Fotříci hajzlíci #4 – KočárkováníFotříci hajzlíci

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 6
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:4 858

Po čtyřech letech se vrací naši známí fotříci! Tentokrát vyrazili na procházku s kočárky a vedou další zásadní debatu o výchově milovaného potomstva...

Poznámky: 
Aliterace čili náslovný rým je stylistická figura (literární technika) založená na tom, že se na začátku slov verše či na začátku několika slov opakuje stejná hláska nebo skupina hlásek, např. plyne peníz ppenízku“.
Housebroken – když se zvíře naučí ulevovat si jen venku, nebo na určeném místě.
Plánované rodičovství je organizace, která pomáhá ženám v nouzi, případně zajistí potrat.
Empire je americký dramatický seriál, vysílaný od 7. ledna 2015 na stanici Fox. Cookie Lyon je jedna z hrdinek seriálu; propuštěná z vězení se vrací za manželem, který za její drogové peníze udělal kariéru v hip-hopu.
Terrible twos (hrozní dvouleťáci) je období vzdoru, které u batolat začíná kolem druhého roku.

Přepis titulků

Nebij ho! Nebij! Žádné bití! Ruce a pěsti uvnitř vozidla, myslím to vážně! Nejez klacík, zlato. Psi žerou klacíky. - Víš, proč jim říkají běsnící batole? - Protože jsou? Protože psychoticky bipolární batole nejde přes rty. - Zkurvenej kus posranýho batolete zas nemá aliteraci. - Ale je to přesný. - Kurva přesný. Děti jsou takoví malí rozkošní schizofreničtí zmrdečci. - To bych rád na triko.

- Já na hrnek. Do kterýho naliju jed, vypiju ho a usnu na věčnost. - Věříš v nebe? - Veřím v peklo, ve kterém jsem teď a ďáblové jsou má žena a syn. - Změnil ses. - Ve vzteku jsem usoudil, že můj ksicht si nezaslouží knír. - Proč se skvělý muž jako ty vzteká? Kvůli tomu bití? - Ne, je to jen fáze, je mi to fuk. - Kvůli učení na nočník? - Zatím se umí vykadit na dvoře. - Nedostatek sexu? - Kéž by. Má zpoždění. Můžu vás svézt.

Nemám sedačku navíc, ale my jako děti neměli ani pásy, s bráchou jsme lítali na zadním sedadle, ale pokud se zdržela... Ledová královna by mě a tady kdovíco nikdy nikam neodvezla. Nikde se nezdržela, jen má zpoždění. Ona... má zpoždění. A kurva... - Jsem v koncích. - Má zpoždění? - Prosím, zabij mě. - Má zpoždění... Myslíš, že Plánované rodičovství může dojet a provést to, když pacientka spí a nesouhlasí? - Jak se to stalo? - Koukala na Empire, myslela si, že je Cookie, a jak jí došly epizody, vrhla se na mě.

- Aspoň sis vrznul. - Ale fuj. A její zkurvená pilulka se mi vysmívá z nočního stolku. - Třeba není moje. - Ale je. - Já vím, že je. - Kéž by má žena byla běhna a užívala si jinde. - Aférka by ti zachránila manželství. - Je tak sobecká, že mě nepodvádí. - Je to tvoje. - Je moje. - Víš, co je horší než jedno dítě? - Dvě? - Mít víc než jedno. - Nebij ho! - Nejez ten list! Ten je pro dinosaury!

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ja si rikal ze ten bilej je nijakej divnej a on nema knirek:) (btw myslim ze si ho zaslouzi nemel se holit)

30