RozchodFull Benefits (S03E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:599
Počet zobrazení:9 483

Jaká je Rachel přítelkyně, jsme viděli už minule, ale jak se jí teď zbavit? Sarah naštěstí povolala kolegy z College Humoru, aby Davidovi s tímto nelehkým úkolem poradili. Jak moc mu to asi pomůže?

Pozn.: Patrick Duffy a Suzanne Somers hráli v Krok za krokem Franka a Carol. Rodiště Obamy, které na konci zmínil Amir, se poměrně propíralo v médiích. Někteří totiž zpochybňovali Obamovu národnost, jeho rodný list apod.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Jsem tak rád, že jsem s Rachel skončil. Chybělo mi to. Taky mi to chybělo. Rychle, musíme sexovat, jdeme na večeři s Patrickem Duffym a Suzanne Somers. Miluju Patricka... počkat chvilku. Dobré ránko, ospalče! Zase jsi usnul u Krok za krokem. Ale hádej, co jsem ti koupila! Dalšího medvídka!

Je to medvídek. Já jsem medvídek z medvědího světa! PŘIJĎ DO KUMBÁLU. - SARAH Dobře, dostal jsi mou zprávu. Včera jsem se dívala na Krok za krokem... Byla to ta epizoda, kdy Al dostane kopačky a jde tancovat se Stevem Urkelem. Tomu říkám prolnutí seriálů. - O tohle ti šlo? - Ne, jen jsem myslela, že jsi to viděl. Jasně!

Bylo to super! Ale proto tady nejsi. Myslím, že mám řešení pro tvůj problém. Díky bohu. Kde jsi sehnala 20 tisíc dolarů na ruku? Nemůžu uvěřit, že ti pořád musím všechno říkat do detailů. Mluvím o... Rachel. - Promiň, ale neumím odezírat ze rtů. - Řekla jsem to nahlas. Nechci na vás spěchat, ale už tady jsme tak čtyři hodiny...

Omlouvám se, kluci. Chviličku. Tak trochu jsem řekla klukům, že se bojíš s Rachel rozejít. Cože? Proč bys to dělala? Teď mi vezme přístup k telefonu. Právě proto. Myslela jsem, že by to pomohlo. Josh se rozešel tak s 60 ženama. Jen je vyslechni. Tak kdo bude první? Dobře, tady máš mou radu - breč.

Hodně. Buď asertivní. Nikdy neustupuj v hádce. Buď v klidu, ať je to sranda. Používám tématický humor. Většinou ji začnu ignorovat. Když k tobě přijde, dělej, že jsi ji nikdy neviděl. Já jsem vlastně chodil jen se svou ženou. Protože tvoje srdce není jediné, které je zlomené.

Já jsem lhostejný? Vážně? A potkala jsi někdy... já nevím... sebe??? Proto mi náš vztah připomíná situaci v Libyi. Lou? Jakej Lou? Já neznám žádného Loua. S Cheryl jsme se poznali v devíti na dívčím táboře. Michelle! Michelle...

Nase* si ty jedna ***** **** ty *****, nase* si Angelo! ****! Slyšeli jste o tom? Četli jste noviny? Zdarma... to je reklama. Jmenuju se Francis. Nikdy se mě žádná jiná žena nedotýkala. Dobře. Takže mám hodně brečet. - Jo. - Nazvat ji *****. - Být vtipný. - MÁŠ KOPAČKY. Popřít vlastní existenci.

A mám si ji vzít. Jo, to nám vůbec nepomohlo. - Líbila se mi Amirova poznámka o Libyi. - Nový úhel pohledu, co? Poslyš, Davide. Když přijde na rozchody, musíš být akorát upřímný. Nemůže ji naštvat, že to tak cítíš. - Tys se mnou nemluvila tři měsíce. - Jo, byla jsem dost naštvaná. Ale podívej se na nás teď. Teď běž dát kopačky tý tvý pošahaný přítelkyni.

To je jak debata o Obamově rodišti. Slyšeli jste o tom?

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

180

Odpovědět

Z toho by se jeden pochcal smíchy :D

200

Odpovědět

:D :D Asi nejlepší díl :D

191

Odpovědět

No,já myslel,že Psycho Girlfriend,jsme tu už měli....:D :D :D

190

Odpovědět

Neni nad dobrou radu od kámošů :D

190

Odpovědět

Rene: Co takle epesni? :) dobrej dil jinak

181

Odpovědět

Poslední poznámka je opravdu nejlepší =D =D =D

191

Odpovědět

To je tak luxusní, že na to slovo luxusní nestačí :D

181

Odpovědět

Skvelej dil :-D a jak jsem tak poslouchal, tak me podle hlasu prislo, ze ten Josh je vlastne Larry z Troopers :-D

180

Odpovědět

Ten černoch je luxusní :D ty xichty :D

180

Odpovědět

Super díl, pořád mě dostává, jak je Rachel stejně oblečená, jako on. A dále přísahám, že to vydržím a nepůjdu se na collegehumor.com kouknout na další díly :D

180

Odpovědět

:-D Ten konec, ten konec!
Krom toho vtipu to byl snad první záběr, kdy jsem neměla pocit, že se David tak trochu (pořád) usmívá - když ho Rachel mlátila... :-)

181

Odpovědět

dneska jsem se docela nasmála ;)

181

Odpovědět

to je ale starší seriál, ne? pamatuju se, že jsem se na to kdysi díval a moc jsem tomu nerozuměl :-)

181

Odpovědět

Konci Full Benefits třetí serii ?

181

Další