Ti druzíFlaman (S01E08)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:6 518

Je to tady! Pravda o Flamanovi a o tajném projektu Gamba. V osmém díle seriálu se Flaman dostane do tajného výcvikového centra. Místa, kde se zrodily jeho super schopnosti. Co bude ale s Ezequielovým výcvikem? A co s jeho soukromým životem? Ztratí opět přítelkyni? A co přátelé? A byli to opravdoví přátelé? Menší oprava závěru 7. dílu, kdy se v 8. díle ukázalo, že "Ota Kubel 19" je ve skutečnosti "Otaku Girl 19" :)

Přepis titulků

Nadešel ten správný okamžik. -Jak se jmenuje jeho otec? -Jmenuje se Adán. Ale teď už opravdu ničemu nerozumím, máte stejné znaménko jako Adán... Kdo vy vlastně jste? Mám příkazy zadržet ho do dvou dnů. Na centrále už udělají, co uznají za vhodné. Však to znáš. -Je to jen dítě. -Ne pane učiteli, není. S Benem nejsi v bezpečí.

Já a moji lidé tě ochráníme. Pojď za mnou na místo odkud pocházíš. Co to je, kurva? Taková šílenost, ty vole. Trochu zvláštní tohle, ne? Navíc to tu trochu smrdí... Nevim... jak pipka mojí starý, ne? Bože, nevím, jestli jsem sem měl chodit. Ezequieli, poslouchej.

Jakmile projdeš těmi dveřmi, vše se změní. To, čím jsi dnes, nebo čím si myslíš, že jsi, bude zítra tvoje minulost. Poznat pravdu něco stojí. Nechat za sebou to, co bylo doteď tvůj život. Takže chlapče, zeptám se tě naposledy. Jsi ochotný se všeho vzdát? Ale, co moje máma? -A moje holka?

-O ně se neboj, budou v pořádku. My se o ně postaráme. Ale může se stát, že je nějakou dobu neuvidíš. -Jak dlouho? -To záleží na tobě. Jak dlouho ti bude trvat příprava. Hele, máš dvě možnosti. Vrátit se k tomu mizernému životu, k tvým pochybám a nebezpečí v tvojí situaci. Nebo tam jít a dozvědět se co a proč se ti to děje.

Poznat svoji skutečnou rodinu a tvůj potenciál s odborníky. Pro hodně lidí jsi důležitý a byl jsi už před svým narozením. -Ale proč? -To ti já nemůžu říct. Musíš vstoupit, aby ses to dozvěděl. Ale co když se rozhodnu vstoupit, všechno se dozvím a nakonec odejdu? Odhalíš identitu dalších, kterou musíme udržet v tajnosti. Musel bych tě zabít.

Vždyť jsem ti ani neviděl do tváře. Čekám, že se rozhodneš správně. Dobrá, tak nic. Jdu do toho. Nechci trpět dalších 5 hodin v autě zpátky. -A protože potřebuju chcát. -Jistě. Vítej. Až po tobě. FLAMAN 8. DÍL - TI DRUZÍ Máte tři nové zprávy.

Zpráva číslo jedna. Koukáš na zápas? Nadešel ten správný okamžik. Zpráva číslo dvě. Bene, tady Alfrédo. Kde jsi, chlape? Zmeškal jsi partii Živých upírů. Nic, zavolej mi ty. Zatím. Zpráva číslo tři. Benjamine, tady učitel Rosales.

Doufám, že je to ještě tvoje číslo. Nevím, jestli to už víš, mají toho kluka. Viděl jsem ho, jak nastupoval ke Cainovi do auta, dobrovolně. Nevím, jestli jsi to nestihl, nebo... ...tě zabili, proboha? Bejnamine? Zvedni ten telefon. Noe, jak rád tě vidím. Nezdá se, brácho.

Proč mi nezvedáš telefon? Proč mluvíš takhle? Hodiny výslovnosti mě stály balík. Teď mi lidi mnohem víc rozumí. No dobře, taky je to víc sexy. Hele, poslouchej. Šepty, šepty. Přijde mi to trochu zvláštní. Dobře a jak to, že ti neodpovídám na telefon?

Před dvěma dny jsem ti nechal zprávu na záznamníku. A říkal jsem, že nastal ten správný okamžik. Jo, to jsem slyšel. Ale nepoznal jsem tě. Podle toho automatickýho hlasu, jsem si tě spletl s automatem. Takže sis přišel pro Flamana? Pro Flamana? Ano, asi jo. A taky proto, jak jsme se bavili... Takže to fungovalo!

To svolání. Bene, o čem to mluvíš? Hele, Noe, prosím tě, mluv normálně, bez přízvuku. Bože, nepruď, ty vole. Tohle bude pěknej průser. -Takhle? -Jo. -Přidám pár Z a lepší? To jsem přesně chtěl, můj brácha Noe se vrátil. Dobrá, to bylo povolání k akci. Asi tak před měsícem jsem potkal jednoho kluka a ten má všechny schopnosti.

Teda zatím je všechny neobjevil, ale musí je mít. A já jsem vymyslel plán, aby se proslavil a abysme se všichni zase sešli. Počkej, počkej, ty vole. Tys využil toho kluka, abysme se všichni sešli? A kde ten kluk je? No, toho vzal Cain.

No jasně, zatraceně dobrý plán teda. Takže riskuješ bezpečí jedinýho, kdo nám může pomoc? Protože televizi mají všichni i Gambii mají televizi, Benjamine. Všichni plazmy. Jseš prostě blbej, Bene. Dobře, nic se neděje. Víš, že jsem trochu vznětlivý a... -Nemusíš mě urážet. -Jseš blbec, přesně to jsi. Jseš zatracenej blbec, prostě furt stejný.

Nikdo další nepřijde, všichni mají svoje životy. My dva jsem jediný ujetý, jseš marnej a kecal. -Nenadávej mi! -Nadávat ti je málo, tobě spíš rozbít ten přiblblej ksicht, ušoplesku. Utrhnu ti ten prst, počkej! Bez prstu nejsi nikdo. Pusť mě. Všechno při starym. Vy mě nikdy nepřestanete srát.

Lily. Pardon. Až tu přestanete blbnout, musíme vymyslet, jak vyřešit tuhle sračku. Vrátila ses k pití! Nechodila jsi na AA? -Proč tak mluvíš? -Proč tak mluvíš? Sakra, takže jsi nechodila na anonymní alkoholiky! Jo, chodila, depkařila z toho a musela pít.

Před třemi lety jsem přistěhovala do čtvrti, vdala se a založila kadeřnictví. Rozvedla se. Jenže náhodou sestřenice mýho ex je kámoška toho super hrdiny. Musíme ho odtamtud dostat. Můžeme jít trochu tam? Je mi blbě z těch blitek. Víš, co je nejhorší na novodobých zombie? Že můžou běžet.

Ale když jsou shnilý po dvou krocích jsou bez holeních kostí. -Jsou mrtví. -Ne, to nejsou. Jsou nakažení. Proto můžou běžet, jako šílenci s pěnou u pusy. S červenýma očima. Jasně, protože jsou dalekozrací a mají hlad. Ne, ne, počkej. To je sociální kritika. Promiňte, vracíte o dva dny později. Poplatek jsou 3 eura. Tři eura, to vážně?

Možná ti dám tři rány, krávo. Nezlobte se, ale to jsou pravidla video klubu. Nezlobte se, ale to jsou pravidla video klubu. Něco ti řeknu, jo? Tenhle film je pěkná sračka. Taková sračka, že mi nechala následky na mozku. Jasný? Takže, co s tím uděláme? Budeme v pohodě, ne? Poslyšte, paničko.

Poprosím vás, zaplaťte tři eura a odejděte. Co to meleš, hlavoune? Hele! Tady, vezmi si 5 babek a zbytek si nech, ale pusť mě, prosím. Pusť mě, prosím. Lituju slečinko, ale donutila jste mě. Teď odejděte. A ty drž hubu, nebo ti spálim okna, krávo. -Poslouchejte, slečinko, myslím... -Ty drž hubu, ksichte. -Jsi v pohodě? -Jo, jasně. Vezmu si tohle.

-Klasiku. -Ano. Přesně tak, šílený. Tetka se už dva dny neobjevila v kadeřnictví, ani aby otevřela, nic. Jsem myslela, že je na czechteku, ale... začínám se o ni bát. Prdele, kočí, zase bez fachy. Pěkná dřina, takhle krize, ne? Žádná krize, Trini.

Teta ti chlastá. Ticho, ticho, mrkej na Yoli. Ta je mi tak odporná. Trapná blbka to je. Pěkná svině to je, dostala od tlustý Rocie, -že čuměla po Jonathanovi. -Bych ji zabila. Krávu jednu blbou. Ti říkám, jednou jí něco řeknu, že se dohromady nedá. -Jak se máš, Yoli, holka zlatá? -Jak ty kočko? Mám na spěch, letím.

Nazdárek, pičo. Sluší ti to. -Odporná. -Si piš. No a co ty? Jak to jde se Zequim? -Pořád zabouchnutá? -Vlastně zase jo, kočí. Hele on mi vysvětlil, proč musel bejt mimo. Důležitý důvody ti přísahám. Nemůžu ti nic říct, i když jsi moje friend forever, je to tajemství. A ty víš, jaká jsem já na tajemství.

Že Zequi je Flaman, co? -Jak to můžeš vědět? -Řekl mi to Chiclana, ten už neudrží nic. Konečně! Tolik jsem si přál tě vidět. Ne, větší důraz a sílu! Takže... Ó konečně... vždy jsem si tě přál poznat! Trochu přehnaný, ne?

Ne, dobrý to je. Usmíváš se u toho? Pane, představuji vám Ezequiela Ferrera, Adánův syn. -Jak to jde, pane? -Ó konečně vždy jsem si tě přál poznat! Posaď se, prosím. Teda, ta podoba s otcem je ohromující. Pardon, jmenuji se Vega, Luis Vega.

Ředitel naší organizace. -Těší mě, jsem Ezequiel a... -Já vím, vím všechno, chlapče. Už roky čekám na tento okamžik. Haló? Je to opravdu on? Chci seznámit. Ano, promiň. Tohle je Esther. Tvoje teta Esther. To mám radost, synovec! No, taky mám radost, že dělá světu radost mě vidět ale já furt nevím, o co tu jde, jasný?

Ten je krásnej. A má dva kazy. Samozřejmě Ezequieli, máme si toho hodně, co říct. Musím ti hodně vyprávět a vysvětlovat. Jen chvíli. Ten pocit, že konečně poznávám vyvoleného! Předpokládám, že ti strýc Cain už něco naznačil, nebo? Vlastně nic moc. Jen tak zhruba, takže by se hodilo, kdyby mi to někdo vysvětlil pořádně.

Proto jsi tu. Dal by sis něco? Kafíčko, limonádu, nebo třeba dorta? Kubíčko, to jo. A šunku. Skvělé. Caine, prosím oznam, že začneme. Připoj projektor a přines filmy o Adánovi 001. -A pošli nám číšníka. -Ano, pane. Jistě, Ezqueli, mám otázku.

Jak ti připadám s tou holí. Dělá ze mě... všemocnýho? Dělá ze mě... padoucha? Popravdě z tebe dělá... pajdavýho.

Promiň, Alfréde, předpokládám, že máš pro to vysvětlení, ale... proč očicháváš DVD Posledního mohykána? Co to povídáš? To ne, já... Ah ta láska... Nakažlivá to nemoc. Mlčte, to ne. Prostě je to výbornej film. Nesouhlas. Podle mě je dost přeceňovaný a... Kdo je to?

Otaku Girl, 19 let. Pár dní si s ní píšu máme dost společnýho, je to super holka. Je dobrá? To je fake. -Bože. -Co je? Říká, že se chce sejít a ráda mě pozná. -Poslals jí cizí fotky?

-Ne, to ne. Poslal jsem svoji z loňského veletrhu Manga. Na ní jsi za Naruta? Kurva, tohle bude láska! Ne, ne. Nemůžu se sejít. Co? Alfréde! To je příležitost vidět opravdovou vagínu. Ano, byl bys z nás čtyř první. To ne, navíc mám spoustu práce a odpoledne mám plný. Budeme hrát u Maura doma Lovce zombi.

-Zadržte ho. -Co? Pusťte mě. Rád bych se s tebou dnes sešel. Rád bych tě poznal osobně. XD Poslala ti zamilovanou emotikonu. Dobře, sejdeme se na vhodném místě. XD DDD V Transilvanii, ty budeš pracovat a my budeme dělat normální zákazníky.

-Morálně tě podpoříme, Alfréde. -Ne, v Transilvanii ne! V Transilvanii v půl osmé. V tuhle dobu randí děti, ne? Mně končí směna v osm. Hele!

Dobře, budu tam. Už jí nepiš. Budeš mít na sobě čelenku Naruto, abych tě poznala? XD Jé, ta je roztomilá. Dělej, Gabrieli, řekni jí něco vtipnýho, rychle. Už jí nic nepiš. Vezmu můj Zápisník smrti, kdyby to nevyšlo podle plánu. Blbečci.

Nemáš zač, blbečku. VZNIK ORGANIZACE GAMBA 26-6-1961 ADÁN 001 V roce 1968 započal smělý plán blízké spolupráce oddělení vojenské biologie a mladým kouzelníkem Josem Palomo, známým jako Pepa Power. Chlapcem, který si vydělával cestováním s cirkusem. Pepa Power zná neuvěřitelné tajemství. Má super schopnosti typické pro hrdiny amerických SCI-FI.

Studie této lidské evoluce inspirovala projekt Gamba. Projekt Gamba vede mladý úředník Vega, který pevně věří v lepší lidský život, díky pokusu. Očekává přínos v moderní transplantaci, či regeneraci již mrtvých buněk. Nabízí se také možnost super mužů ve službách Španělska. V roce 1969 byla připravena laboratoř k umělému oplodnění ženy super spermatem Pepy Powera.

Naše odvážná soudružka vědkyně byla první dobrovolnicí svolnou k testu. Naneštěstí nedopadlo vše nejlépe. Spermie zázračného Pepy Powera byly příliš silné pro vajíčko lidské samice. Po strašné ztrátě a dalších čtyřech následujících se v roce 1970 konečně podařilo oslabit Pepovo sperma a došlo k oplodnění ženy.

Šťastlivkyní byla Maria Flores, slibná studentka práv a oddaná žena. Po 12 měsících se narodilo krásné, pětikilové dítě. Nepochybně jeden z největších úspěchů španělské vědy. Dítě se jmenuje Adán, možná první z opravdových hrdinů, které zachrání naše zítřky. Tohle je v podstatě historie Gamby. Otázky?

Chlape, tolik informací najednou musí normálnímu člověku odvařit mozek, ne? Nebude z toho zkouška? Později nás donutili udělat ještě jeden firemní dokument, firemní politika. Samozřejmě je vysoce utajený. Caine, pusť tam play. Chtěl bych poděkovat panu Vegovi a hnutí Gamba za to, co dělají pro mě a pro pokrok moderní medicíny.

Já jsem pouze světský člověk, který chce pomoci a být něčím víc. Ale vím, že dobré úmysly umím ocenit. Pepa Power je bezpochyby velice mimořádný člověk. S neobyčejnými schopnostmi a jedinečnou genetikou je považován za zázrak přírody. Už více než před 20 lety začala jeho spolupráce s vojenským biogenetickým projektem Gamba.

Odmítl jsem, aby jména mých dětí byla náhodná. Konec konců jsou to moje děti. Žádal jsem, aby jména byla biblická. Jak přikázal Bůh. Dali na mě a začali od začátku. V oněch letech vyvrcholila fáze kontrolované porodnosti. Díky Pepovi byla každých 13 měsíců oplodněna jedna žena.

Dodnes se díky experimentu narodilo dvacet dětí. Žily s biologickými matkami do svých deseti let, pak vstoupili na Gamba internát, kde se učily svým schopnostem místo, aby se bavily, jako ostatní děti. Dvacet od sebe odlišných sourozenců mělo jedno společné, nadpřirozené schopnosti. Od dvacátého výročí začal prvorozený Adán, pro kterého měl Pepa slabost, létat.

O třináct měsíců později, ovládl i jeho bázlivý bratr Cain nadlidskou sílu. Dva dny před oslavou narozenin třetího potomka Lily odletěl Adán při běžném tréninku a už se nevrátil. Narozdíl od otce děti vždy rozvinuly pouze jednu či dvě schopnosti.

Některým jsou spíše na obtíž. Původ... Po tom všem jsme o tvém otci nikdy víc nevěděli. Až jsme před několika lety, našli tvoji matku. Nevíme, proč odešel. Ale byl to začátek konce. Pár let nato uteklo pár rebelů a všechno zničili.

Laboratoř, vybavení, dokumenty v kartotékách. Jedním z nich byl tvůj strýc Ben, nebezpečný vrah v kůži beránka. Měl jsi štěstí, že tě Cain našel včas. Uragány, zemětřesení, tsunami a atentántů za posledních 20 let jsou hrůzné hříčky této partičky. Padlí, hipíci.

To je síla, brácho. Měli snahu tě zlákat, vzhledem k obnovení programu Gamba, díky štědrému a důležitému patronovi, kterého brzy poznáš. Nyní jsme soukromá společnost. A ve skutečnosti s námi spolupracuje mnoho tvých strýců. Chceme dál pomáhat lidem, Ezequieli. Nic víc. Proto tě potřebujeme na naší straně.

Tvá genetika je dokonalá. A tvá síla nás může ochránit před padlíky. -A můj fotr byl jeden z nich? -Tomu nevěřím. Tvůj otec byl dobrák. Nikdy by nedovolil žádnou z katastrof, kterou zavinili. -A co ten Pepa? -Tvůj děda. Je v komatu.

Před mnoha lety si dal v neděli siestu a už se neprobral, chudák. Udržujeme ho živého na přístrojích. A věříme, že se jednoho dne... probudí. No dobrá, chápu, že je to najednou moc informací. Ano, měl by sis odpočinout. Přemýšlej o tom chvíli, doprovodím tě na pokoj.

O čem to mluvíš, ty vole? Moc to zatím nechápu. Nemusíš se bát, Ezequieli. Zítra se uvidíme. No tak jo, ale... kdy mi vrátíte mobil a peněženku? Brzy, jen si ověříme, že je vše v pořádku. Vidíte, pánové, ekonomické problémy této země napraví návrat k feudalismu, včetně práva první noci.

Promiňte, pane Santo, máte důležitý hovor. Děkuji, omluvte mě. Poslouchám. Už ho má? Je jisté, že je to on? Dobrá práce. Teď ho vymačkáme, jak citron.

Uvidíme, jestli se mi vrátí moje investice. Výborná práce. Tak ho mají, doktore. Třetí generace, gratuluji pane. Doufám, že se nám to tentokrát povede. Jaká radost, ty vole. Tohle musíme oslavit, doktore. Dejte si skleničku, jointa, šáhněte si tady na kozu. Děkuji pane, to nebude potřeba.

Jdu na blok, udělám si pár testů. Nebuďte tak stydlivý, doktore. Mákněte si. Vážně ne, pane, nedělejte si se mnou starosti. Šáhni jí na kozu. Takže tam přijdeme převlečení za skauty s motorovými pilami. Můj plán by byl blbej, ale ten tvůj je na hovno, Bene. Ty máš ksicht na hovno.

Ty shit face. Cos to řekl? Shit face? Hele! Tvůj plán je shit face, přesně tak by vyšel. Bene, tvůj plán je shit face. Tak pánové, konec mazlení! Blbci, to vás nenapadlo, že tam nemůžeme jít sami? Noe, k tvojí schopnosti potřebuješ ještě tak tři lidi. Co když nás dostanou? A ty, Bene?

Můžeš léčit. Ale to je tak poslední možnost našeho plánu. Já se můžu stát neviditelnou. Potřebujeme další lidi. Někoho, kdo nám je pomůže fakt zničit. Někdo, kdo bude pecka. Někdo s boží schopností. -Nemáš na mysli... -Přesně toho. -Víš, co ti řekne?

-Jasně. Jo, tak dělej, povídej. No co? Vy myslíte Abela, je to tak? -To je šílenost. -Je jedinej, kdo může pomoc. -Co vám naleju? -Nene, takhle to nemáš říkat. Nechte to, jsme tu sami, ne? Nechtěj, abych si musel říct o knihu přání a stížností. Dobře. Dobré odpoledne, vznešení rytíři musíte být unavení z jízdy na koni po zaprášených loukách.

Mohu vám nabídnout lahodný mok, abych uhasil vaši žízeň? Ó děkuji, služebníče, nalej nám tvou nejlepší kolu bez cukru. Je 7:50 hodin. Alfréde, omlouvám se za zklamání, jsem Otaku Girl 19.

Co, ale... Mám menší prsa, než na fotce. Lhát ti nebudu. Tohle byl jediný způsob, jak tě bezpečně kontaktovat. Už dávno tě chci varovat před nebezpečím. Je pozdě, možná až moc pozdě. Ale co se děje? Dělej, řekni přátelům, ať jdou k nám. Jedná se o Ezequiela.

Je v nebezpečí, potřebuje naši pomoc. Servírko! Pardon. Dejte mi gin s grenadinou. Dvojitýho. Bude to dlouhý povídání. Jsme detektivové Martinez a Garcia z Detektivní kanceláře Garcia. -&Martínez. -Volali jsme na policii, ale za pohřešovaného ho prohlásí až za 48 hodin.

48 hodin, to je barbarství. Jestli Ezequiel přistoupí na jeho hru, jsme v nebezpečí. Ale co myslíš, že s tím uděláme my? -Říkáš, že je to mocná společnost. -Moc není potřeba. Další kluk se schopnostmi -jim utekl. -Kdo to je? Kluci, unesli nám Zequiho. Cože?

Tohle je nějakej film? Brácho, musíme zachránit Zequiho! Musíme zachránit Flamana! přeložil: lukan_cruz www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jeden z nejzábavnějších seriálů a navíc bezkonkurenční titulky. Těším se na každej novej díl.

Skvělá zápletka, vtipný dialogy, amaterské zpracování - vražedná kombinace :-)

201

Odpovědět

Díky za překlad, povedený seriál, co si zaslouží aspoň 9 hvězdiček :-)

211

Odpovědět

Ahoj, díky za komenty! Doufám, že se bavíte stejně dobře jako já. Úvodní píseň je od Blindfall - Alive. https://www.youtube.com/watch?v=AFmy3d-6h6A

141

Odpovědět

Tak Lukan vidíš. Som ohromne rád že to má tak nízke hodnotenie lebo si ho zaslúži. Hlavne mi je ľúto tvojho času a ľudí (teda po väčšinou pubertiakov lebo šak dospelý jedinec toto hádam ani nieje schopný pozerať). Pre hejterov typu: dávaš jednu hviezdu bez pozerania- omyl, ja som si pozrel jednu minútu a raz dokonca skoro pól dielu(doteraz toho ľutujem)no a stále to má hodnotu tej jednej hviezdičky. Existuje toľko vtipných, naučných, ducha pozdvihujúcich videí tak keby si začal prekladať niečo také možno by bolo lepšie. Ty vieš že si tvojej práce cením len by to chcelo preorientovať na kvalitnejší obsah.

129

Odpovědět

To že něco považuješ za kvalitativně horší ještě neznamená že to skutečně horší je.

131

Odpovědět

Inak ono je to už ukončené alebo to ešte vychádza ? By ma ranilo kebyže tam je pauza.

61

Odpovědět

Je to ubožáctví. Kdybysme jim to hvězdičkovali jedničkou u těch jejich přiblblých Conanů atp., mohli by se posrat a byli by rozhořčenost sama... :)

Každopádně co je to vlastně za titulní song? Zas něco od 4got10?

141

Odpovědět

Zmrdi, co tomu dávají hvězdu bez podívání... Doufám, že si to překledatelé neberou k srdci.

291