. :D
Už se těším na další řadu. :)

192

Odpovědět

Skvělé! Jsem nadšený a zároveň zklamaný.
Těším se na novou sérii, jako nikdo jiný, a proto doufám, že se v budoucnu bude překládat stejně, jako první série. Mimo to, jak zmiňujete z dvojnásobným rozpočtem to teprve bude nářez!
Mrzí mě, že to už skončilo, protože to bylo dobré. Ano, v některých částech to bylo trochu slabší, ale jako celek velmi dobrý!
Doufám, že v podobném čtvrtečním scifi žánru budete pokračovat. Dovolil bych si navrhnout na překlad seriál, který lze najít na youtube The Silent City, o kterém jsem se už v minulosti zmiňoval.

191