DrbyFull Benefits (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:446
Počet zobrazení:7 462

Protože jsou Sarah a David pořád jen přátelé s výhodami, vyšla si Sarah na rande. To by se o tom ovšem nesměli dozvědět kolegové v práci, kteří ne vždy úplně převypráví příběh ostatním tak, jak se k nim dostal. Kdo hrál v dětství tichou poštu? :)

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz - Moje postel začíná vonět po tobě. - A jak voním? Jako rosa... ranní rosa. Těžko se to popisuje. Jak voním já? Jako stará baseballová meta plná trávy. Jo, to docela sedí. Jsem tvůj nebližší přítel, Sarah. Můžeš mi říct cokoliv. Tak to teda není pravda.

Narážíš na to, žes mi řekla konec Ztracených? Jo, to máš pravdu. - Neviděl jsi ani jeden díl. - A teď už vím, že to je očistec! - Nevím, co to znamená, ale... - Věř mi, nechceš o tom slyšet. Prostě mi to řekni, Sarah. Tak jo, fajn. Včera jsem šla na rande... Máš pravdu, bav se o tom s někým jiným. Hádej, kdo šel včera na rande?

Byl David nasranej? Proč by byl nasranej? Nejsme spolu. - Já bych byl nasranej. - Nikdo není nasranej, jasný? Víš co? Zapomeň na to. A David byl tak nasranej. To věřím. A co udělal? Ukázal se na jejich rande.

Nekecej! Jak je našel? Čekal u bytu Sarah a sledoval je až do restaurace. Co? Jak to, že ho neviděli? Měl umělý knír a kožešinové pončo. Páni. A co se stalo, když tam přišel? A pak začal naříkat před celou restaurací. Cože? Vyhodili ho? Majitel a tři návštěvníci ho museli vynést.

To je hrozné. Je v pořádku? A pak ses pokusil zabít, ale místo toho sis jen vzal čtyři aspiriny a usnul. A z nějakého důvodu jsi měl na sobě kožešinové načo. Ale tím si nebyl Jeff jistý. Je ti jasné, že to není pravda, viď? - Ani nevím, co to je kožešinové načo. - Myslím celý ten příběh. Ať už je pravda cokoliv, jestli si chceš promluvit, jsem tady pro tebe. Dobře, Sarah.

Nové pravidlo. O randění mluv jenom se mnou. - Proč? Co se stalo? - Všechno v pořádku? Nechceme snad, aby se opakoval včerejšek. Že ne, Davide? O čem to mluví? Porazil jsem ho v pokeru. Je to zku*venej podvodník! No tak, Carle. V baličků jsou čtyři esa!

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D :D fakt pecka!! diky moc za prekladani

180

Odpovědět

O čem to mluví? Ale včera jsem ho porazil v pokeru! :D mimochodem nová kolegyně je fakt kost

190

Odpovědět

A teď tam zasáhne beztak ta holka, co mu nabídla vrbu.

180

Odpovědět

lidi prosím, na Ztracené se nedívejte, já to viděl do posledního dílu, nic se pořádně nevysvětlí a je to docela kravina

192

Odpovědět

ja nevim ale pro mě byl tenhle dil nejlepší ze všech..samozřejmě 10/10 :D

181

Odpovědět

Vyborna firma ... zacina me to bavit, 2,5 minutovej format je OK.

180

Odpovědět

4 Aces in the deck :D

180

Odpovědět

Kruci. Takovou práci bych bral. Hraní karet, malování, v klidu si připravit svačinu. :-)

181

Odpovědět

a pak ze zensky drbou :D

180

Odpovědět

DinoCop: U jedné věci se mýlíš. Ano, oni za to zaplaceno dostávají.

182

Odpovědět

Rossi ty perlíš :-D

182

Odpovědět

Nechcete spis prelozit neco od Justina Biebera?

1869

Odpovědět

Dobrý díl,ale jak tam byl jeden z těch Prank War tak jsem si na to ted úplně vzpomněl :-)...celkem dlouho si dává Streeter na čas s pomstou Amirovi :-)

180

Odpovědět

Chce se mi bejt sprostej, pořád ještě jsem neviděl dvě poslední série Ztracených :-(

185

Odpovědět

No, konečně trocha absurdního humoru, jak ho mám rád. 9/10

181

Další