HrdinovéFallout: Nuka Break (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:5 935

V předposlední epizodě 2. řady nás čeká spousta zvratů a obětí. Těšíte se na velké finále?

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Hej, Rone. Prý se mnou potřebuješ mluvit. Tím udělátkem, co máš na zápěstí, jsi mi zachránil krk. Jo, to ono občas dělá. Ale ty jsi mě tu zase nechal odpočívat a léčit. Přemýšlel jsem. Myslíš, že se tohle místo dá zase zprovoznit? Myslím, že ano.

Jo. Úrodná půda je na druhé straně údolí a čas se krátí, Danielsi. Potřebuji se připravit. Kde jsou Legionáři? Měli cestou nějaký problém. Mají zpoždění, ale jsou na cestě. Zvládnu to bez nich. Připrav muže a dostaň nás k úrodné půdě.

Pak připrav Scarlett na večerní obřad. Ochraňuj ji i tu zemi svým životem. Ano, pane. Vojáci! Pokud se v Lockeru něco byť jen pohne, než se tam dostaneme, vymažte ho z povrchu Pustiny. Twigu? Jsi v pořádku?

Jo, v pohodě. To, cos dneska udělal, bylo přímo hrdinské. Jen se snažím pomoct. - Proč tak smutně? - To se ti zdá. Vím, jak zprovoznit stroje. Jen nevím... - Počkej, ty víš, jak znovuzprovoznit stroje? - Jo. Budeme potřebovat tohle. Je to univerzální procesor.

Umí napájet většinu strojů. Jsi skvělý kluk, Twigu. Chci ti něco ukázat. Tak tady ji máte? Chtěla jsem ti to říct dřív, ale nejdřív jsem chtěla dokončit testy. - Co s nimi? - Vypil jsi ve Vaultu tolik Nuka Coly, že ti změnila DNA. Má na tebe léčivé účinky. Nebo aspoň urychluje proces léčení. To je šílené.

- Jak to tu vypadá? - Vím, jak přesměrovat napájení, ale... Leon a jeho poskoci se přibližují k označenému místu. Tam chtějí vzít Scar! Musíme ji zachránit. - To místo se velmi dobře brání. - Víš, jaká je nejlepší obrana. To jsi mi nemohl říct včera? - Musíš zůstat v klidu. - To nezní pravděpodobně. Taky mi to nepřijde. Podrž to.

- Jamesi! - Jo, tady. Twig říká, že ví, kam zavedli Scar. Chce na ně všechny zaútočit, aby ji dostal zpátky. Ví, že je idiot, že jo? Možná. Ale je to ten nejmíň sobecký idiot, jakého jsem kdy potkala. Tak, hotovo. Tohle sis zasloužil.

A po kom to asi mám? Blbečku. - Bez něj nic netrefím. - Tak nestřílej. Hej, Twigu! - Kdy jste to... - Když jsme se vrátili, někoho jsem pro to poslala. Opravila jsem to, co jsem svedla. - Díky! - To já děkuju tobě. Umíš se v tom pohybovat tiše, že?

Ne. Běžte beze mě. I když chci Scar zachránit, nejsem bojovník, jen bych to pokazil. A navíc můžu zůstat tady, pomoct Ronovi a zajistit... Fascinující. Jak to uděláme? Vezmu si staříka. Už jsem viděl ghúly zdivočet a tomuhle nezbývá moc času.

Zprovozni to tu. Až se vrátíme, bude tu pěkně horko. Hele, ohledně toho, co jsem říkal... Mrzí mě to, ale je to pravda. Toho muže jsem zabil, abych zachránil svou ženu. Ale nechtěl jsem. Už mě ale unavuje poslouchat ty kraviny o Nezištném Benovi. Víš, že ve Vaultu 7 neměl nikdo přežít?

Měl to být experiment, aby zjistili, jak dlouho lidé vydrží bez doktorů. - Ale Clem byla sestra. - A ten strážný to věděl. Proto ji nechtěli pustit dovnitř. Učila pak ostatní a zachránila spoustu lidí. Tím, že jsi ji ochránil, jsi zachránil několik generací. To jsem celý já. Jeden velký vtip. Celou dobu se starám o sebe a... Tu ironii je ale potřeba ocenit.

- Mrzí mě to, Bene. - To nemusí. Díky. Jsi moje rodina. Poslední, co mi zbyla. Na ničem jiném nezáleží. V pořádku. Scar? Potřebuju tvou pomoc. Musím se odsud dostat.

Chceš zničit život ještě někomu dalšímu? Zatracená hladká kůže! Hele, vím, že jsem tě podrazil. Zasloužím si to. - Ale bylo za tebe moc peněz. - Tak tu zůstaň a vyber si je. Proč mluvíš se mnou? - Zabijou mě. - Prima. Musím odsud.

Ale... Můžu odsud dostat i vás. Jak? Protože umím tohle sundat, aniž by to vybuchlo. Tak proč prostě neodejdeš? Sám to nezvládnu. Musí to udělat jedna z vás. Navíc kvůli ní musím být blízko. Já nikam nejdu.

Nikdo další už kvůli mně neumře. A co ty, krasotinko? Já chci domů, ale bez ní nejdu. Dobře. Já první. Všichni mají na krku výbušné obojky. Kdo to s ní je? Nějaký blbec z Eastwoodu.

Larry! - Střel ho do nohy. - Nemůžu, Scarlett je hned za ním. - Máš tu malou mřížku? - Jo. - Je asi centimetr široká a vede přes ni modrý pruh? - Jo. Tak na ni nesahej! Hned vedle je výduť. Tak na ni zatlač! To je ono. Díky.

No? Tak utíkej. Sakra. Tak pojď. Otoč se. - No tak! - Nejdřív ona. Jak chceš. Pojď sem. Nemůžu, Scar mu sundává obojek. Co? Bývalo to jednodušší. Bingo!

No teda, on jim pomáhá utéct. Jdu tam, kryj mě. Měl jsem tě zabít hned napoprvé. Hej, Benji! Zvoník z Nového Rena! Aport! - Dobrý, ne? - Drž zobák. Jděte!

No tak! Kryjte se! - Co budeme dělat? - Dostaň je do Lockeru. - A co ty? - Prostě jděte. - Bez tebe nikam nejdu! - Já taky ne! - Dostaň odsud naši rodinu! - Co? Ne, co to děláš? Ne! Scarlett, neboj se o mě, všechno bude v pořádku.

Benji! Tohle nemusíš dělat! Nebudeme se o tom bavit, Jamesi. Vypadněte! Bene, stůj! Stůj! Vrať se sem, ty parchante! Stůj! Bene! Bene!

Scar, musíme jít!

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Vypadá to jako by to načáteli youtubeři. Snadno převídatelné a nudné. 2/10 mrkviček pro morče

13

Odpovědět

Ha, CHYBA! Tištěný spoj ve Falloutu? Jednou ze zajímavostí toho světa je, že nikdy nebyl vynalezen tranzistor. Proto jsou ve hrách ve všem elektronky :)

120

Odpovědět

Já teda nevim ale když hraju hry na PC tak v něm určitě nemám elektronky ale procesor.

08

Odpovědět

Zdroj?
Nevím, jestli tam tranzistor byl/nebyl vynalezen, ale rozhodně vím, že gamma záření spálí NP přechody (ergo z tranzistoru zůstane jen kus křemíku) a proto je pravděpodobnější, že Velkou Válku přežily jen elektronky... ;-)

00

Odpovědět

+BurgJe to docela známé, tak třeba tady:
http://fallout.wikia.com/wiki/Divergence
Akorát oprava - tranzistor vynalezli pouze později. Což vyšlo patrně nastejno. :)

00

Odpovědět

Druhou řadou je příběh ukončen, když už třetí řada není?

01

Odpovědět

To se dozvíš příští týden :-)

30

Odpovědět

+XardassNemám rád zrušené série s neukončeným příběhem, tak že bych se na to ani radši nedodíval... Proto se tak blbě ptám :)

00

Odpovědět

+R3diV tom případě se nemáš čeho bát :-)

00

Odpovědět

3. sezona není co ?

30

Odpovědět

Bohužel, ale po skončení zařadíme krátký film Fallout: Red Star :-)

50