RozhodnutíFull Benefits (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:411
Počet zobrazení:7 870

Minule jsme zakončili první sérii a další pětidílná řada je tady. Na firemní akci všichni viděli Sarah a Davida, jak se líbají. To ovšem natropilo trochu paseky a tak musí nahlásit, jaký že to mezi nimi panuje vztah. David má jasno, Sarah opět pochybuje.

Zdroj: http://www.collegehumor.com

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz V minulém díle Full Benefits... Možná bychom to mohli vzít na další... Ale ne. Myslím, že to mezi náma bylo dobré, tak proč to komplikovat? - Protože randění může být ještě lepší? - Nebo hroznější a zkazí naše přátelství. Jo, ale to nevíme, dokud to nevyzkoušíme. Očividně se máme rádi, tak proč ne? Randění je prostě drama, líbí se mi, jak to je teď.

- Nechci být přivázaná k jednomu člověku. - Počkej, ty vídáš i někoho jiného? Musím vás zastavit. To je na mě moc informací. - Řekl jste: "Jak to jde?" - Jo, to je pozdrav. Máte říct: "Nic moc." - Nic moc. - Teď už vím, že lžete. Bože, Steve. Už ani nevím, co po nás chceš. Určitě víte, proč jste tady. Jsem vinen.

Kradl jsem toner. Mně se to líbilo. Protože byl váš vztah odhalen na firemní akci, je můj úkol zjistit, co se mezi váma dvěma děje. - Teď se máme jako políbit nebo... - Ne, on chce jenom... - Nechcete... - Můžeme. Rozhodně můžeme. Ne. - Mluvil jsem s vašimi spolupracovníky. - Vážně? Věděli, co se děje? - Ne, před tou událostí ne.

- Jo! Já to věděla! A máš to, Dave. Zkrátila jste jeho jméno jako urážku? Jo. Dávám přednost jménu David. Jeden z nich trval na tom, že spolu hrajete racquetball. To bylo zvláštní. Vy spolu chodíte do práce? Jo. Ráno hráváme racquetball. Co jste dělali v komoře? Bavili jsme se o rocketballu.

Moc rád bych šel někdy s váma. Pamatuju si na jeden klub v Staten Islandu. Jmenuje se "To je ale raketa". Jo to je vážně divné. Dost bizarní. Potřebuju váš aktuální stav. Chodíte spolu, nebo ne? Můžeme tam napsat: "Ani jedno"? Jsme něco mezi. Jistě.

Napíšu do právního dokumentu "šuk*cí kamarádi." To není dobrý nápad... Chápu, vážně dobré. Dáte nám chvilku? Jistě. Myslím, že bychom to měli zkusit. Tohle není 4th and Gold, Davide. To nechápu. Baseball.

Já jen... nemyslím, že jsem na to připravená. Takže chceš být radši nic? Když to řekneš takhle... Nerad vyrušuju. Ale musím k veterináři. Musím nechat utratit kočku. Tak jak to bude? Jo, nebo ne? Napište tam "ne". Teď o tom vážně nesmíme nikomu říct.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

další další, nejlepší na tom je, že v těch pár minutách je shrnutej všechen děj! :)

181

Odpovědět

NKO má pravdu :/

181

Odpovědět

Sakra, už by taky bylo načase vidět nějakej seriál, kde je to naopak - ženská je do něj udělaná a chlap si není jistej. Tohle začíná být pěkně ohraný.
Mimochodem, začíná se to podobat takový slabý verzi How I Met Your Mother.

1824

Odpovědět

david je takovej celkem blbec ani se jí nedivím že se nemůže rozhodnout :D

187

Odpovědět

Sarah je kost! :D

189

Odpovědět

Docela dobrej díl, jinak pro Rizyka 4th & Goal tam má bejt,což je z americkýho fotbalu

181

Odpovědět

Ten kluk je sympaťák každym dílem víc :D a holka asi pěkně bl*á že s nim chce bejt jen v posteli ..

187

Odpovědět

DinoCop: Ty jsi to vystihl

182

Odpovědět

ted jsi na to kapl kamo...:D

182

Odpovědět

je hezké, jak moc jim to všichni přejem, aby jim to vyšlo, protože sami máme problém si někoho najít :)

195

Odpovědět

:D No, přecejen to mělo happyend ;-)

181

Odpovědět

zatial najslabsie dufam ze sa 2. seria rozbehne...

1856

Odpovědět

Skvělej seriál :p Na ten se každé ůterý moc ráda podívám :-*

184