PolibekFull Benefits (S03E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:466
Počet zobrazení:8 978

Sarah a David jsou na firemním večírku College Humoru, kde se pije na účet podniku. Společně vzpomínají na svůj první večer a dohadují se, kdo byl opravdu opilý. Jak to vlastně opravdu bylo? A jak celý večer dopadne?

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz - Asi půjdu spát. - To nechceš vědět, kdo je vrah? - Už jsem tenhle díl viděl. - Jo? Řekni mi, kdo to je. Nebo ne, neříkej. Řekni. Ne, neříkej. Nechci to vědět. Jo, chci. Kdo to je? Neříkej to. Nechci to vědět. Jo, chci. Nechci. Nechci. Řekni. Neříkej. Neříkej. Hm, je to ten dodavatel. Tak jo, lidi.

Gratuluju! College Humor zažil svůj nejlepší měsíc. Přesto máme omezený rozpočet. Takže Wayne... Budu tě muset propustit. Promiň, kámo. No tak, lidi. Pijte! Všechny výdaje platí firma. Pijte, lidi, nejsou to naše peníze! Davide, pamatuješ si, když jsme tu byli naposled? Jo! Pat a Dan si hráli na mumie. - A dál?

- Streeter se zapálil? - A dál? - Amir zabil autobusáka. - To se nestalo. - Vymyslel jsem si to. Ne. Poprvé jsme tu byli spolu. Bože, byl jsi úplně na mol. Ne, nebyl. Jo, byl. Měl jsi tak šest panáků vodky za sebou. Promiň, kámo. Došly nám skleničky. V jakým baru můžou dojít skleničky?

Všem se omlouvám, ale došly nám skleničky. Navíc to tys byla na mol. Viděl jsem tě se dvěma sklenkama naráz. Manhattan je asi těžší. Já to věděl! Dlužíš mi šest set babek. Proč by si na to sázeli? Já nevím. Ale pořád se ptali. Mojito.

Šampaňské. Old fashioned. Myslím, že Pat prohrál tak čtyři tisíce dolarů. Jsem bohatej! Nejlepší na světě! - Ale tys tancovala na baru. - A tys spadl na obličej. A takhle napodobuju opilce. - Dobře zahrané. - Uvěřila jsem ti. Na prvním rande jsme byli úplně střízliví?

Panebože. - Nemůžu uvěřit, že sis myslel, že jsem opilá. - Proč bys jinak byla se mnou? To je smutné. - To je vážně smutné. - Neříkej to. Já nevím. Líbil ses mi. Ty mně taky. Pořád se mi líbíš. Super, mně se budeš líbit v budoucnosti. Super, mně se budeš líbit v nebi.

Super, mně se budeš líbit v příštím životě, až se vrátíme v podobě stromů. Super, teď ti dám pusu. Vrať se, ty mrtvolo! Vím, že nemáme velký rozpočet, ale jsme bar a máme tak tři skleničky. Je zázrak, že pořád fungujeme.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten konec byl nej :D

180

Odpovědět

zajímavý díl, jenom bych chtěl opravit že ,,busboy,, není autobusák :D Busboy uklízí nádobí v restauracích.

180

Odpovědět

Bar se třemi skleničkami :D Dívím se, že ještě fungujeme, nice .-)

181

Odpovědět

snad tohle taky brzo skončí :-D

1813

Odpovědět

Tak tendle díl se opravdu povedl

180

Odpovědět

Super seriál! Teším sa na další diel!
Dúfam, že to nebude posledný a bude a séria!

180

Odpovědět

Amir zabil autobusáka :D

180

Odpovědět

Ten konec to zabil :-D

181

Odpovědět

Full benefits ukázaly že jsou stále dobří! Po předchozím díle jsem se bál tenhle zapnout. Chybu jsem neudělal jen tak dál ! 9/10

180

Odpovědět

Dobrý, ale nepíše se náhodou namol dohromady? Na mol zní jako by to byl... já nevím... molofil.

185

Odpovědět

1:57 :D :D

180

Odpovědět

ELfkaM: To vysvětluje, proč tam někdo v jedné té vzpomínce škrtí nějakýho číšníka :D :D

180

Odpovědět

Jak tam přišla a prej "Vrať se ty mrtvolo" :D ..to mě dostalo :D

180

Odpovědět

An: Měla jsem opačnej problém.. poloviny série Dextra jsem přemýšlela, koho mi ten Travis ksakru připomíná! :D Až pak jednou mi to cvaklo :D Jeden člověk to není, ale jsou si hrozně podobní ;)

181

Odpovědět

Technická: "busboy" není autobusák, ale pomocný personál v restauraci (http://en.wikipedia.org/wiki/Busboy_%28disambiguation%29)... nejbližší český výraz by byl asi "pikolík".

180

Další