Frankie Goes to Hollywood - The Power of LoveHudební klenoty 20. století

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 50
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:161
Počet zobrazení:6 650

Krásné sváteční ráno! Jako každou středu jsou tu i dnes Hudební klenoty 20. století. Dnes se vám představí liverpoolská kapela Frankie Goes to Hollywood se svým třetím singlem The Power of Love (1984). Stejně jako jejich předchozí dva singly, Relax a Two Tribes, se i tento umístil na prvních příčkách britských hitparád. Videoklip vypráví příběh narození Ježíše Krista, a tak se k dnešnímu dni skvěle hodí. Přejeme vám hezké svátky!

Přepis titulků

Je to jako oheň. Tak strašně moc tě miluju. Očisti svou duši. Učiň z lásky svůj cíl. Síla lásky. Síla shůry. Očišťuje mou duši. Hoří plamen touhy.

Ohnivé jazyky lásky. Očisti svou duši. Učiň z lásky svůj cíl. Ochráním tě před vším zlem. Upíři se ke tvým dveřím nepřiblíží. Když půjde do tuhého, budu u tebe se svou nehynoucí láskou, která překoná i smrt. Závist zničí sama sebe.

Neskrývej svou krásu. Jiskřivá láska, květiny, perleť a půvabné dívky. Láska je jako energie, která mnou proudí. Síla lásky. Síla shůry. Očišťuje mou duši. Hoří plamen touhy.

Ohnivé jazyky lásky. Očisti svou duši. Učiň z lásky svůj cíl. Tentokrát dosáhneme dokonalosti. Milenci se proplétají v božském objetí. Láska je nebezpečná. Láska je rozkoš. Láska je čistá, ten pravý poklad. Tak strašně moc tě miluju.

Očisti svou duši. Učiň z lásky svůj cíl. Síla lásky. Síla shůry. Očišťuje mou duši. Síla lásky. Síla shůry. Hrdlička deroucí se k nebi.

Hoří plamen touhy. Ohnivé jazyky lásky. Očisti svou duši. Učiň z lásky svůj cíl. Ochráním tě před vším zlem. Upíři se ke tvým dveřím nepřiblíží. Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Misfits :)

90

Odpovědět

Tohle mi vždy připomene Evičku tričko.

41

Odpovědět

Veselé Vánoce vám všem. :) Děkuju za skvělý výběr písničky, mám ji od malička moc ráda. :)

40

Odpovědět

"narození páně mám na čuráku"

1131

Odpovědět

Veselé Vánoce

100