VečeřeFull Benefits (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:414
Počet zobrazení:8 222

Dnes tu máme finále druhé řady. Poslední díl série nás zavede na oslavu Danových narozenin, kde se sejdou David a Sarah, každý se svým doprovodem. Opět se setkáme s pánem medvědic a jeho skvělým příběhem. Příští týden se tedy vrhneme už na třetí a zatím poslední sérii.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz - Víš, kolik je hodin? - Jo, je půl jedenácté. Ty už snad spíš? Davide? Davide?! Nudím se, pojď si zahrát hru. Co takhle "Na co zrovna koukám?" - To se nedá hrát po telefonu.

- Je to modré. - Prostěradla! - Vyhrálas. Davide? Chtěl jsem vám poděkovat, že se mnou slavíte mé 37. narozeniny. Danovi je 37? - Bohužel tu nemůže být má žena Cheryl. - Dan má manželku? Chůva nemohla přijít, a tak je doma s našimi třemi dětmi. O dětech vím. Bylo to s vámi skvělých 37 let.

Jsme přátelé od narození, budeme přátelé až do smrti. Na dalších 37 let, kamaráde. Na zdraví! - Co je? - Ten ovocný punč je hrozný. - To je víno. - A proč je ve skleničce na punč? Jsi sladký. Ahoj lidi! Ahoj medvěde.

Dane, omlouvám se, že jdu pozdě. Doufám, že mi všichni odpustíte. A viděl jsem nejenom strach, ale taky respekt. A pak umřela v mé náruči. A duch toho medvěda... Duch toho medvěda je ve mně. Jsem medvěd. Dá si někdo drink? - Řekni to od začátku.

- Tak jo. - Jdu na záchod. - Já jdu taky! Holčičí drby! Všechno v pořádku? Je to jako zaseklá cihla. Ahoj Joe. Tohle je na účet podniku. Čau, díky. - Ty ji znáš? - No jasně. - Je jedna z mých medvědic. - Paráda! Počkej, co?

Vlastně je v téhle restauraci hodně mých medvědic. Medvěd. To je starý medvěd. Co na to říct. Prostě rád šuk*m. - Nechceš jít ven, Davide? - Jo. Dneska jsem ještě neviděl měsíc. Miluju měsíc. Tak jo. Musíš to s Joem skončit.

Není takový, jak jsem si myslel. Cože? Vždyť jsi ho měl rád. Měl! Ale zlomil mi srdce. - O čem to mluvíš? - Je to prasák. Promiň, ale spal tady snad s deseti ženama. Fuj, to jako fakt? Jsi v pohodě? Vlastně jo. Je docela otravný. Pořád vypráví tu samou historku.

Podíval jsem se jí do očí a ona do mých. Jo, jen těžko si ho neoblíbíš. A popravdě... když jsem byla s ním, tak jsem většinou myslela na tebe. To je divné, nejsme si moc podobní. Kéž by... To jsem nemyslela. Tohle je fakt těžké. Zlato už jsem ti řekl milionkrát, že šipka nahoru na termostatu nepřidá na větrání.

Vím, že jsem řekla, že nejsem na chození připravená a tak... - Opakovaně. - Jo, opakovaně. Díky. Ale jsem. Jsem připravená. A chci být s tebou. Jinak, než jen "Občas máme sex". Jo, ošahal jsem ten meloun, než jsem ho koupil. Protože vždycky ošahávám meloun, než ho koupím! Tohle je na prd. Čekala jsem trochu jinou reakci.

Snažil jsem se s tebou být. Já vím! Ale byla jsem blbá. Už jsem míň blbá. Zatímco jsi byla blbá, tak jsem se začal scházet s Rachel. Jo, tos říkal, ale potom v noci... Jo, to byla chyba. Pokud se ti zdá zachytávač prachu nechutný, tak ho nechej na pultu. Vyčistím ho, až přijdu domů.

A nebreč. Líbí se mi Rachel a já se líbím jí. A není... Vím, že se jí budu líbit i příští týden. Tak co mám teďka dělat? Já nevím, Davide. Asi to je na tobě. - Pěkná prostěradla.

- Díky. Jsou z Wallgreenu.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

sice sem zkalenej, ale tendle díl byl největší bomaaaaa, ou jeeeeeeee

193

Odpovědět

To k: A kdo ne?

192

Odpovědět

na konci sem čekal ... teda spíš doufal, že v té posteli budou obě :DDD

193

Odpovědět

No ten chlápek (Dan?) jak tam chodil s tím telefonem, to mě dostalo :D

211

Odpovědět

Je to jako přirovnání s tou hračkou se kterou si nechceš hrát, dokud si s ní nezačne hrát někdo jiný ;) :D

201

Odpovědět

Chudák Sarah ?? Je to její vina kdyby s ním byla od začátku nic by se nestalo :D Medvědice :D :D

190

Odpovědět

Zdravím: omlouvám se že to dávám sem ale nemůžete plz přeložit toto? http://www.youtube.com/watch?v=FzozSSGETJo&feature=player_embedded#!
Děkuji
moc

187

Odpovědět

To se dalo čekat.. nejdřív se chtít nebudou..pak bude chtít on ji, ale ona jeho ne... najdou si známost.... ona pochopí že chce jeho.. jenže on ji už nechce.. ale všichni moc dobře víme jak to vždycky skončí ... dají se dohromaný tadááá The End :D a já přes všechny ty klišé tenhle seriál stejně miluju!!!!!!

193

Odpovědět

v reálu by se rozhodoval která je hezčí a má lepší OO :-D

1826

Odpovědět

a dáááál tipuju že medvěd mu ojede tu s kterou má vztah.. :D

185

Odpovědět

:D heh dobře

181

Odpovědět

jak David říkal potichu ty slova :D z toho sem nemohl, a nakonci prej zlomil mi srdce a takový červený oči :D:D

182

Odpovědět

Sem úplně nemohl z toho jak David visel na každém slovu toho dementa :D

183

Odpovědět

Miluju tu historku o medvědici :D

185

Odpovědět

Bude trojka

188

Další