The Grand Tour – Třetí řadaFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 14
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:98
Počet zobrazení:7 302

Po roce opět s menším zpožděním oproti předchozí sérii, konkrétně 18. ledna, odstartuje na Amazon Prime třetí řada motoristického zábavního pořadu The Grand Tour i s hlavními protagonisty, kterými jsou Jeremy ClarksonJames May a Richard Hammond.
K představení nové série musí zatím fanouškům stačit tento krátký trailer.

VYSVĚTLIVKA:
V záběru, kde Hammond autem srazí kartonovou postavu, jde o hudebníka The Edge z kapely U2. Clarksonovo konstatování "go over the edge" znamená "přejet Edge z U2" a zároveň "přejet okraj silnice" (vyjet z trati – narážka na Hammondovu vážnou havárii, při které se zbrusu novým supersportem vylétl ze závodní trati a utrpěl vážná zranění).

Přepis titulků

Ježíši. Celej se třesu. Asi budu zvracet. To ne. Pomoc! Vsadím se, že moje auto v takovýchhle kulisách vypadá elegantně. Hammonde! Nevím, co mají v plánu...

- Bojím se! - Vím jen, že to nebude fungovat. Vypadáš, že je ti zima! - Hammondovi tahle jízda docela jde. - To teda jo. Už jsem proti pár čůrákům jela, nikdy ale ne na nich. Do prdele! - Vyjel mimo trať! - Už zase. Jo! Tak to mě podrž!

Clarksone! Jakej máme rozpočet? - Menší než dřív. - Jo, na tohle stačit nebude. NOVÁ ŘADA OD 18. LEDNA Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak kolik supersportů Hammond rozbije tuto řadu? :D

00

Odpovědět

Tohle má být poslední řada nebo ještě jedna?

03

Odpovědět

Tak nic, Clarkson se vyjádřil, že drby o konci jsou s****a. Doslova. Ale stejně May říkal někdy minulej rok, že víc jak 5 let už nedaj. Jsou starý.

90

Odpovědět

+MainManJojo, May a Clarkson jsou už staří chlapi, táhne jim nějak přes padesát.

20

Odpovědět

+ass.ass.inHammond je taky starej, jenom si nechává barvit vlasy a hlavně bělit zuby :D

30