Fergie - Finally

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:219
Počet zobrazení:3 795

Tuto písničku sem dávám hlavně proto, že plno lidí má Fergie za nějakou rychlokvašku, která vůbec neumí zpívat. Nicméně před pár lety jsem ji viděl zpívat právě tuto píseň naživo na předávání cen Grammy a přesvědčila mě o tom, že má nádherný hlas, který dokáže v některých svých písních naplno prodat.

Přepis titulků

Už od chvíle, kdy jsem byla malá holčička, měla jsem jeden sen. Jako z Popelky. Bláznivý, jen co je pravda. Hluboko uvnitř jsem vždycky věděla, že ten den jednou přijde. Ale budu si muset počkat a udělat spoustu různých chyb. Vůbec jsem nechápala, co se to děje. Tu známou pohádku jsem nechala u ledu.

Procházím otevřenými dveřmi, které mě vedou zpátky k tobě. Každé z nich odemykají víc a víc pravdy. Konečně jsem přestala zakopávat o své mládí. Konečně jsem se v tobě ztratila. Konečně vím, že musím dospět. Mé bloudění konečně skončilo.

Konečně! Můj osud se teď může začít naplňovat. I když bude vypadat trochu jinak. Děje se něco krásného. Krásného. Ko... neč... ně...

nevypadá můj život tak špatně. Je to to nejlepší, co jsem kdy měla. Konečně jsem mu dala svou lásku. Konečně! Konečně! Konečně! Konečně! Konečně. Děkuji.

Dámy a pánové, pan John Legend! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já zbožňuju Fergie :)

180

Odpovědět

Pro Ká:
Trému bych do toho netahal. Tady se nebavíme o mamce s Jihlavy co si zpívá ve sprše nebo o nás co si zpíváme na Vánoce koledy ale o zpěvačkách,co berou mrtě peněz za svůj zpěv.

Kdo zpívá líp? K. Clarkson ,A. Lavigne a nebo např. Paramore - to je jen to, co mě teď napadlo.
Někomu to možná tak dobré nepřijde, ale faktem zůstává, že když slyšim písničku od některých z interpretů výše zmíněných, rozhodně si ji nepletu s jinejma a jsou pro mě originální - to je ale věc názoru...

181

Odpovědět

Tak pánové a dámy, ukažte mi teda, kolik lidí zpívá líp? Vy snad? Neřikám, že je jediná, kdo umí zpívat, samozřejmě existuje dalších x dalších dobrých zpěvaček. Zpíval někdo z vás někdy na veřejnosti? Můžu vám říct, že je dost lidí, co umí hezky zpívat a jakmile mají vystoupit před víc jak deseti lidma, vyjde z nich jen slabé pípání. Zpěváka nedělá jen zpěv, a pokud se vám nelíbí osobnost, je to váš názor, ale urážet někoho, jen proto, že to neni váš šálek kávy, mi připadá dost ubohý.
Mě se třeba dvakrát nelíbí a taky hned netvrdím, že neumí zpívat :D

200

Odpovědět

Na mě vždy působila dojmem lehké děvy co si hraje na zpěvačku. Pravdou je, že si o ní myslim i po shlédnutí videa v podstatě , to samé.

Takových jako je ona existuje XY (tím myslím především zpěv) a její hlas není ničím výjímečný a písně jsou v 99% neposlouchatelné.

Ať mě fanoušci Black Eyed Peas klidně ukamenují, faktem zůstává že když si pustíte rádio a poslechnete si jí , můžete si v tichosti říct "Zpívá stejně jako TA , TA , TA a TA"

181

Odpovědět

Ona nemá bělmo?

180

Odpovědět

Timstar: No. Třeba o melodii?

180

Odpovědět

bach .... nevim rpeco mam taku averzi nanu .. 1bodik za rychle nacitanie

180

Odpovědět

já: Asi tak nějak, prošla si to od začátku do konce :)

180

Odpovědět

jakou rychlokvašku? vždyť zpívá víc let než tady mají někteří uživatelé :D

180

Odpovědět

Esmo: Nemám psát, protože tvůj komentář byl naprosto mimo? :-) Nebudu tu radši nic rozjíždět, vyjádřil jsem svůj názor, ty jsi na něj reagoval způsobem, který je dost vedle a tak to necháme, ano? Děkuji.

180

Odpovědět

Fergie vždy 10/10 ať už v BEP nebo solově

180

Odpovědět

Flex: a o čem jiném by měli písničky být??! :D

180

Odpovědět

Tak to je asi poprvý, kdy zazpívala čistě :) jinak je to tak na 99 % vždy hrůza :)

180

Odpovědět

tohle mě docela zklamalo, znám spoustu lidí, kteří umí zpívat mnohem líp než ona...

180

Odpovědět

a ja pochybuju ze ten klavir hraje s playbacku :D vondrrr nepis dik :D

180

Další