SetkáníFull Benefits (S03E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 9
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:521
Počet zobrazení:8 725

A dostáváme se do poslední třetiny seriálu Full Benefits. Stejně jako minule uvidíte krátké shrnutí, co se stalo v minulé sérii. V dnešním dílu na sebe David a Sarah narazí po dlouhé době a David potřebuje s něčím poradit.

Přepis titulků

Překlad: Rizyk www.videacesky.cz V minulých dílech Full Benefits. Chodíte spolu, nebo ne? Napište tam "Ne". Snažil jsem se s tebou být. Já vím! Ale byla jsem blbá. Zatímco jsi byla blbá, tak jsem se začal scházet s Rachel. Tak co mám teďka dělat?

To je asi na tobě. O TŘI O TŘI MĚSÍCE O TŘI MĚSÍCE POZDĚJI Ahoj! Taky zdravím! Jdeš do práce? Jo. V 9:30 chodíme do práce. - Ty odcházíš?

- To je na dlouhé vyprávění. - Sednul jsem si do kečupu. - Panebože. Kdes vzal tolik kečupu? To je to divné - ani si nepamatuju, kdy se to stalo. Ale Rachel nesnáší omáčky, takže musím do Walmartu. Tak jo, hodně štěstí. Vlastně... jestli máš chvilku, ocenil bych tvou radu. Mou? Nechci to přehánět, ale nemluvíme spolu. Nebavili jsme se tak tři měsíce. Cože?

Vždyť se bavíme pořád. Podáš mi nůž? Podáš mi nůž? Podáš mi nůž? - Měl bys stát blíž k nožům! - Já vím. Nemůžeš si o tom promluvit s někým jiným? Třeba s pokladním ve Walmartu? Frederick je super, ale ne pro tohle. Vím, že to teď bylo divné, ale nemám se na koho obrátit.

Jsi fakt dobrý v přemlouvání. Tak jo, o co jde? Myslím, že Rachel je šílená. Kvůli těm omáčkám? Koho to zajímá? Ne, o to nejde. Začali jsme spolu chodit a všechno bylo v pořádku. Ale čím víc času s ní trávím...

Otázka - kolik šamponů máš? - Já nevím. Jeden, dva? - Přesně tak. Ona jich má doslova stovky. Polovina z nich je prázdných, proč je nevyhodí? Je to divné, ale určitě ne šílené. - Nejsi rozřezaný v mrazáku. - A co tohle? Přestěhovala si své věci do mého bytu. Jako třeba kartáček?

Jako třeba postel. A je to horší. Dala mi na prvním rande medvídka a na každém následujícím taky. Nafotila pro mě sexy kalendář, který mi nedovolí sundat. I když přijdou rodiče. A nedávno se začala oblíkat jako já. Líbí se mi ta košile.

Děkuju. Líbí se mi ty šortky. Dík. Líbí se mi ten sestřih. Čau! Davide, máš na kalhotech skvrnu od kečupu. Já vím, zrovna jdu do Wallmartu pro nové. Vem mi taky, jo?

Díky! Uvidíme se později. Jo, je šílená. Co ti je? Proč ses s ní ještě nerozešel? Já nevím, mám strach. Nechci skončit v mrazáku. To chápu. Neboj, všechno bude v pořádku. Dostaneme tě z toho. To bylo tak nechutné. Jako by ses líbal se zrcadlem. Věř mi, pro mě to bylo divnější.

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To jo,no :D

180

Odpovědět

Tak ten na konci to uplně zabil :D

210

Odpovědět

Rizyk: Jo, vsak me je to jasny :)

190

Odpovědět

Chodnik: Víme, ale greeter asi nemá český ekvivalent.

180

Odpovědět

Tohle nesmí být poslední série. Bez toho v úterý už neusnu. :-)

190

Odpovědět

@nitram: Vždycky tam je "vítač" ;)

180

Odpovědět

Já ten seriál prostě žeru!!! :) vždycky skvěle pobaví a zároveň něčím překvapí :D:D

180

Odpovědět

@Chodnik: já teda ve Walmartu byl a žádný "vítač" tam teda nebyl... Jediní zaměstnanci byli - pokladní, člověk, který posouval vozíky a pár lidí, kteří pomáhali uvnitř... Jak takového zaměstnance chceš nazvat? "Vítač" se mi teda moc nelíbí...

181

Odpovědět

Full Benefits super jako vzdycky :)

Mam jen malou pripominku k prekladu: Walmart greeter neni pokladni ve Walmartu, ale doslova "vitac". Jsou to vetsinou postarsi lidi, kteri stoji u dveri a jejich popis prace je vitat prichozi. Je mi jasny, ze je to kvuli zjednoduseni prekladu, protoze jinak by se musela davat k videu zbytecna vysvetlivka, jen jsem chtel uvest veci na pravou miru :D

TL;DR verze: Translation Nazi Bullshit.

181

Odpovědět

Simonka: viz (\ref{Janko})

180

Odpovědět

Super díl :-D ale nepochopila jsem ten konec :)

184

Odpovědět

:D No mohli by si konkurovat, ale spis Brandy. Jinak zas vybornej dil. Diky moc za preklad

181

Odpovědět

To by chtělo anketu:
Kdo je šílenější?
a) Rachel
b) Brandy
:-P
Nejdřív jsem chtěla říct, že Brandy, protože má násilnické sklony atd., ale... Tohle je teprve první díl série, že? :-D Navíc Brandy se obléká pořád jako ženská... No uvidíme, jestli nezměním názor...

180

Odpovědět

a po té 3. sérii už nebude žádná série?

181

Odpovědět

Tenhle díl byl naprosto luxusní! :D

184

Další