Fry and Laurie - Be Nice

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:349
Počet zobrazení:5 272

Přestože se v poslední době může zdát, že chování mladé generace vůči té starší není úplné v pořádku, tento klip vás přesvědčí, že "slušňáci" ještě nevymřeli. Alespoň to tak prezentují Stephen Fry a Hugh Laurie ve svém hip-hopovém klipu, ve kterém nahlédnete pod drsnou skořápku tehdejších (video pochází z roku 1995) a určitě i dnešních raperů.

Přepis titulků

www.videacesky.czPřeklad: Brousitch Stojím v autobuse,namačkaný tělo na tělo. Všude samý cizinec,začíná to být hustý. Otevřou se dveře,nikdo nevystupuje. Koukněte, ta stará dáma nastupuje.Začal jsem křičet: "Stoupnout, vztyk, na nohy." Uvolněte místo té dámě,nechte ji si sednout. Stojí tu v bolestech,celé tělo se jí třese.

Když se zastavilo, tak upadla.Tentokrát fakt nesimuluje. Nikdo se ale nepohnul.Neslyšeli, co jsem řekl. Hluboce se nadechnu.Tentokrát bude po mým. Říkám: "Prosím, nechtějte,abych to řekl dvakrát." Vy nemáte vychování.Snažte se být milí. Buďte milí. Buďte milí. Protože já jsem drsnej zmámysyn.

Přijdu domů ke svý čubce.Už tu na mě čeká. Naleju jí vodu do miskya dám jí kost. Sousedi přišlia v ruce drží hrnek. Vyndám teda cukra naplním ho vrchovatě. Buďte milí. Buďte milí. Protože já jsem drsnej zmámysyn. www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nejde :(

00

Odpovědět

Nikdy před tím sem si Hugha ani Stephen neuměl představit v rapovým klipu. :D

00

Odpovědět

Zmámysyn :-). Parádní pozitivní hip hop :-).

210

Odpovědět

Byla bych vám nesmírně vděčná, kdyby jste sem dali i jiné skeče. Zatím sem povětšinou dáváte takové, které už jsou na youtube přeložené. Tohle není kritika ani nic podobného. Jen prosba. :-)

190

Odpovědět

Motherliker :D to je nejvíc :D

200

Odpovědět

vic vic, kde je sakra zbytek??

210

Odpovědět

Serkmus: zhruba do čtyř týdnů udělám ten Safety sex (který už sem plánovala už někdy před měsícem) :-D

180

Odpovědět

ElkuBarto: Jasně, že je.

190

Odpovědět

Jen tak pro jistotu, tapodoba i jméno sedí, ale je to opravdu Ten Hugh Laurie, kterého všichni známe jako md. House ? :o) :o) :o)

1910

Odpovědět

NAJS!:D

180

Odpovědět

Konečně A Bit of Fry and Laurie :) i když by asi bylo lepší preložit nějaké méně známe sketče, i tak díky...

200