X-men: Budoucí minulostJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:264
Počet zobrazení:5 826

Čekání na Apokalypsu si zkrátíme vzpomínkou na Budoucí minulost.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz Jak měli skončit X-men: Budoucí minulost Ty jo. Viděl jsem rozpis. Letíte do Paříže? Chceme proniknout do další přísně střežené budovy a někoho zachránit. Což jsme vlastně právě... udělali s Erikem.

Víš ty co? Můžeš letět s námi! - Chceš se podívat do Paříže? - Já? Jasně, chlape! Fakt bys měl letět s náma. - Někdo jako ty by se nám strašně hodil. - Já ti nevím. Máma by mě zabila. Já jsem tvůj otec.

A říkám, že můžeš letět. Cóó? Ty seš můj táta?! - Ano. - A můžeme si o tom promluvit? Ne, odteď je to tabu. Nastup si. Proč to nejde?! Čauky. Držím ti krk, abys neměla hyperextenzi.

Co? Hyperextenzi! Zdravím! My jsme mutanti. A zachránili jsme tě. Tak na to v budoucnu pamatuj. Měj se! Takže jsme se vrátili v čase a díky Quicksilverovi jsme všechno spravili.

No, když ti nevadí, že jste tím vymazali svoje nejlepší dobrodružství... Vymazali? Logane, o čem to mluví? Timey wimey... Co já vím. Já si nic nepamatuju. Kdo vůbec jste? Podíval jsem se mu pod masku. - Je to Bruce Wayne.

- Ne! Jsem Batman! - Mazej odsud, kluku. - Fajn! Stejně je to tu zabitý. Je to tajný! U mě dobrý. Být superrychlej, vrátit se v čase, všechno zachránit... To je žůžo! - Budu to muset zkusit. - Jo, akorát chudák Kitty, která tam musela stát několik dní v kuse.

Já se snad pochčiju! To mě vůbec nenapadlo. Chudák malá. Každopádně dobrá práce. Víte, co bych udělal já, kdybych se vrátil v čase? Zachránil Kennedyho? Mít prezidenta mutanta by možná dost věcí ulehčilo. Nejspíš.

Ale já bych Logana poslal až do šedesátých... Když se poprvé potkal s Charlesem a Erikem. Mohl vám všechno říct už tehdá. To je skvělý nápad! Logane, připomeň mi za padesát let, ať tě pošlu zpátky! O 50 LET POZDĚJI A V ŠEDESÁTÝCH LETECH - Dobrý den, jsem Erik Lehnsherr. - A já Charles Xavier. Jděte do pí...!

Erik zabije Shawa! A dostane tě na vozejk. Chlapi, sednout! Jsem z budoucnosti. Musím vám toho strašně moc povědět. ZA NĚKOLIK LET Čau, borci! Krásný den na procházku!

KONEC Copak, zlato? Takhle se ti nelíbím? No... Vlastně, seš pořád docela kus! Neočumuj mě!

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Quicksilver je k******y OP postava, jinak jak prisli na to ze otcem je Magneto? Treba tvurci filmu udelaji fotra z nekoho jineho...

06

Odpovědět

Preto zo zásady necestujem v čase

180

Odpovědět

Tak nějak jsem doufal, že by Batman v případě možnosti vrácení se časem zachránil Roryho a Amy.

150

Odpovědět

Hezká reference na Doctora Who :D

223

Odpovědět

tak TOHLE je asi nejlepší Jak by měl skončit...to absolutně vystihuje všechno....spolu s Avengers 2 jsou to nejlepší Jak by měl skončit, absolutně povedené a přesné, protože přesně to stejné s Quicksilverem jsem si řikal v kině...

441

Odpovědět

Tys byl s Quicksilverem v kině? A co ještě říkal zajímavýho?

302

Odpovědět

Tady jsou 2 hostingy?
Toto a asi 5 dalších videí nevidím pokud jdu přímo na http://videacesky.cz, zatímco na http://www.videacesky.cz jsou.
Prosím o nějaké vyřešení.

41

Odpovědět

Opraveno, díky za upozornění. Byla to chyba kdy nám nefungovalo přesměrování.

20