Dvojité randeFull Benefits (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:532
Počet zobrazení:8 604

Sarah a David se i nadále snaží tvářit, jakože spolu nic nemají. Naplánují si tedy každý své rande, ale okolnosti tomu dají jinak, než plánovali. Jdou tedy na rande ve čtyřech a co se bude dít, to už se podívejte sami.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz - Dobrou noc. - Dobrou. - Davide! - Co je? - Dobré ráno. - Dobré ráno. Jak jsi spala? Jako špalek! Ty? Jo, já taky. Jako špalek. - Čau. - Ahoj. Kam jdeš?

Nikam. Jdu rovnou domů. Nemám žádné plány, nic. Co ty? To samé. Taky jdu domů a nemám žádné plány. Super. Tak já se jdu vyčůrat. Fajn, počkám. Ahoj, tak můžeme jít? Čau, napadlo mě, že tě vyzvednu v práci. - Ahoj, ty jsou pro mě? - Jo. Dík.

Ahoj, já jsem Joe. Jasně. Joe, tohle je můj... David. Davide tohle je můj... Joe. Ahoj! Tak rád tě poznávám. Páni. Objetí. Nečekal jsem, že se mi to bude líbit, ale jo. Moc se mi to líbilo. Ahoj, já jsem Rachel. Jo, to je Rachel.

Pracuje s náma, což je zajímavé. Vlastně jsme zrovna chtěli vyrazit, takže... Měli bychom udělat čtyřku. - Prostě spojit síly. - Super, Star Wars! Nemyslím, že to je... Půjdem se podívat na horolezeckou stěnu v Brooklynu mého kámoše. Je tam klid. Ano, prosím! Jasně že do toho jdeme. Skvělé. Nevadí ti to, že ne?

Jejich rande zní mnohem líp než to naše. Jo. To tys chtěl jít do obchodu. Nemám žádné pohodlné ponožky, tak jsem myslel... - Můžem tam zajít zítra. - Jo, zítra. Tak jdeme. Zapnout karabinu a hotovo. - Davide, je Rachel zajištěná? - Jasně. Jo, jo, jo. Co to je karabina? Musí to pro tebe být těžké. Vlastně mám v rukách docela sílu.

Ne, myslím to, že jsem tu s Davidem. Jo, tohle. Nikdy jsme spolu nechodili, takže... je jen tvůj. Pěkný nátah, medvěde! Sarah mi připomíná medvěda, kterého jsem potkal, když jsem jednou lezl. Nekecej! - Nemusíme o tom mluvit, pokud nechceš.

- Je to docela osobní. Jen si myslím, že jsi mu ublížila. To je pěkná teorie, ale byla jsem u toho. Nikdo nebyl zraněn. Stojím tam se zlomenou nohou. Totálně na padrť. A mám u sebe jen rezavé kladívko, baterku a dvě balení křupek. - Je to vážně hodný kluk a nezaslouží si takové zacházení. - Já už chci dolů! Podívám se té medvědici do očí a ona do mých. Vidím nejen strach, ale taky respekt. A pak umřela v mé náruči.

A duch toho medvěda žije v této dívce. Chci být jako ty. Už bych ráda šla. Nechcete jít na večeři? Spojit síly? Ne. Nemůžeš se dohadovat s naštvaným medvědem. Pokud ho tedy nechceš zabít. Jistě. O čem to ku*va mluvíte?

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jane_miss: jj to bude asi vážně on :) super, pořád jsem přemejšlela, kde jsem ho viděla.

180

Odpovědět

Nejlepší díl :D :D ten začátek

180

Odpovědět

http://www.videacesky.cz/skece/telefonat tady hraje :D proto je nám povědomý :)

180

Odpovědět

tadoch: no jak se to veme...ale asi mas pravdu no...:D

180

Odpovědět

Myslím že Joea hraje David Young a Sarah hraje Sarah Schneider

180

Odpovědět

ono epizod neni tolik na to, aby to vydrzelo 2x tydne na dlouho. takhle je to mnohem lepsi.

180

Odpovědět

Jen ať to je pořád jednou týdně. Takhle byste to sežrali hned a pak byste se neměli na co těšit.

180

Odpovědět

kdo hraje Joea?

180

Odpovědět

Něják moc to nerozvedlo příběh, ale stejně super! :)

180

Odpovědět

ta ukolébavka hnedka ze začátku mě dostala :D 10* perfektní díl

180

Odpovědět

Také se přikláním k tomu aby to tu bylo častěji než 1x týdně, poslední dobou jde o nejlepší webseriál :)

183

Odpovědět

Luxus :D

181

Odpovědět

v predposlednim zaberu je strasne sexy

180

Odpovědět

a me se libi davidova nova buchta! :D

180

Odpovědět

tak tenhle dil me znicil...

180

Další