X-Men: Dark PhoenixFilmové a seriálové trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 14
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:5 742

Předtím než mutantí parta poputuje zpět k Marvelu nás čeká ještě jeden film s našimi známými mladými mutanty. Dark Phoenix se představuje v prvním traileru, co na něj říkáte?

Přepis titulků

Můžete mě dát do pořádku? Jean, s tebou není nic v nepořádku. Mysl je křehká věc. K tomu, aby se vydala špatným směrem, stačí malé pošťouchnutí. Charlesi, cos to udělal? Udržoval ji v rovnováze. Chránil jsem ji. Před pravdou?

Tomu se říká jinak. Přišla jsem pro odpovědi. Zdá se ti, že sem nepatříš. A máš pravdu. Nedokážou pochopit, co jsi zač. Mění se. V co? Nepřišla sis pro odpovědi.

Přišla sis pro svolení. Jean. 20TH CENTURY FOX UVÁDÍ Je plná hněvu a bolesti. Všechno se to dere na povrch. Jean se přestala ovládat, ale pořád je to naše kamarádka. Je to tvoje vina, Charlesi.

Svět je na pokraji zkázy. Mrzí mě, že jsem to nezastavil dřív. Vždycky tě to mrzí, Charlesi, a vždycky si připravíš proslov. Nikoho to ale nezajímá. Ještě máme naději. Nedělejte to. Je dobře, že se mě bojí. Viděl jsem zlo.

A vidím ho i teď. X-MEN: DARK PHOENIX 14. ÚNORA 2019 Překlad: marysol www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda, že Sophia Turner neumí moc přesvědčivě hrát.

202

Odpovědět

Nádhera, Konečne keď nie Dc tak aspoň Fox nesklame a dodá nám komixový film tak ako sa patrí-emócie, temná atmosféra, pocit, že O niečo aj pôjde. Žiadne infantilné vtipy a dúha na konci istotne nehrozí ako u Disney Marvel produkcie. Bože nech tento žáner temnejších komixových filmov nezanikne, nech nie je každý film podľa šablóny Ironman1, lebo to nám hrozí od Marvelu...

56

Odpovědět

Možná jsi to nezaznamenal, ale studio Fox teď už patří do walt disney.

11

Odpovědět

Co je to za skladbu? a nepiste ze cover od doors :) chcem ju ako zvonenie na svokru :)

00

Odpovědět

Darude Sandstorm

20