LockerFallout: Nuka Break (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:6 537

Ve druhém dílu této série se Ben dozví víc o své minulosti, Twig se dozví víc o tajemném proroctví a jak s ním souvisí Scarlett a také se dočkáme slušné akce.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Má dokonalá! Proč jsi mě opustila? Nedal jsem ti snad víc lásky, než by kdo mohl chtít? - Nedal jsem ti všechno? - Vzal jsi mi všechno. Věřím, že osud Eastwoodu posloužil jako připomínka toho, co se stane, když mě neposlechneš. Jak jsi mohla zapomenout?

Zkus si to. Nevděk ti nesluší, má drahá. Bonnie! Jdi Scarlett umýt. Chci, aby vypadala co nejlépe. Jistě. - Můžeš mě, prosím, položit? - Budeš se už chovat hezky? Jen pokud tím myslíš, že ti mám nakopat zadek.

Pověz mi o svých přátelích, Bene. Kde jsi je potkal? Twiga a jeho tlustou držku jsem potkal na nějakém trhu, Scarlett zase v nějaké jeskyni. - Proč? Nezáleží na tom. - Nesouhlasím. Co tam sakra děláš? Radši se ani neptám. - Ty! - Zatancujeme si. Myslíš si, že když někomu usekneš ruku, tak se ti to nevrátí i s úroky?

Tak pojď, ty vyšňořenej hňupe. Kristepane! Co to sakra je? Proč to máš? Proč tohle máš? Nenechám tě umřít, dokud mi neodpovíš na moje otázky! Nevím, co jsem čekal...

Sakra! Co? Ne! Ne! Ne! Jsi vzhůru! - Kde je můj Pip-Boy? - Tady, promiň. - Díkybohu. - Promiň. Věci se tu ztrácejí. Chtěla jsem to schovat. Chvilku trvalo, než jsem to sundala. Dostaneš za to Nuka Colu.

. Toho znám! - Lamenti. Dřív obchodoval s Eastwoodem, je z Lockeru. Leonovi muži. Je to tu označené. Musíme to říct Ronovi. Na co jsou vlastně všechny ty jehly? Jen dělám pár testů. Jsi milovník Nuka Coly?

V mém Vaultu jsme nic jiného neměli. Dalo by se říct, že už je mou součástí. Jo. Před kolika dny že tě postřelili? Nevím, asi před dvěma. Fascinující. Vypadá to, jako by se to už týden hojilo. Měli bychom jít za Ronem. Jak dlouho už tu jsi?

Asi dva roky. Karavanu, se kterou jsem cestovala, přepadli, Ron mě našel v Pustině a přivedl mě sem. - A co Ron? - Nerad o své minulosti mluví. - Už se ani neptám. - Tak jo. Takže Twig? Zajímavé jméno pro kluka. Tam, odkud pocházím... jsem menšího vzrůstu.

A máš tam, odkud pocházíš, někoho, na kom ti záleží? Ani ne. Tak tady bydlí Ron. - Je uvnitř? - Jo, promiň. Ahoj. Obyvatele Vaultu tu nepotkáváme každý den. - Něco jsme zaslechli. - Je fajn, že už jsi na nohou. Já jsem Chris, tohle je Tim.

Pracujem s Ronem a tuhle hromadu betonu, které říkáme domov, vedem. - Rád vás poznávám. - Série 3000? Paráda. Mám dvoutisícovku. To s Eastwoodem mě mrzí. Touch Connors byl dobrý muž. Díky. Znal jste ho dobře? Když se někdo jmenuje Touch, nemáš na výběr. Ne na všem jsme se shodli, ale na otroctví jo, to v Lockeru netrpíme. Půjdem si to tu prohlédnout?

Tohle je Locker. Není to nic moc, ale jak říkal Chris, je to domov. Jsme mírumilovní lidé. Většinou staří a ti, co se sami neubrání. Suroviny z okolí tu chráníme před Nájezdníky, otrokáři a kýmkoliv, kdo by chtěl ubližovat ostatním. Ale jestli máte suroviny, proč je nepoužijete, jak navrhoval Raz? Nemáme dost technologie na to, abychom továrnu zprovoznili.

Naštěstí. Twigu, tomuhle já nevěřím. Technologie komplikuje jednoduchý a pokojný život. Ale co to proroctví? Není Leon na cestě sem? Leon věří, že jeho syn bude vládnout Západu, a myslí si, že tvoje kamarádka mu má být matkou. Hnus.

I kdyby se nám to tu podařilo zprovoznit, nic nám nezaručí, že by to zastavilo invazi. Konečně vzhůru! - Jak dlouho jsem mimo? - Asi 9,5 hodiny. To není zas tak zlý. - Nemůžu se hýbat! - Já vím. Jeden z efektů škorpióního jedu. Udělal jsem ti protijed, ale než ti ho dám zbytek, musíš mí říct, proč u sebe máš tohle.

Ty si to nepamatuješ, viď? Na tyhle kecy už jsem 150 let alergický! Celý svůj život slýchám tvůj příběh. Benjamin Eldridge, Vault 7. Roky dopředu ses zapsal do programu Vaultů. Mělo to být útočiště pro všechny lidi a jejich rodiny. Ale ty ses oženil až po zápisu.

Říkali, že nemají dost místa. "Ji místo mě," řekl jsi. "Ať si vezme moje místo." Do Vaultu 7 jsi ji dostal. Pak jsi odkráčel do pouště čelit smrti. Ale neumřels. Přežils. Stejně jako přežiješ tohle.

S tím divočením můžeš bojovat, Bene. Možná ne napořád, ale nějakou dobu jo. Jsi dost silný! Musíš být. Kdybys nebyl, tak bych tu nebyl. Jasně, vyspi se, jak dlouho chceš, kreténe.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč u tohodle dílu mám špatné titulky?

00

Odpovědět

Bylo tam nahráno špatné video, ale už by to mělo být opravené :-)

00

Odpovědět

Škoda,že Fallout 3 je taková herní legenda ve všech směrech a Fallout 4 je nudná s****a :-/

08

Odpovědět

To spis New Vegas by se dal pokladat za legendu, ale legendou pro me porad zustava Fallout 1 a 2. Fallout 4 neni spatna hra, akorat uz se vzdaluje od puvodniho formatu, pribeh je tam podle me dost slabej a to bylo vzdycky to nejlepsi na Falloutu.

30

Odpovědět

Tak nejak se nemuzu zbavit pocitu, ze uz tu druha serie byla taky prelozena nebo ne? protoze si ty dily fakt pamatuju a vim co bude v dalsich a to nejsou uplne nejmladsi.

00

Odpovědět

Na VideaČesky určitě ještě přeložena nebyla – ale na YouTube už nějakou tu dobu je.

40

Odpovědět

videacesky se po 2 letech probudily...

51

Odpovědět

To je snad dobře, ne? :-)

90

Odpovědět

+XardassJak se to vezme... :)

14

Odpovědět

+Seriál super, aleKlidně to rozveď :-)

40

Odpovědět

žeby synáček? :D

90

Odpovědět

Po 150ti letech?

00