Fotříci hajzlíci #1 – Na pískovištiFotříci hajzlíci

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 6
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 750
Počet zobrazení:19 808

Otcové to se svými ratolestmi někdy nemají jednoduché...

Pokud by vás zajímaly zmíněné dětské pořady a hry:

Octonauts (Disney Junior) Scuba Dots (BabyFirstTV) Bubble Guppies (nickelodeon) Dora the Explorer (nickelodeon) Go, Diego, Go! (nickelodeon) Jake and the Never Land Pirates (Disney Junior) Sophia the First (Disney Junior) Yo Gabba Gabba (nickelodeon) - mrkněte a pochopíte, proč to Jessica nesnáší ;)

Přepis titulků

Nebij ho, nebij ho! Žádné bití, prosím! - Můžu si přisednout? - Klidně, kámo. I když bych si přál, abys byl pohledná mamina nebo chůva, která udrží tajemství. Kterej z těch roztomilých malých parazitů je tvůj? - Ten černej. - To dává smysl. Nejez ten písek! NEJEZ ten písek! Nebij ho! Nebij ho! Tamten je můj.

Vidíš? Ten kluk, co právě mlátí mimino. - Kolik mu je? - Mně je to jedno. Tyhle sra*ky si pamatuje žena. - Tvůj kluk je docela fešák. - Dík. I když je to holka. Mám dceru. - Proboha. - Jo, prostě jí ještě nerostou vlasy. - To je Star Wars tričko? - Hádej co? Nejradši má epizodu "Klony útočí". - Ta je nejhorší. - Jo, hrůza. - To je děs. Zkoušels Oktonauty? - Jo. Bez úspěchu. - Mně se líbí. Co Tečky pod hladinou? - Ty nesnáší. - Mořské víly?

- Ne. - Dora? - Ne. - Diego? - Extra nesnáší. - Jake a piráti ze Země Nezemě? - Nesnáší. - Sofie První? - Ne. - Hej, Gabba Gabba? - Hej, nejvíc nesnáší. - To všechno nesnáší, ale miluje Star Wars?! Je to strašný, prožívám peklo... - Jak se jmenuje?

- Jessica. - Aspoň má normální jméno. - To jo. Nemám rád rodiče, co dávají dětem jména podle měst. Brooklyn, London... Co bude dál? Pojmenují holku "Příště anál"? Jo, s takovým jménem jí nezbyde, než se do toho města přestěhovat a kouřit ptáky. Přesně. Jsem rád, že nemám holku, určitě by z ní byla děv*a. - Co dělá tvá žena?

- Utrácí mý prachy. Co ta tvoje? Já nejsem ženatej. Co? Jak je to možný? Byla to moje holka. Zapomněl jsem ho vytáhnout... Jo, takhle vznikají děti... Nelhala ti, že bere prášky? Ne, je to můj vlastní malej omyl. Všechna děcka jsou omyly. Kéž bych se jí na prášky zeptal... - Budeš tu i zítra? - Jo, pokud se Bůh nesmiluje a neumřu ve spánku. Tak to se nestane.

Budu žít dost dlouho na to, abych mu zaplatil školu a gay svatbu. - Vidím tě! - Nejez ten písek! - Vidím, že jsi na klouzačce! - Hej, zlato, ne- Sklouzni se dolů, sedni do autíčka a jdeme! překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já dokážu pochopit jakýkoliv humor, ale když čtu ty komentáře, tak si říkám "Chudáci vaše děti..."
Kde je ta rodičovská láska?

318

Odpovědět

své děti miluji, ale aby mě z nich nehráblo, a nepoškozoval je, musím někde něco pochehtat :P

00

Odpovědět

No tak teda na Yo Gabba Gabba ať mi nešahají, to teda ne, Party in my tummy je největší hitovka co znám!
Ale jinak super sranda, video je boží. Ty komentáře tady mi přijdou trochu mimo mísu, vzhledem k tomu, že tohle je jen černý humor s milým podtextem a ne videoesej na téma zbytečnosti dětí...ono přiznejme si, nikdo z přítomných by tady nekomentoval kdyby nebyl tím ničemným "úpichem" vlastních rodičů, ale po těch 20-30 letech, "co se starali o vaše sračky", jim to zkuste říct a uvidíme jak se na to budou dívat oni :D
PS: tohle není komentář holky, která se nemůže dočkat až si udělá vlastní, fakt že ne, ale umím si toho vážit dost na to, abych se dovedla slušně vyjadřovat. Rodina je vážná věc.

191

Odpovědět

Řeknu vám tohle, kde vzniknul ten nápad že narození dítěte je zázrak? Ten seminář jsem prošvihnul. Je to zázrak, narození je zázrak! Ale není o nic víc než jíst jídlo a přikusovat hovno z vlastní p****e. Je to chemická reakce to je celý co to k***a je.
Víte co je zázrak? Vychovat dítě aby nemluvilo v divadle. To je zatracený zázrak
Není zázrak že každých 9 měsíců může yin yang vyhodit ukňouranou hromadu na povrch planety.
A jen pokud jste neviděli statistiky svobodných matek, zázraky se šíří jako požár.
Aleluja, karavanové parky i obecní garsonky po celém světě se plní zázraky!
Jako když žába klade vejce.
"Podívejte na všechny moje zázraky! Plnim svůj karavan jako krabičku sardinek! Víš co by byl opravdový zázrak? Pokud bych si pamatovala jméno tvého otce. Asi ti budu muset říkat Řidič Dodávky mladší. To je všechno co si pamatuju o tvém otci když po mě jezdil svým pupkem a nastříkal mi kofeinové sperma do břicha a udělal mi tyto malé vodnaté zázraky. Tady máš brášku, Donašeče Pizzy mladšího!"

Bill Hicks: Revelations

2910

Odpovědět

Tak to se povedlo :D jen nesouhlasím s tím, že Klony útočí, jsou nejhorším filmem Star Wars (i když nic extra), horší je podle mě Skrytá hrozba :D

2118

Odpovědět

Přesné. Děti přicházejí na svět porodem, ale pravej porod začíná teprve když se z těch zvířátek musí vychovat lidi. Někdy se to ani při nejlepší vůli nepodaří. Nezávidím nikomu kdo je má.

Navzdory obecnému přesvědčení jsou prý bezdětné páry v úhrnu šťastnější. Nemusejí řešit všechny ty "sračky". Mít děti je prostě oběť. Měl by je mít jen ten kdo se takhle opravdu chce obětovat.

Jen tak si děti někde nezodpovědně "upíchnout" a pak minimálně 18 let žít jinak než bych chtěl nebo naopak zdrhnout je neštěstí. Z nechtěných dětí často stejně nic dobrého nevyroste. Výsledkem je akorát víc lidí. Kvantita vítězí nad kvalitou.

4420

Odpovědět

Can't agree more :)

63

Odpovědět

Už si nepřipadám tak špatně, že mi dělá problém zapamatovat si, kolik přesně je mým rodičům a někdy i kolik přesně je mně. :D
Jinak parádní video. Jestli to má víc částí, tak si s tím nedávejte moc na čas ;)

934

Odpovědět

Abych parafrázoval. Koho to zajímá? Moje sestra si pamatuje tyhle sračky.

94

Odpovědět

Věk u rodiču bych dal s přesností 5ti let... Questy v Durotaru dam i po slepu.

310

Odpovědět

Líbí se mi, jaký to má spád, žádné zbytečné prodlevy. :D

1852

Odpovědět

Co je horší než mít děti? Mít nemocné děti.

4017

Odpovědět

:D dosť dobré :)

134

Odpovědět

Prečo hajzlíci? Ja súhlasím s každým ich slovom. A to ani nemám deti... respektíve, preto nemám deti.

5327

Odpovědět

Už tam nejsou:
Bubble Guppies (nickelodeon)
Jake and the Never Land Pirates (Disney Junior)
Sophia the First (Disney Junior)

najdi jiné.

211

Odpovědět

Díky. Asi je vyděsila nenadálá návštěvnost jejich videí. :D

290

Odpovědět

ved idu s detmi do parku, staraju sa o nich, dohliadaju na nich, poznaju ich zaujmy, staraju sa o ich buducnost. tak preco su sakra hajzlici?

354

Odpovědět

Protože originál se jmenuje Dadholes jako slovní hříčka na "assholes". Hajzlík byl pro danou situaci nejvhodnější český ekvivalent.

424

Odpovědět

+hAnkoCo třeba Tátstardi? :D

814

Odpovědět

+hAnkoKdybych videl nadpis Dadholes, tak bych se bal co to bude za prasarnu :p

110

Odpovědět

tak to je dobré :D :D :D :D

262

Odpovědět

Myslím že sa každý chlap aspoň raz v živote stretne s týmto dialógom :D

662

Odpovědět

Don't eat that SAND :D

587

Další