Jak se dostat přes francouzskou imigrační kontroluFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:5 411

Eiffelovka, bagety a makronky. Potřebujete znát ještě něco dalšího, abyste se dostali do Francie?

Poznámky:
André the Giant je známý například svou rolí v pohádce Princezna nevěsta.
Thierry Henry je bývalý profesionální francouzský fotbalista.
Harder, Better, Faster, Stronger (doslova tvrdší, lepší, rychlejší, silnější) je píseň francouzského dua Daft Punk.

Přepis titulků

Bonjour, než vás pustíme do Francie, musíte odpovědět na tyto otázky. Budu se ptát anglicky, ale nebudu z toho mít radost. Otázka první. Co je francouzský národní sport? Protesty. - Kdy Francouzi obvykle obědvají? - Mezi devíti ráno a pěti odpoledne. - Největší francouzský export? - Pasivní kouření. - Jak se obvykle říká lidem z Paříže? - Nezdvořáci. Jaký francouzský monument navštěvují miliony lidí?

Sochu Svobody. - Největší francouzská filmová hvězda? - André the Giant. Jmenujte francouzského šampiona v házené. Thierry Henry. Proč je francouzská hymna vnímaná jako nejlepší na světě? Protože je Harder, Better, Faster, Stronger. Jak se jmenuje temperamentní francouzský model, co se pořád hroutí? Renault 5.

Který francouzský vynález prolil spoustu krve? Žiletka? Jak se nazývala obranná linie u německých hranic v 30. letech? Naivní. Kdo šel až moc daleko do Ruska a musel se rychle stáhnout, když se situace obrátila? Marine Le Penová. Která francouzská menšina je spojována s konzumací drog?

Cyklisté. Kam chodí Francouzi rádi po dlouhém pracovním dni? - Za sousedovou chotí. - Výborně, prošli jste. - Takže můžeme jít? - Zítra vám dám vědět. - Musíte to zpracovat? - Ne, jdu na oběd. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U Thierryho Henryho je ještě důležité, že je zde zmíněn jako nejlepší házenkář (handball player), protože v roce 2009 díky jeho hře rukou (handball) v rozhodujícím zápase s Irskem, Francie postoupila na mistrovství světa.

60