Frank Sinatra vs Freddie MercuryEpické rapové bitvy historie

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 17
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:172
Počet zobrazení:6 706

Dvojice tentokrát poráží skupiny o 91 hlasů, a tak se dnes v pěvecko-rapovém duelu střetnou dvě hudební legendy - Nice Freddie a Epic Frank. :D Vyhrají klidná třicátá léta nebo divoký pop-rock let osmdesátých? A kdo přijde příště? To je na vás! Poznámky:

  • kousání zrnka prachu je narážka na píseň Another one bites the dust
  • místo jízdy na kole je v originále cyklistický závod aneb píseň Bicycle race
  • vtip s Uranem je v tom, že anglická výslovnost Uranus zní jako "your anus" = tvoje řiť
  • krysí rodina je narážka na Sinatrovu kapelu Rat Pack (krysí smečka/parta/rodina)
  • Guinea je rasistická nadávka na Italy (Itálie je blízko guinejského pobřeží, čímž jde naznačit, že Italové nejsou tak úplně běloši)
  • Sammy Davis, jeden z členů Rat Packu, byl černoch

Kdo přijde příště?

Umělci vs Želvy ninjaBořiči mýtů vs Krotitelé duchů

 

Přepis titulků

EPICKÉ RAPOVÉ BITVY HISTORIE Hups, copak to máš s ksichtem, brachu? Když tvý zuby začnou kousat, nezbyde ani zrnko prachu. Mám pro tebe novinku, jsi v šoubyznyse! Tak se nauč slušně oblíkat a ohol to křoví pod nosem. Jsi tak rozkošnej a Queen je tvoje kapela. Taky tančíš, jak kdybys jezdil na kole bez sedla. To je váš problém, lidi, pro slávu uděláte všechno.

Měl sis vybrat Uran, když sis měnil vlastní jméno! Vždycky si hůl najde ten, kdo chce psa bít. Jsi malý tyran, co se bojí do války jít. Tvůj hit Udělám to po svém, pro tebe napsali jiní, máš nejmenší talent z tvé krysí rodiny! Neumíš tančit ani hrát, máš rozsah jenom čtyři noty, jsem mnohem větší drsňák, i když nosím ženský kalhoty! Proč postáváš tu v obleku?

Chceš unudit mě k smrti? Když já pařím v Anglii i Jižní Amerika se vrtí! Moje songy mají koule, jsou to hymny vítězné, tvoje hudba ovšem zní jako soundtrack k obřízce. Mafie má tě v kapse a všichni to ví - jo! Klídek, cukrouši, copak jsme rasisté? Já mám rád barevný i buzny, zeptej se Sammyho Davise. Všichni rádi swingujem, ale tys musel být výstřední. Hráls buzerantskou ruletu a stiskl spoušť poslední.

Schytal jsem to za oba týmy od neznámýho zabijáka. Nezapsal jsem se do historie, ale dal jí francouzáka. Jsem světovej šampion, co odešel v plné slávě. Tak mi polib prdel, Frankie, ale musíš počkat v řadě. Kdo vyhrál? Kdo přijde příště? Vy rozhodnete! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

muj nejoblibenější zpěvak je Freddie Mercury. osobně si myslim že byl Mercury lepší jeho hity i jeho překrásným nejlepším hlasem (Vibrato) .

00

Odpovědět

Na tento konrétní ERP jsem se velmi těšil... a taky mne velmi zklamal :-/

31

Odpovědět

nešlo by při kliknutí na hlasování otevřít ty výsledky v novém okně?

50

Odpovědět

neodpustím si pripomenúť ;) obama vs. romney

52

Odpovědět

jsem vylitej jak svineě a říkam si jen wtf?

210

Odpovědět

To je desny

152

Odpovědět

Sinatra aj Mercury boli páni. Obaja mali viac hitov, ako dnešný pajáci albumov.

121

Odpovědět

aj dnešní pajáci majú viac hitov ako vlastných albumov...

60

Odpovědět

No ne, odborník na současnou hudbu se ozval. Možná až dospěješ, tak zjistíš, že na počtu hitů nezáleží, dokonce ani nezáleží jak je daná skupina populární. Záleží jen na tom, jestli se ti to líbí nebo ne. Ale někteří lidi než to zjistí, tak už jsou dávno mrtví.

59

Odpovědět

+Autono né, ubožák se ozval. Možná až dospěješ, přestaneš komentovat každou p******u. Ale někteří lidi, než to zjistí, tak jsou dávno mrtví a zůstanou po nich jenom stupidní komentáře.

51

Odpovědět

+AutoAspoň něco po mně zbude.

02

Odpovědět

Víte, dokážu si užít skoro jakýkoliv hudební styl, pokud je to dobrá hudba. Proto se těším jak na ERB tak třeba na metalové okénko, proto si rád poslechnu jazz a užíval bych si třeba i překlady Mozartových oper ( i když to bychom se asi divili, co by z toho vylezlo :-D ). Jde o to, že si užívám i hudbu F. Sinatry, ale když na to přijde... Freddie Mercury a Queen byli, jsou a budou vdycky vítězové. Nesmrtelné legendy :-) Freddie byl Pan zpěvák.

https://www.youtube.com/watch?v=teoG5yhV2RQ

106

Odpovědět

Pár poznámek. Mozartovy opery již jsou přeloženy. Frank Sinatra je nesmrtelná legenda, byl to pan zpěvák. Prostě napiš, že máš radši queeny (i když s tímhle videem to nemá nic společnýho, protože tady se hodnotí kdo líp toho druhýho setřel) a neobtěžuj nás svýma sračkama.

916

Odpovědět

+AutoA, zdejší troll v akci :-D Dobrý výkon na večer ;-)

76

Odpovědět

Ahoj! Díky moc za překlad... Měla si nějaký specifický důvod, proč si přeložila South America jako Afrika nebo je to jen chybka? :)
Těším se na další díl...

41

Odpovědět

Diky za opravu, vubec nevim proč jsem napsala Afrika. :-D

20

Odpovědět

Itálie má ke guinejskému pobřeží zhruba stejně blízko, jako my ke Grónsku... o.O

192

Odpovědět

Google řekl, já jsem napsala. Zajímalo mě, proč po Guinea dango začal Sinatra o rasismu a tohle byl výsledek hledání. :-)

13

Odpovědět

+hAnkoTo je opravdu úlet. Někdy je lepší ta vysvětlení nezkracovat. :)
Jak Italové, tak černoši - očividně - nejsou bílí protestanté, tak dostali dehonestující označení, ale geografickou blízkostí původu černochů a Italů to opravdu nebude.

20

Odpovědět

Skoda ze to cele bylo v rytmu Freddieho. Umel bych si predstavit nejakej jinaci hudebni podklad k Sinatrovi

160

Odpovědět

Frank Sinatra by v sobotu oslavil 100 let, milá náhoda.

90

Odpovědět

Jsem obrovský fanda Freddieho, moc bych si přál aby vyhrál, ale mé podvědomí mi říká, že mu Sinatra nakopal p***l :(

517