Jedna nocFull Benefits (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 011
Počet zobrazení:12 701

Full Benefits je nový seriál College Humoru, který u nás budete pravidelně nacházet každé úterý ve 20:00. Spolupracovníci College Humoru David a Sarah prožijí společnou noc, což samozřejmě ovlivní jejich pracovní vztah, když se vše snaží ututlat. Jak moc dobře jim půjde přetvářka před ostatními kolegy, uvidíte v pilotním dílu s názvem Jedna noc. Líbí se vám první díl nového seriálu? Budete jej sledovat?

Přepis titulků

- Ahoj. - Čau. Takže dneska to bude v práci divné. Jo. Překlad: Rizyk www.videacesky.cz Poslyš, o včerejší noci... Poslouchám. No, neměl jsem nic připraveného, doufal jsem, že řekneš něco jako: "Pšt." Páni.

Skvělej plán. Jde o to, že jsem něco takového dělal poprvé. - Já ti vzala panictví? - Ne! Škoda! To by byla paráda. Mluvím o známosti na jednu noc. Neznám ten protokol. Zaprvé, neříkej tomu protokol. Jasný, chápu. - Zadruhé, proč šeptáš? - Myslel jsem, že to je v protokolu. Nechejme to mezi náma dvěma.

Nechci z toho dělat divadlo. Prostě půjdem dovnitř a budem se chovat normálně, v pohodě. Rozhodně. Takže o tom už nemusíme mluvit. Už nikdy. Jsme prostě dva spolupracovníci, co jdou ve stejnou dobu. Možná jsme na sebe narazili na ulici a bavili se o přátelích, rodině a mazlíčcích. - To je moc promyšlené, chápeš? - Jasně. Nazdar, lidi!

Streety, Street, jak se máááš? Jak se ti to dařojde, šlapodaří? Uvidíme se pozdějc, kámoráde! Nevím, co se stalo. Byla jsem pod tlakem. - Možná bychom se měli rozdělit. - Rozhodně. Počkat, já mám stůl támhle. Ne, poprvé jsme šel správně. Tak jo, kde mám ku*va stůl? Neviděla jsi Davida?

Proč bych ho měla vidět? Neviděla jsem Davida. Nevidím Davida. Neviděla jsem ho. Sarah to dneska sekne. Fuj. Sarah? Osobně si myslím, že vypadá hrozně. Jo, taky se mi nelíbí. Hej! Nemusíš být hrubý! - Pěkné odpoledne. - Pěkné odpoledne. Bavili jste se včera večer nebo...

Ani ne, zůstal/a jsem doma a sledoval/a Zákon a pořádek dokud jsem neusnul/a. Co to sakra děláš? To byla volavka. V tom případě nevíš, co to je. - Jen jsem chtěl zaujmout. - Jak dlouho už tady čekáš? Asi hodinu, nejsem si jistý, odešla mi baterka v hodinkách. Jen jsem chtěl vědět, jaký jsi měla den. To je milé.

Všechno bylo v pohodě. Bezva. Takže máme hotovo. - Uvidíme se zítra. - Ne, pokud umřeš první. To bylo divné. - Tak já už teda jdu. - Já taky. - Uvidíme se! - Čau! V práci to teď bude nějakou dobu divné.

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hlásím, že video nefunguje, ale reklama před ním ano.

00

Odpovědět

Opraveno:)

10

Odpovědět

Nefunguje!!

60

Odpovědět

volavka :D :D

200

Odpovědět

souhlasim s petrem, a je to fakt parádní první díl :)) těšim se na další

180

Odpovědět

miloval jsem od nich (CH) vzdycky jake and amir videos, po strasne dlouhe dobe to vyprchalo... a tohle vypada jako hezky navrat k CH:) navic fajn, ze to prekladate:)!! thumbs up!

180

Odpovědět

Ale tak co by sme si nepozreli od college humoru :)

181

Odpovědět

Tenhle seriál mně opravdu zaujal a těším se na pokračování. Koněčně něco v heteráckým stylu! :-)

192

Odpovědět

Vsadil bych se, že je tato myšlenka nenapadla jen tak a někdo z jejich týmu spolu opravdu začal tajně spát.. :))

181

Odpovědět

V práci to teď bude nějákou dobu divný :-D :-D :-D

181

Odpovědět

fuu, toto som uz davnejsie videl na yt, neviete ci robia este nove diely? Alebo nie.

181

Odpovědět

pekny hold college humor nezklame

180

Odpovědět

výborný! chci vědět, co bude dál! :D

180

Odpovědět

Jsem zvědavá na další díl

180

Odpovědět

:DD .. dost dobrýý :D ..

180

Odpovědět

Jé skupina trolů pod jedním nickem Nojby je tady! Díky chlapi, že to děláte.

180

Další