Pozdě večerFull Benefits (S02E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:675
Počet zobrazení:8 253

Sarah zjišťuje, že se David pořád schází s dívkou z minulého dílu a vypadá zaraženě. David zase couvá a chce se spíš vrátit k normálnímu přátelství bez výhod. Bohužel/bohudík musí zůstat pozdě do noci v práci, aby dopsali scénář. Co všechno se tak asi může stát?

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Co říkáš na moje nové povlečení? Docela škrábe. Tak to vůbec, vždyť je 100% předené. Vážně? To je to nejhorší, co můžeš koupit. Cože? Ten chlápek ve Wallgreen mi lhal. Kam ses poděl včera večer?

- Uvidíme se později, Pate. - Měj se! Čau. Myslela jsem, že se stavíš. Uvidíme se později, Stane. Čau, Stane. Je tady ještě někdo? Jo.... Zvuk kopírování pomáhá mému zažívání.

- Kdo to byl? - Já nevím. - Teď už jsme sami. - Konečně. Promiň za včerejšek. Vlastně jsem byl s Rachel. Nevěděla jsem, že se pořád vídáte. Jo, vídáme. Chtěl jsem o tom s tebou mluvit. Myslím, že bychom se měli na chvíli přestat scházet. Vážně? - Kvůli Rachel?

- A Joeovi. Což mi připomíná, že bych chtěl jeho mailovou adresu, mám jeden vtipný obrázek... Jo, jasně. Tak to bude nejlepší. Chtěla jsem říct to samé. Kvůli Joeovi. Super. Je skvělé, že jsme se dohodli. Takže teď to mezi námi bude na chvíli normální. Bez problému. Potřebuju abyste zůstali v práci až do noci a dokončili scénář. - Mám psa a musíme na kontrolu..

- Jídlo, večeře, úkol, pořad, lež. - Neměl bys říkat lež. - Dobrá poznámka. Chápu, že to je těžké. Ale všichni se někdy musíme obětovat. Život není pořád jen o zábavě. Potřebuju ten scénář do osmé ráno. Fotbal jede!!! Je tohle vážně zapotřebí? Něco jsme si slíbili a já to chci dodržet. Zdá se mi to, nebo je tu tak čtyřicet stupňů?

Myslím, že na noc vypínají klimatizaci. Co to děláš? Vždyť umřu, no tak. Se nedívej nebo tak něco. Davide... Sakra, utrhl se mi knoflík. Mám nápad. Co kdybychom místo... Co to sakra je?

Uklízečka miluje Kennyho G. - Kam jsi šel? - Objednal jsem jídlo. Dobře. Já ale nechci, dík. Vzal jsem ti to, co vždycky. Kuřecí salát caesar bez ančoviček, dresink bokem. Ale přivezli jinou objednávku. Dva tucty jahod v čokoládě. Co kdybychom škrtli začátek... - Půjdem najít vypínač?

- Jo. Jsem si jistý, že vypínač je tady. Jseš si jistý, nebo hádáš? Víš co? Tohle je špatný kumbál. Vždycky si je popletu. Davide? Dveře jsou zamčené. Tak jo, to jako vážně? Proč vůbec máme kumbál s matracema?

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Opravdu bezvadnej seriál. Jak se jmenuje prosím ten herec, který hraje toho Davida?

180

Odpovědět

Najlepší diel !!!!

180

Odpovědět

ten scénář musel vypadat :D ach, och ;D

181

Odpovědět

proč je nejdřív půl 9 a pak za pět minut 8?:D

190

Odpovědět

Konečně jsem si uvědomil, co mi tak vadí na tomhle seriálu. Je to David, respektive ten chlap, co ho hraje-on prostě neumí hrát, pořád se trapně uculuje bez zřejmýho důvodu, neví, jakej tón hlasu má použít, atd. Ta holka je dobrá.
Ale stejně mi pořád nesedí to, že je to od College Humoru, fakt nechápu.

1821

Odpovědět

Silencia: neni to náhodou naschvál??? :)

182

Odpovědět

Asi nejlepší seriál zde na videacesky.cz

182

Odpovědět

jn, má pracky .. takovejmhle buchtám to neslušíí

1814

Odpovědět

vsimli jste si nekdo jejich svalu na konci? ma pracky jak profesionalni hrac pretahovane:-D

182

Odpovědět

Nezdá se vám, že jdou ty hodiny pozpátku? :D Aspoň mě přijde, že je nejdříve půl 9 a pak za deset minut 8....

183

Odpovědět

perfektní, škoda že Sarah u collegehumour končí

1815

Odpovědět

jídlo, večeře, úkol, pořad, lež ... :DDD to mě rozsekalo

182

Odpovědět

super :D

182

Odpovědět

vynikající :D

182

Odpovědět

zatial najlepsia cast podla mna :D

184

Další