OdhaleníFull Benefits (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:618
Počet zobrazení:9 844

David by rád sdělil svým kolegům, jak to mezi ním a Sarah je, jenže ona je zásadně proti. V dnešním díle uvidíte, jak nakonec jejich menší hádka dopadne. Chcete mít informace o překladu přímo pod nosem? Přidejte si Full Benefits na Facebooku!

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Mám hlad, Sarah, pojďme na snídani. Probuď se. Probuď se, Sarah. Sarah. Probuď se. Vím, že to děláš, aby se mi třásly prsa. Nech toho, Davide!

- Ježíši, vždyť to mám hned u obličeje. - Promiň. Sarah, Sarah! - Vážně jsem nikam nezmizela. - Tady jsi, dobrý. Ahoj, sprosťáku. O tohle tady nejde. Poslouchej. Myslím, že nás lidi sledují. Možná jsem paranoidní, ale... pořád mám pocit, že o nás všichni vědí.

Nikdo o nás neví. Věř mi. Nikomu jsem to neřekla. Ty jo? Ne, ale co kdybychom jim to řekli? To by nebylo tak špatné. Pak by nás to už nemuselo trápit. V podstatě to trápí jen tebe. Ale co kdybychom teď vyšli ven a všem to řekli? - Já jen... - Víš co? - Udělám to. Jdu na to. - Davide. Počkej, Davide!

Hej, lidi! Máme pro vás malé oznámení. Přidej se ke mně, Sarah. Nechceme, aby to bylo ještě trapnější, ale poslední měsíc spolu se Sarah spíme. To je super! Věděl jsem, že něco kujete. Slyšel jsem o vašem románku a nemůžu být šťastnější. Jste rozkošný pár.

Díky, kluci, moc to pro nás znamená. Pusu! Pusu! Pusu! Sarah a Davide! Za vaši upřímnost, odvážnost, a v neposlední řadě i lásku, vám předávám tento klíč města. Nechť vaše láska prosperuje a roste stejně jako toto skvělé město! Teď a jednou provždy. Láska!

Láska! Láska! Nechce se mi věřit, že jsem o tobě pochybovala. - Větší blbost jsem nikdy neslyšela. - To ten starosta? Zaprvé, tohle není láska. - Jen jsem to domyslel. - A zadruhé, tohle by se nestalo. Víš co? Nezajímá mě to. Nechci být už paranoidní. Prostě půjdu a řeknu jim to. Davide! Ne! Hej, lidi!

Máme pro vás se Sarah malé oznámení a... Sarah vám ho řekne. Tak jo, dobře. Už měsíc spolu s Davidem spíme. Tak a je to venku. O nic nejde. Proč byste tohle oznamovali v práci? Promiň, Pate. Jen jsme mysleli, že... - Jděte se někam zavřít! - Jste pěkní trapáci. Sarah a David, za vaši zradu, nedostatek morálky a sexuální promiskuitu jste z této společnosti propuštěni.

Mimoto byl důkaz o vaší aférce rozeslán všem firmám z odvětví. Nikdo vás už nikdy nezaměstná. - Mami? - Už nejsem tvoje máma. - Tati? - Je mi z tebe špatně. Co to.... Hej, Davide. - Davide! - Sarah! Davide!

Ne! A můj duch tě bude navždy strašit. Páni. To bylo vážně znepokojující. No, ale takhle můj mozek funguje. Proto to nechci nikomu říct. Dobře. Ale pokud nikdy nepotkám starostu, můžeš za to ty. Platí. - Čau, Lou.

- Čau. Ti spolu na tuty šu*aj.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

holka má fakt hustou představivost..zvlášť konec jejího příběhu byl hodně vostrej :D

180

Odpovědět

Tenhle seriál prostě zbožňuju - ano, je to teprve čtvrtý díl, ale snad se kvalita nebude snižovat :)
Navíc to zatím byly situace, které jsou snad v každém "přátelství s výhodami" :)

180

Odpovědět

tak nejak takhle premyslim i ja, bezva serial :D

180

Odpovědět

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

183

Odpovědět

Deiva: proč?

181

Odpovědět

Diablo: Zkus někdy napsat jiného smajlíka než :lol:

181

Odpovědět

"Ti spolu na tuty š*kaj" :lol:

213

Odpovědět

konec to zabil! :-D

190

Odpovědět

Streeter!

180

Odpovědět

jak jí odpráskli, mě nejvíc rozsekalo :'D .. jj je to perfektní seriál :D

180

Odpovědět

to Jumper :D vratnik upratovacka sekretarka ...s nimi musis byt vzdy zadobre to bolo prve co som sa v praci dozvedel :D

180

Odpovědět

Tak ten konec je presne to jak to nakonec vse praskne :D Protoze uklizecka a vratny jsou ve firme nejvetsi bosove :D

180

Odpovědět

Cožéé - není možné, já si to dnes náramně užil, úplně dokonalé :-)

180

Odpovědět

Super seriál :) Ten chlap je k sežrání :D

185

Odpovědět

Po humorné stránce lepší než minule, ale ty zápletky působí lehce vykonstruovaně a přísahám ti dva jsou díl od dílu blbější. Jako by College Humor nevěděl, co s tím seriálem udělat a kde vlastně stojí - jestli je to vztahovka nebo komedie. Anyway, 7/10.

1813

Další