Vakcína, kterou skutečně potřebujemeFoil Arms and Hog

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 19
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:85
Počet zobrazení:4 861
Covid necovid, tuhle vakcínu by občas potřeboval skoro každý.

Přepis titulků

Po revoluční vakcíně proti covidu-19 jsme vyvinuli novou vakcínu, která řeší ještě větší problém, kterému společnost čelí, kreténství. Tzv. „vakcína soudnosti“ je z 95 % efektivní jako prevence proti zhovadilostem. Začneme ji podávat co nejdříve. Kdo ji dostane a kdy? Tome? Sestavili jsme seznam rizikových skupin, které jsou náchylné na nedostatek soudnosti.

Například: Lidé, co si stříhají nehty v obýváku. Lidé, co si v práci v mikrovlnce ohřívají makrelu. Lidé, co v sousedské skupině na WhatsAppu přejí někomu vše nejlepší. Teď to musí udělat i všichni ostatní. „Pate, vše nejlepší!“ Já ho ani neznám! A o 50 upozornění později už nikdo neví, že jsem potřeboval plochý šroubovák. Vývoj vakcíny nám popíše doktor Pat Buckley.

Doktore? V klinických testech byla lidem s minimem soudnosti podána vakcína ve formě pohlavku a promluvy do duše. O dva měsíce později následovala posilovací dávka ve formě pořádného kopance do zadku. Vakcínu budou podávat jen lidé, kteří jsou k tomu trénovaní a kvalifikovaní, v tomto případě irské matky. V podávání vakcíny jsou skvělé, jak v promlouvání do duše, tak v nakopnutí.

Velká část z nich si přinesla vlastní vařečky. Armáda začala předběžně očkovat řidiče s personalizovanými espézetkami, lidi, kteří se na párty vytahují, že umí slova k rapové písni. - No… - Ano, první sloka stačí. Chápeme. Znáš ta slova. - A když začnou dělat i ty pohyby… - To… První vzorky vakcíny přiletěly dnes.

Sám jsem byl naočkován. A odteď už nebudu nechávat použité pytlíky od čaje v dřezu, a to několik měsíců, možná i let. O vývoji situace vás budeme i nadále informovat. Zatím se opatrujte, bůh vám žehnej a trochu té soudnosti… A nyní středně rizikové skupiny: Lidé, kteří dělají po pití čaje tento zvuk: Mohu se zeptat?

Platí to i pro polévky? Polévky jsou samostatná kategorie… U polévek tento zvuk příliš neslýcháme. Spíš tam slýcháme: Má sestra Noreen je hrozně… - Je hrozně hlasitá. Když jí polévku. - Co dělá? Když jsou v polévce kousky zeleniny, tak je to mnohem horší. - Něco o kouscích zeleniny tu máme.

- Je to taková prskací polévka. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář