PártyFull Benefits (S01E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:729
Počet zobrazení:10 505

V práci se koná párty a David si přivede svou naoko novou přítelkyni, aby ochránil tajemství vztahu se Sarah. Ta to ale neponese zrovna dobře. První pětidílná série tímto končí a od příštího týdne se vrhneme na další várku.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Ještě jednou? Co? Ne, už takhle máme... dvacet minut zpoždění! - No tak, zabere mi to jen pět minut. - Páni, to mi teda dáš. - Čau. - Kde máš kluka? - Jakého? - Tlustého kuřáka s licousy. Jo, toho. Je nemocný. Jeho máma umřela nebo tak něco. Ježiši mankote.

- Jsi v pohodě? - Jo. Viděli jste Davida? - Ne, proč? - Jen tak. Pat to chtěl vědět. Ne, nechtěl. Čaute, lidi. Tohle je má přítelkyně, René. - A tohle jsou mí spolupracovníci, René. - Ahoj, René. Přítelkyně Davida. Moc ráda tě poznávám. Nevěděla jsem, že si máme přivést doprovod. Já tady žádný nemám. To je divné. To je celý David.

- Chce někdo tancovat? - Já! Omlouvám se za ni. Její přítel je nemocný. Ani nevím, proč mě to zajímá. Řekli jsme si, že to nebude vážné. Ale když on tu má jinou holku a je to divné a nelíbí se mi to. Já nemluvit angličtina, pardon seňora. Jasný. Omlouvám se. Můžete prosím už zmlknout?

- Co si zatím myslíš o mých přátelích? - Vypadají mile. Dan je trochu divný. Vyrůstal jsem na kachní farmě. A myslím, že po tobě jede tvá kamarádka Sarah. To ne. Jsme jenom kamarádi. Myslím to vážně. Viděls, jak dlouho mi třásla rukou? Úplně žárlí. - Jo, je roztomilá. - Roztomilá? Ať už jsi řekla cokoliv, tak s tebou souhlasím.

Nemůžu si pomoct, ale vůbec mě neposloucháš. Komunikace a respekt jsou stavebními kameny každého vztahu. Můžeme si promluvit, Sarah? Sarah! Davide! Ahoj! - Chceš jít na vzduch? - Tak jo. Vzduch! - Chtěl jsi někdy jíst vzduch?

- Ani ne. Poslyš, musíme si promluvit. Já se na tebe zlobím! Promiň. Ale ty sis sem přivedl holku a já se kvůli tomu opila a pěkně mě štve. - Přivedl jsem ji kvůli nám. - Do trojky s tebou nejdu. Rozhodně ne s hubenější holkou. Ne, přivedl jsem ji, abych nám pomohl tohle utajit. Tak jak jsi chtěla. Dobře. To od tebe bylo hezké. Dobrá práce. - Mám tě ráda.

- Já tebe taky. O tom jsem s tebou chtěl mluvit. Jsi pro mě víc než jen kamarádka. Já vím... Proto spolu šuk*me. Jo. - Jsi fajn. - Ty jsi fajn. - Díky. - Nemáš zač. - Jsem rád, že tohle děláme. - Já taky. Možná bychom to mohli vzít na další...

Ale ne. Neboj chlape. V tomhle moři plavou i hezčí ryby. Lituju tvou mámu. Kdo kur*a jste, chlapi?

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D úžasnej seroš

181

Odpovědět

Tak zatím musím říct že seriál ma vzestupnou tendenci a to je sakra dobře :)

190

Odpovědět

achjo, kdybych já.... :(

183

Odpovědět


Odpovědět

nejlepcejsi !!!

180

Odpovědět

od 2:55 tak krásný a navíc tak pěkná písnička

180

Odpovědět


Odpovědět

To jsou tak strašně sympatičtí herci :D

190

Odpovědět

Sarah to pekelně sekne ;)

191

Odpovědět

You cant stop CollegeHumor and if u try u die in chuckles cramps! :) Snad sem to napsal dobře jak se řekne smrt uchechtáním ? :D

186

Odpovědět

Ako keď tí dvaja prišli na konci k tomu týpkovi,v domnení že je to jej priatel..tak som sa rozsekal úplne od smiechu :D :D

191

Odpovědět

mi to bylo jasné že je uviděj, konečně, jsem zvědavej co bude dál :D

181

Odpovědět

:DDD A je to venku :D

181

Odpovědět

to bolo kraasne :D

183

Odpovědět

Prostě já ten seriál mám rád. Need some moar !

184

Další