KrytíFull Benefits (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:540
Počet zobrazení:9 298

David a Sarah se rozhodnou, že jejich vztah potřebuje určitá pravidla, ale do rozhovoru jim vlezou jejich kolegové. Jak se jim to celé podaří ututlat a jak se s celou situací vypořádá Sarah? To je náplní dnešního dílu.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Máš tady řasu. Něco si přej. Panebože. Mám ji v oku. - Davide, mám ji v oku! - Otevři ho, otevři! Nešahej na mě! Au! Přemýšlela jsem o nás... a myslím, že potřebujeme pravidla.

- Nemám rád, když jsi ke mě zády na koníčka. To by chtělo pravidlo. - Myslím to vážně. Miluju, když jsi ke mně zády, jen se ti asi nelíbí, že vidím tvůj zadek. Myslím pravidla pro tohle, co děláme. Jo, jasně. - Tak začni. - Dobře... Čau, o čem se bavíte? Sarah mi zrovna říkala, že s někým chodí. Nechodíme spolu, jen jsme spolu párkrát spali.

Nic to není. Něco to asi bude, ne? - Zrovna jsem se to dozvěděl. - Je to vážné? Ne, není to nic vážné. Nic takového nehledám. - A ví to? - Jo, myslím, že jo. Doufám. Ale co když on chce něco vážného. Neříkám, že chce, ale co kdyby? Tak asi každý chceme něco jiného a to není dobré znamení. Nebo by ses měla uklidnit a nechat věcem volný průběh. Já nevím.

Jsme přátelé, jen si užíváme. Takže jste kamarádi s výhodama, co? Tak nějak. To jsem zkoušel s jednou holkou z našeho města. Skončilo to špatně. Podpálila můj dům a sex byl potom vážně divný. Zdá se, že tvůj vztah s tímhle chlápkem má pevné základy, takže... To je dobré, ne? Jo.

Super. - A jak teda vypadá? - Má kratší vlasy a... zároveň dlouhé. Má hodně vousů. Má takové ty kotlety, co jdou až k bradě. - Myslíš licousy? - Jo! Má licousy. Je docela tlustý, ale tak nějak roztomile. - Cože?

Je roztomile tlustý? - Jo. Je roztomile tlustý. Je šílený, má placatou hlavu, má něco se zápěstím. Je sexy, vysoký... malý! Jo. Je malý. No, asi bude zvláštní. Jo, to je. Není. Je. Taky se škaredě směje. Protože kouří přinejmenším šest, sedm krabiček denně.

Dobře, tak to ti přeju hodně štěstí. Mám hodně práce. Jo, já taky. Mějte se! - Licousy? - Co já vím, někomu sluší. - Nikomu nesluší. - Wolverinovi jo. A Wolverine je mutant, takže bod pro mě. - A promiň, že jsem tě v tom nechal, byl jsem nervózní. - Jo, díky.

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pěkně

180

Odpovědět


Odpovědět

Já jen nechápu proč musí popisovat zrovna mě :D :D :D

200

Odpovědět

Ach jo... já se zamiloval. (DO NÍ, kdyby někdo náhodou něco :-D )

182

Odpovědět

Je to super seriál ale dneska se mi to zdálo slabší! Ale není každý den posvícení že ? :) Ale rozhodně ho budu sledovat i nadále!

184

Odpovědět

Co to je za kravinu.... ?!

1824

Odpovědět

00:50 Není to nic vážné

Asi by tam spíš mělo být - Není to nic vážného.

Jinak video super 10/10. Tu lesbickou debilitu klidně zruště :D

1818

Odpovědět

dnes sem sledoval prve tenhle serial,a musim rict ze je bomba :) )
uz dlouho sem se tak nezasmal :D

182

Odpovědět

barajda: ABM taky není točeno pro vtip.

Každopádně tohle mě krutorsky baví :o)

183

Odpovědět

Začala jsem sledovat i Anyone but me, ale tohle je rozhodně vtipnější! Bravo:)

184

Odpovědět

Roztomile hloupoučkej pár :D

191

Odpovědět

Jand: Zatím 14, ale nejsem si jistý, jestli byl definitivně ukončen. :-)

182

Odpovědět

10/10 Peckovy serial, kolko ma casti ?

182

Odpovědět

Musím souhlasit se Schwarzem... Tenhle seriál je jedním z důvodů, proč se těšívám na úterní večery.. :-) A je fakt, že jsem zvědavá, jak se to mezi těma dvěma vyvine dál.. :-D

183

Odpovědět

Kde je OUCH??? sakra

182

Další