Fotříci hajzlíci #5 – Den fotrůFotříci hajzlíci

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 6
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:138
Počet zobrazení:5 459

Den otců, och, jaká to slast, když jste hrdí na své krásné ratolesti a vaše ženy vás na důkaz vděčnosti zahrnou dary. Nebo ne? 

Přepis titulků

Nejez kůru, zlato. To dělají mimina, ty už jsi velká holka! Vypadá jako koza. - Jako hnusná oholená černá koza. - Jako špinavej šuplík s bordelem. - Šťastnej den otců. - Von je den otců? Stará mi dala hnusnou kravatu a nezúčastněnou honitbu, když mladej chrápal, - tak hádám, že jo. - Já nedostal nic. - Bude to tak. Ideální dárek ke dni otců je hromada péčka, basa piv a chvíle klidu.

Ideální den fotrů pro mě je den bez telenovely. Já chci balík propustek, abych nemusel koukat na Sama doma. Víš, co jsem musel kurva zařídit na Den matek?! - Já si na to vzal půjčku. - Já dělal snídani. - Kytky. - Dárek. - Dárky. - Wellness. - Dámská jízda. - Nehty. - Vlasy. - A pro mě ani hovno?! Třeba jak dojdeš, bude nahá sedět na novým traktůrku. Nechci její špinavou prdel na svým novým traktůrku.

Ať se obleče, je to nehygienický. A snižuje tak cenu tvýho imaginárního traktůrku. Svůj imaginární traktůrek bych neprodal. - Co bych dal za představivost. - Jak to myslíš? Ta moje umřela, když stará otěhotněla s dalším roztomilým žroutem peněz. - Ani francouzská au-pairka, co nemá anál za podvádění? - Ne. - Ani tlustá uklízečka, co ti vyhulí bez sprchy? - Ne. Vidím jen těhotnou ženu a zvětšující se břicho, kotníky a nároky. A co rozpustilá chůva, co tě nakojí, a ty jí ho pak šoupneš do huby?

Ne, tlustá stará na porodnickým křesle tlačí další magnet na prachy, - ale místo toho se posere. - To už ti nikdo neřekne. Tolik sraček. A sestry na porodním? Ty bych blahořečil. - Jsou jak pit stop na výměnu sraček. - Já bych chtěl ke dni otců lístky na Nascar. - Ty máš rád Nascar? - Ne. Ale víš, jak dlouhej ten závod je? - Celičkej den. - A těch pár ženskejch tam se nepočítá. - Štyry hodiny chlapů jezdících dokola. - Boží den fotrů. - Nasrat... - Žádný bití!

Nebacat! - Hej, zlato! - Pusť to batole! - Nežužlej mu vlasy! - Polož to mimino! - Neolizuj mu hlavu! Pusť ho, hned! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

uz ma zase knirek hurey

10